Skocz do zawartości

Nagłośnienie (5.1 i inne) dla PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić Logitechy Z5500. Czy coś takiego wypali i wszystko będzie ok? Tzn. dzwięk 5.1 będzie na kablówce, PS3 i DVD?

 

beztytuuwv.png

Ja pier.dolę kolejny gościu, który chce zrobić amplituner z telewizora. Brak mi słów.

 

Mała rada dla ciebie szymu bo ja juz się produkowałem na temat dźwięku przepuszczanego przez TV. Kup sobie amplituner 5.1 i do tego nowe lub uzywane kolumny stereo (Później sobie dokupisz centrala i surroundy. Jak siano będzie). Siano na Logi podziel w proporcjach 70 - ampli:30 - głośniki. Będziesz sto razy bardziej zadowolony niż z konfiguracji, którą naklajstrałeś w paincie.

 

Dla ciebie idealnym sprzętem będzie nowa Yamaha RX-V365 plus używane Jamosy albo nowe Tonsile. Na początek takie kolumny stykną i będą grały świetnie w połączeniu z wcześniej wymienionym ampli.

 

YAMAHA 365

TONSIL TWINGO

JAMO E350

 

EDYTA: Do Yamahay podłączysz wszystkie urządzenia generujące dźwięk czyli DVD (coaxial no chyba że masz dvd bez takiego wyjścia), Polsat (optyk) i PS3 (optyk). BACK

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Gość Kuno

takie, że podpinam pod lapciaka i gra, nie wiem jak się to fachowo nazywa, normalne wejście, może są pod to jakieś przejściówki żeby można było pod lcd podłączyć albo konsole?

Edytowane przez Kuno
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

zaden soundbar nie zastapi prawdziwego 5.1. słyszalem w akcji podobny wynalazek yamahy i jakis efekt przestrzennego dzwieku to oferuje... ale to nie to samo.

 

IMO, to tylko gadżet do malego pokoju

tylko yamaszka to do tego SONY sie nie umywa, to jest calkowicie inny system niz to co yamaha robi

 

tak samo cenowo, yamaha to kilka razy drozszy klocek i dziala na innej zasadzie niz to (tam masz wieloglsoniczkowy panel gdzie glsoniczki sa poodchylane w roznych kierunkach oraz poprzesuwane w fazie, kazdy jest napedzany z osobna innym dzwiekiem)

 

to co Sony tu zaprezentowalo to nic innego jak zestaw 2.1 lub 3.1 (bo opis nie jest jednoznaczny czy to w gole ma centralny czy tylko boczne i sub) z dekoderami na pokladzie

 

na pewno nijak sie to ma do dzwieku 5.1 ani do systemu yamaszki...juz nie wnikajac czy ten wynalazek yamaszki daje rade...

 

PS.

sam efekt dzwieku przestrzennego w stereo to nic innego jak EFEKT DSP, praktycznie kazdy TV ma takie efekty i to z free

 

ja bym to nazwal taki dodatek pod TV jak ktos ma jakis cienki TV lub monitor bez dzwieku, ale wydawac 900zl (przelicznik u Nas jest inny z tym euro 200E na zachodzie to u nas dadza zapewne 899zl) to szkoda kasy, lepszy jakis zestaw komputerowy 5.1 logi lub creativa, bo glosniczki satelitarne male i wszedzie da sie ustawic...15W sub? brrrr....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam od niedawna jestem posiadaczem ps3 slim i monitora benq e2220hd klik. Zamierzam zakupić głośniki 5.1 za cenę 200-300zł, możecie doradzić jakiś sprzęt w tej cenie oraz chciałbym aby ktoś mi napisał jakie kable do tego kupić oraz co i jak podłączyć. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

 

a tematu o zestawach 5.1 który jest tuż obok to nie widzisz? -grg

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...