Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Kup koniecznie RDR w wersji GOTY masz od razu wrzucony Undead Nightmare, resztę dodatków i podobno jakiś opcjonalny tryb hardcore czy coś takiego.

A co do AC:Brotherhood to osobiście czuję się zawiedziony. Coś mi po prostu się nie spodobało, technicznie jest niezłym rozwinięciem AC2 ale zabrakło tej frajdy z gry. Przejście zajmie cie ok 15-20h.

Odnośnik do komentarza

Pewnie,że warto,jednak na twoim miejscu zagrałbym najpierw w poprzednie części ,a jest ku temu okazja ,ponieważ już niedługo ma być HD collection,niestety nie zawiera pierwszej części.Granie w MGS-a bez znania fabuły poprzedniej części jest moim zdaniem bez sensu,po za tym według mnie jedynka i trójka są lepsze od czwórki.Jeżeli natomiast nie przeszkadzają ci powyższe problemy,to graj śmiało,bo to naprawdę dobra gra.Warto!

Odnośnik do komentarza

inFamous 2 jest świetny.

 

up. Dokladnie, gierka jest bardzo bardzo dobra i straasznie wkreca. Przyjemna i ciekawa. Rowniez bardzo polecam. Skonczylem niedawno jako dobry, teraz chyba bede zaczynal jako zly :diablo:

 

ale mimo wszystko proponowałbym zacząć od jedynki, jeżeli masz ją zaliczoną, łykaj śmiało IF2, nie licząc gier R* to dla mnie najlepszy "sandbox" tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Zależy jak grasz. w 16 godzinach powinieneś się jednak zamknąć.

inFamous 2 jest świetny. Zajmie Ci trochę czasu zwłaszcza jeśli zrobisz dwa przejścia (jako dobry i zły). Ewentualnie Deus Ex: Bunt Ludzkości - gra nawet na jakieś 30 godzin jeśli się nie śpieszysz.

Dokładnie. Ostatnio ukończyłem. Choć przy 100% sprawa nieco podobna, jak w przypadku poprzedniczki - może lekko nużyć powtarzalnością misji, ale przecież nikt ich nie każe wykonywać.

Odnośnik do komentarza

demon's souls czy skyrim?

 

skyrim jest latwiejszy i przyjemniejszy do grania, ale ponoc za(pipi)iscie zabugowany plus problemy z frameratem.

demon's souls ponoc w ch.uj trudny i boje sie, ze sie zniechece.

co prawda nie pomoge zbytnio bo nie gralem w Skyrim, ale Demon's Souls choc trudny (na poczatku, pozniej juz latwiej) to ta "trudność" jest innego rodzaju, po prostu jeśli uważasz i jesteś cierpliwy to choć zginiesz wiele razy to powrócisz mocniejszy o doświadczenie, a nic bardziej mnie nie satysfakcjonowało ostatnio w grach jak zabicie kolejnego bossa w DS. Myślę, że tą grę musisz zaliczyćby się przekonać do niej lub ją wywalić. Jeśli będziesz wśród tych pierwszych to gwarantuję, że będziesz długo o niej wspominał. DS jest teraz tanie więc do czasu jak Skyrim stanieje możesz ograć. Jak się spodoba to pewnie będziesz miał kolejny dylemat, Dark Souls czy Skyrim ;)

Odnośnik do komentarza

Na pewno spędzisz w pierwszym świecie troszkę czas, ale DemS jest niesamowicie wynagradzający. Nie zastanawiałbym się w ogóle będąc na Twoim miejscu. O ile Skyrim swoją rozległością przytłacza, tak gry ze skrótem DS zawładną Tobą jeśli dasz im więcej czasu. Nie ma lepszych action RPG na tę chwilę.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam do wydania na pss 121zł. Interesuje mnie Dirt3 chociaż wolałbym gre w pudełku, i prędzej czy puzniej i tak ją kupie. A z drugiej strony kusi mnie Crisis za śmieszne pieniądze do tego Renegate ops, Trine i może coś jeszczejak starczy. Co proponujecie?

Czekaj na trine bo to będzie bomba, kupuj Crysis bo jest genialny (a w takiej cenie to wręcz must have), 99 zł na Dirta chcesz wydać? Pewnie używaki chodzą już po 50 :P

Odnośnik do komentarza

Koledzy krotko mowiac postrzelalbym w cos wiec na mysl przychodzi pytanie ktorego FPSa z obecnych wybrac [podkreslam ze fabularnie nie musi byc mistrzowsko dla mnie liczy sie "feeling ze strzelania"], a skoro o tym mowa to slyszalem ze Rage w tym temacie nie ma sobie rownych ? (tylko ten cholerny pop up]. Biore rowniez pod uwage nowe BFy i CODy a takze Resistance 3 po prostu chcialbym znow miec radoche z zabijania jaka dal mi Killzone 3 na poziomie trudnosci bez celownika - byc moze ktoras z wymienionych tu gier rowniez posiada taka opcje ?, . Jak zawsze dzieki za sugestie

Odnośnik do komentarza

killzone na najwyższym był jedą z łatwiejszych gier na tym poziomie , jeżeli masz nadmiar kasy i chcesz poczuć feeling ze strzelania i zaliczyć sztucznie zawyżony poziom trudności to zagraj w najnowszego BF'a tyle że nie licz na fabularne mistrzostwo bo to gra nastawiona na multi, lecz poczujesz się troszkę jak w Killzonie poprzez bezwładność ruchów, choć nie tak wyraźną jak w ww grze lecz i tak zauwarzalną i dobrze spełniającą swoją rolę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym na Res 3 postawił. Grez ma rację, w BF trzecim, poczujesz nieskrępowana radość z niesienia cyfrowej śmierci. Jednak wg mnie, jest nieco przekombinowana (w tryby wieloosobowe w tego typu pozycjach nie gram, chlubnym wyjątkiem jest tu tylko Kz2, do którego dokupiłem wszystkie DLC i zdobyłem w każdym z nich po 100%). MW 3 jest, jaki jest, ale to zabawa na poziomie Kz3 właśnie. Rage jest specyficzny. Coś ala Bordelands. Miej to na uwadze (sporo przestojów).

Generalnie możesz rzucić okiem na ceny, wszak za dwieście zł. możesz kupić dwa, a nawet trzy wysokiej klasy gry tego gatunku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...