Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jigsaw

 

nie jest tak źle jak sądziłem że będzie, podobał się wujaszkowi  więc spodziewałem się najgorszej szmiry, a wyszedł całkowicie na poziomie podobnym do poprzednich, nie wiem, 3 części, czyli średniak.

 

Happy Death day

 

No tutaj mamy petardę koledzy, bo zapowiedź robiła nadzieję na 7/10 porządne, a wyszedł, no nie będę się (pipi)ił, porządne 8+, i to naprawdę porządne, film do którego w ogolnym rozrachunku nie można się przyczepić, i  ma twista, oj ma, piwo dla tego kto się domyśli kto i dlaczego zanim  film mu  to powie. Zalecam obejrzenie.

 

IT

 

Ależ to się dobrze oglądało, zdecydowanie 100 razy lepszy niż poprzednia wersja, a z rudej będzie niezła laska. Czekam na 2 rozdział.

 

Leatherface

 

wkrótce...

 

i kończę niestety z określeniem "film do prasowania" :( dojrzałem do suszarki chlip

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Masorz napisał:

Ja tam lubię Hellraisery, chociaż widziałem pierwsze 6 części, tych ostatnich dwóch już nie.

Trailer nowego całkiem okej, pewnie obejrzę.

Ja tak samo. Chyba dojechalem do 8ki. Tez pewnie obejrze bo gorzej niz 9ka to juz zapewne nie bedzie.

 

1427_1.7.jpg

 

Jerome?

 

9 godzin temu, milan napisał:

Happy Death day

 

No tutaj mamy petardę koledzy, bo zapowiedź robiła nadzieję na 7/10 porządne, a wyszedł, no nie będę się (pipi)ił, porządne 8+, i to naprawdę porządne, film do którego w ogolnym rozrachunku nie można się przyczepić, i  ma twista, oj ma, piwo dla tego kto się domyśli kto i dlaczego zanim  film mu  to powie. Zalecam obejrzenie.

 

IT

Ależ to się dobrze oglądało, zdecydowanie 100 razy lepszy niż poprzednia wersja, a z rudej będzie niezła laska. Czekam na 2 rozdział.

 

Co do hdd to wiedzialem, ze

Spoiler

bedzie drugie dno bo zabojca na ktorego wskazywal film byl zbyt banalny

 Film to takie polaczenie dnia swistaka, krzyku i paddingtona.

 

IT mnie irytowal schematem straszonko, gadka, straszonko, gadka oraz tym, ze dzieciaki po paru dniach dopiero opowiedzialy sobie o tym, ze widza klalna (jerome?). Ale to w sumie wina tego grafomana od ksiazki. A przy okazji dowiedzialem sie, ze oni tam w powiesci sie "float" czyli unosza, jak balonk bo w polskim tlumaczeniu ksiazki bylo "plawimy sie" i za ch.uja nie wiedzialem co tak wlasciwie sie dzieje. Ot taka ciekawostka dropsa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...