Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Krotka pilka... Jaki dodatek lepiej kupic? Point Lookout, Broken Steel, a moze The Pitt? Chodzi mi glownie o klimat, fabule i dlugosc gry.

Klimat:

1. The Pitt

2. Point Lookout

3. Broken Steel

 

Fabuła:

1. The Pitt

2. Point Lookout

3. Broken Steel

 

Długość:

1. Point Lookout (koło 10h)

2. Broken Steel (koło 6h)

3. The Pitt (koło 2h)

 

Za BS przemawia dodatkowe 10 leveli postaci, ale to levele zupełnie niepotrzebne (da się wymaksować skille - besęsu, a perków masz już tyle, że bierze się byle badziew). Jest trochę widowiskowych walk i paru dodatkowych mocnych przeciwników (pierwszy pojedynek z Super Mutant Overlord to gwarantowana zapaskudzona zbroja). Do tego kilka mocnych zabawek i zestrzeliwanie Vertiberdów. Poza tym kontynuacja zabawy (w sensie, że świat jest nieco zmieniony po projekcie purity - ale to raczej kosmetyka). Parę nowych lokacji do spacyfikowania.

 

The Pitt to z kolei naprawdę mocny scenar ze świetnym wyborem na końcu. Pittsburgh jest bardzo klimatyczny, nowi wrogowie to popychadła. Dochodzi parę nowych broni, z czego mój absolutny debeściak w melee - coś w rodzaju piły tarczowej. Poza tym kilka unikalnych elementów zbroi. Ogromnym minusem jest długość dodatku.

 

PL to kilka ciekawych questów i spory teren do eksploracji. Do tego paru nowych, twardych wrogów i zestaw broni charakterystycznych dla rednecków z południa (najlepsza to strzelba w stylu Lincoln's Repeater, tyle że na pociski 10mm, których łatwo zebrać tysiące; bardzo dobra rzecz). Długi dodatek i całkiem klimatyczny, acz nie każdemu musi ten klimat podejść - jest najmniej "falloutowy".

Odnośnik do komentarza

W sprawi Mothership Zeta. Ten rozbity statek ufo leży tam od podstawowej części gry i słychać zaburzenia radia, jest chyba nawet broń, a teraz jak wyjdzie dodatek, to że niby jesteśmy porywani przez UFO? W podstawowej wersji po prostu tam leżał? Nie było z tym żadnej misji? Dawno w to nie grałem i pytam bo nie pamietam dobrze, miałem pożyczoną grę, miałem później kupić, ale to wciąż drogie, a ja ciągle szukam okazji, by kupić Oblivion GOTY.

Odnośnik do komentarza

No problemo. BS to niezły wybór, te dodatkowe 10lvl robi się baaaardzo długo, więc jest niezła motywacja do dalszej gry.

 

A ze statkiem obcych nie było questa, tam tylko jakieś przedmioty były. Mothership Zeta ma być ogromnym statkiem, ten spotykany w podstawce to tylko pojazd zwiadowczy czy jak mu tam :)

Odnośnik do komentarza
Ej serio dodatki z XL nie dzialaja z polska wersja Fallouta? Bo sie nadzialem i zaciagnalem Broken Steel ;/

 

Na pocieszenie mogę napisać, że ktoś tutazj pisał, że jego znajomy naciął się tak na wszystkie 3 dodatki i to dwa razy, bo na kontach na usa i uk ;)

 

Osobiście jednak czegam na polską edycje goty i zaczynam grać poraz 3-4 od nowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...