Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chcę mały telefon na androidzie. Jeśli ma być dotykowy to musi być klawiatura qwerty. Jest lepszy wybór niż xperia x10 mini pro?

A jak android miałby nie być dotykowy? Odpuść sobie klawiaturę - zapychacz miejsca, szpeci obudowę, a do pisania na ekranie człowiek przyzwyczaja się w kilka godzin i później zaczyna się zastanawiać jak w ogóle można było kiedyś mieć telefon z klawiszami. Mówię poważnie - sam byłem przez ostatnie kilka lat sceptycznie nastawiony do tego wynalazku, ale korzysta się z tego wyśmienicie - pod warunkiem oczywiście że ekran jest przyzwoitej jakość.

Odnośnik do komentarza

Jest właśnie dokładnie odwrotnie. Klawiatury ekranowe są inteligentne, nie trzeba w nie precyzyjnie trafiać, ponadto, cokolwiek chcesz zrobić, wystarczy po prostu w odpowiednim miejscu puknąć w ekran - wybór proponowanego słowa, przejść w dane miejsce tekstu, zaznaczenie tekstu, opcje - a w klasycznych telefonach musisz zawsze te kilka kliknięć wykonać. Twój wybór, ale ja naprawdę mówię to jak człowiek, który jeszcze pół roku temu mówiłby dokładnie to samo co Ty. Poza tym, nie warto iść na ustępstwa w wyborze telefonu z powodu tylko klawiatury, a jak już pewnie się przekonałeś wybór takich telefonów jest kiepski.

Odnośnik do komentarza

XL ma single core, sensation zwykle i xe ma dwa rdzenie to dosc duza roznica, do tego XL ma gorsza rozdzielczosc. Jasne, ma wiekszy ekran,ale reszta jest gorsza ;)

to taki iphone wsrod sensation'ow jest bialy, duzy i reklamuja go sluchawkami ktorych nie ma w komplecie :D

Normalny Sensation, badz Sensation XE bylyby lepszym wyborem.

 

Iphony sa fajne,ale osobiscie na komorkach wole androida.

Odnośnik do komentarza

miesci sie, obejrzalem w cholere recek i wszyscy twierdza ze mysleli ze jest za duzy, ale wchodzi na luzaku do waskich dzinsow i wszyscy mowia ze nie wyobrazaja sobie powrotu do samsunga s2 czy iphona, opcja z podlaczaniem go do tv i grania na padzie ps3 w gierki nintendo 64 mario64 zelda itp. lol, cos pieknego. to jest to

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

miesci sie, obejrzalem w cholere recek i wszyscy twierdza ze mysleli ze jest za duzy, ale wchodzi na luzaku do waskich dzinsow i wszyscy mowia ze nie wyobrazaja sobie powrotu do samsunga s2 czy iphona, opcja z podlaczaniem go do tv i grania na padzie ps3 w gierki nintendo 64 mario64 zelda itp. lol, cos pieknego. to jest to

w czasie prowadzenia samochodu bedzie przeszkadzal :D

ja w swoim s2 zawsze boje sie ze go polamie jesli gdziekolwiek siadam czy cos

@up

kupujesz na abonamet czy jak?

Bo sam sie w maju zastanawiam nad nim

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie też zastanawiam się czy kupować Vitę czy np. takiego Galaxy S2... Martwi mnie tylko, że S2 będzie się średnio sprawdzał jako telefon bo jest OLBRZYMI. Plusem jest to, że do pracy przyda mi się smartfon a w wolnych chwilach chętnie pogram w klasyki z PSX czy N64 przez emulatory a na Vitę to znowu 200zł za gierkę :/

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ja właśnie też zastanawiam się czy kupować Vitę czy np. takiego Galaxy S2... Martwi mnie tylko, że S2 będzie się średnio sprawdzał jako telefon bo jest OLBRZYMI. Plusem jest to, że do pracy przyda mi się smartfon a w wolnych chwilach chętnie pogram w klasyki z PSX czy N64 przez emulatory a na Vitę to znowu 200zł za gierkę :confused:

poczatkowo sie tak wydaje. Ale po bardzo krotkim czasie wydaje sie byc w sam raz

Odnośnik do komentarza

chcialem kupic vite, ale po recenzji w psx ie i akcjach z kopiowaniem filmow itp, i tym ze komp nie widzi tego jako dysk, olewam. grac w hiciory moge w domu a moje podroze to gora 40 minut w ciagu dnia wiec naweet nie zaczne takiego uncharted. szajsung galaxy note bedzie perfekt, uwielbiam wielkie telefony, a ten jest mistrzem

Odnośnik do komentarza

Arc S miałem kilka dni (w tej chwili mam wersje mini, czyli ray'a) - poza kiepską jakością wykonania to dobry telefon, pod warunkiem że wyhaczysz go w dobrej cenie. Szkoda właśnie, że jest plastikowy i trochę przez to trzeszczy. Co do aplikacji to nie mam pojęcia co kryje się za tym pytaniem - jeśli mówisz o piractwie, to ja w takie rzeczy się nie bawię, ale z tego co wiem, to na żadnym telefonie z androidem nie ma z tym większych problemów.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ray to mini Arc, bez S. Wykonany jest najlepiej z wszystkich bieżących Xperii, choć tutaj również można by się do jednego czy dwóch drobiazgów przyczepić, jeśli się oczekuje perfekcji. Głównie chodzi o to, że nad ekranem jest szczelina tak wąska, że trochę się w niej syfu gromadzi i równocześnie tak wąska, że na próżno próbować go stamtąd wyskrobać. Tak to obudowa gites - sprawia wrażenie metalowej, choć taka nie jest. O aparacie się nie wypowiem, bo mało korzystam (w każdym razie nie do robienia typowych zdjęć - całą książkę sobie w ten sposób na ściągi ostatnio zeskanowałem), ale wiadomo - w warunkach naturalnego oświetlenia jest good, w sztucznym świetle lipa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Stoje przed dylematem wyboru nowego telefonu w abonamencie. Mam dwa modele do wyboru, więc nie rzucajcie innymi propozycjami. Jestem zielony w tej dziedzinie więc za nawet najmniejszą pomoc będę wdzięczny

 

Sony Xperia Neo V czy Samsung Galaxy Ace S5830

 

Który? Nic nie wiem kompletnie o tych telefonach poza tym że mają Androida i Wifi, czytałem już parę recek i raczej pochlebne opinie mają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...