Skocz do zawartości

House MD


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Odcinek trochę słaby moim zdaniem. Ileż można słuchac tego "aj lov ju".

Poza Wilsonem włamującym się przez okno i pokazaniem co ciekawszych częsci ciała Cuddy to EP kiepski :/.

No i jak można zrobic se nagle ruchansko jak się leżało pare godzin w gruzach?! Otwory pewnie wszystkie pozatykane kurzem i gruzem :teehee: .

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Tłumaczenie hatakowskie (chyba) wymiotło - nie wiem, co trzeba brać, żeby "lung" przetłumaczyć na... "żebro" w tym całym kontekście.

 

"Pilnie potrzebuje przeszczepu żebra."

"Niestety, żebro się nie przyjęło."

"Będziesz musiał oddać jej swoje żebro."

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Wytłumaczy mi ktoś fenomen tego serialu ? zupełnie nie moge sie przekonac do jego fundamentów. Z tego co rozumiem, to jest jakiś szpital, jest jakiś specyficzny doktorzyna, który nie lubi ludzi, i zawsze ma jakiś specyficzny argument, i dalej nie wiem o co chodzi. Co jest tak w tym wpaniałego ? I tak nie mam co robić, więc może zaczne to oglądać, tylko jakoś przekonany nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Tłumaczenie hatakowskie (chyba) wymiotło - nie wiem, co trzeba brać, żeby "lung" przetłumaczyć na... "żebro" w tym całym kontekście.

 

"Pilnie potrzebuje przeszczepu żebra."

"Niestety, żebro się nie przyjęło."

"Będziesz musiał oddać jej swoje żebro."

 

Ja tam oglądam bez napisów :whistling: studiowanie kierunku medycznego zrobiło swoje.

 

Też byłem sceptyczny co do House'a ale obejrzałem kilka odcinków i sie przekonałem do Dżordża. Podoba mi sie formuła serialu, jest chory pacjent i ekipa Housa diagnozują go metodą niczym dochodzenie w sprawie morderstwa i to zwraca moją główną uwagę, do tego dochodzi fajna muzyczka, humor, fajnie dobrani aktorzy. wiesz zawsze zostają LOST-ci :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...