Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam x8 i szczerze to nie polcecam ze wzgledu na to, ze telefon mi sie zawiesza, gry jak angry birds cholernie tną i aparat jest beznadziejny. A tak od siebie jeszcze dodam, że nigdy w zyciu juz nie wezme telefonu dotykowego.

 

aha, zapomnialem dodac, że bateria trzyma jeden dzien, a jak korzystam z internetu i slucham muzy + troche grania (czyli standard jadac pociagiem) to bateria pada po 1,5 h

Jak sie (pipi) robi z telefonem to tak jest. Mi bateria trzyma 5dni, grya dzialaja jak trzeba i nie narzekam. Ale jezeli dla Ciebie uzytkowanie telefonu konczy sie na tym, ze go kupujesz i nic nie robisz to sie nie dziw. Tak samo jakbys Windowsa zostawil po instalacji i nic nie zmienial, tylko uzywal IE do internetu i Media Playera do muzyki i filmow.
Odnośnik do komentarza

Akurat pod względem dotyku czy wydajności na X8 jest całkiem w porządku, problem zaczyna się robić gdy zaczynamy za dużo wymagać, czyli chcemy grać w jakieś Angry Birds Space (choć dużo gierek działa naprawdę OK) czy doinstalować dziesiątki pamięciożernych bajerków typu launchery, żywe tapety, Swype itd.

 

Szczerze mówiąc w low-endach słabo się orientuję, chociaż jeśli chcesz coś z klawiaturą, to wybór jest dosyć mały, ale dzięki temu prosty. Rozejrzyj się za jakimś używanym HTC Desire Z, powinieneś dorwać za te 600 zł. Bije wszystkie wymienione przez Ciebie sprzęty (choć Ace'a nie aż tak bardzo) :).

Odnośnik do komentarza

Łi, ludki drogie, myśle pomału o zmianie mojego niezniszczalnego Samsunga F480 na cos szybszego i z Androidem jako drugi telefon (uzupełnienie do SII) i tu pytanko co polecacie. Budzetowo powiedzmy tak z 700 zł. Zastanawiałem sie nad ACEem ale sam juz nie wiem teraz grin.gif Dobra opcją jest (wydaje się) też Gio (oprócz szitowego aparatu) i "nowy" Mini 2... Jednak jest tyle opinii że we łbie się przewraca :)

Odnośnik do komentarza

Neo V bawiłem się chwilkę w ładnym, białym kolorze, ale pierwsze wrażenie zrobił troszke średnie (możliwe że przez te plastiki i kiepskie kąty widzenia na wyświetlaczu, ogólnie całkiem zgrabny). Z ACEm właśnie co troszkę to takie info dostaje że lubi zamulić, ale niby można zrobić upa do wyższego andka i sie poprawia. Tylko jak mowie, "koledzy" tak gadaja, ja z tym segmentem jestem zielony całkowicie :)

Odnośnik do komentarza

Da się, ale same low-endy o marnej wydajności. Za tą kwotę nic ciekawego nie wyrwiesz... Chyba, że interesuje Cię WP7 - za ok. 400 zł można kupić HTC Mozart, który w tej półce cenowej pięknie działa.

Odnośnik do komentarza

warto zamienic samsung galaxy s2 na blackberry 9900 ?

 

od momentu zakupu ipada nie korzystam praktycznie z aplikacji w telefonie, czasem odpale mapy jak nie wiem gdzie isc :) wiec wpadlem na pomysl ze moze zamienie na BB ( mapy sa, whatsapp jest, zdjecia nawet dobre robi, gry logiczne sa, no i fizyczna klawiatura do szybkiego/wygodnego odpisania maila)

 

warto ? czy lepiej odpuscic i zostac przy sgs2 ?

 

 

edit:

 

przespalem sie i racja nie ma sensu wykonywac takiego ruchu ;) pomysli sie ewentualnie przy premierze kolejnego iphona ;)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

bekon czy kosiarka

 

milan no (pipi), wybór jest dosyć prosty, bo porównujesz dwie zupełnie inne rzeczy

wolisz prosty i zamknięty, ale świetnie śmigający WP7 czy Androida na średnio-mocnym sprzęcie ze wszystkimi jego zaletami, ale i wadami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...