Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

To jest najlepsze:

 

Jak na razie firma Cenega Poland milczy w sprawie planowanych dodatków do Fallouta 3 w kontekście polskich edycji gry, pozbawionych kodów Games for Windows Live. Po raz kolejny zadaliśmy pytanie z tym związane przedstawicielowi dystrybutora. Czekamy na oficjalne stanowisko.

 

A może powie coś o polskiej edycji podstawowej wersji tej gry a nie o dodatkach do niej.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Jakoś nie widze tego dodatku. Zrobiu sie z tego juz chyab calkowity shooter. Ogolnie to zawiodlem sie na zapowiediach tych dodatkow. Jak dlamnie to najlepszym rozwizaniem bylo by cos w stylu gothic noc kruka gdzie do calego swiata dodawano nowe questy i lokacje. Zobaczymy co z tego wyjdize. A no i nie zdziwilbym sie gdyby na peceta wyszly wszystkie 3 dodatki, a podstawki pl na konsoel jak nie bylo widac tak i nie bedzie...

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie trochę z innej beczki,skończyłem ostatnio Mass Effect i gierka mnie rozwaliła totalnie a ze nie mam zadnego dobrego RPG na swieta to zastanawiam sie własnie miedzy Fallout 3 a Fable 2??? w Fallouta grałem trochę w 1 czesc i jakos specjalnie nie przypadła mi do gustu ze wzgledu na system turowy,ale widze ze ta czesc jest inna duzo strzelania własnie tak jak w Mass Effect i teraz mam dylemat...

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem Mass Effect, skończyłem Fable 2, przechodzę Fallout'a 3 i z tej perspektywy wydaje mi się że Fallout 3 będzie dla ciebie lepszą propozycją. Poczytaj sobie jeszcze ten temat, a przede wszystkim obejrzyj filmiki dostępne na marketplace i reckę Zax'a w ostatnim PSX Extreme. Zastanów się jaki klimat będzie ci bardziej pasił. Postapokaliptyczny świat Fallout czy Fable ze swoją elektroniczną wersją baśni braci Grimm.

Odnośnik do komentarza

Zax fanboj ? No tak, ale w recce dobrze nakreślił klimat falloutowego świata, więc jeśli Milo będzie usatysfakcjonowany tym co wyczyta między kolejnymi wierszami wynurzeń Zax'a to może śmiało pakować F3 do koszyczka.

 

Hit ? To może postapokaliptyczne baśnie b. Grimm w wersji cooperative MMO ?

Odnośnik do komentarza

Zax napisał dobra reckę ale z ocena końcową moim zdaniem przegiął. Przynajmniej zauważył kilka elementów, które mogły być sensowniej zrobione jak bezkarność leczenia się po wejściu do PipBoya. Wyjaśnił w kąciku RPG jak wyglądałaby jego wersja i zgadzam się z nią absolutnie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44326

 

Posiadacze konsol Xbox 360 i PS3 nieznający zbyt dobrze języka angielskiego już niedługo nie będą już musieli obawiać się niezrozumienia fabuły gry – w styczniu do sklepów trafi w pełni zlokalizowana (zarówno napisy jak i dialogi) wersja produkcji. Warto wspomnieć przy tym, że przygotowaniu polonizacji wzięli zresztą udział znani aktorzy - miedzy innymi usłyszymy głos Tamary Arciuch, Matyldy Damięckiej, Krzysztofa Kolbergera i Grzegorza Wonsa. Edycja na PS3 kosztować ma 239,90 PLN, natomiast na Xboxa 360 229,90 PLN.

 

Ahaha, 3 miesiące po premierze światowej i za taką cenę?

Odnośnik do komentarza
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44326

 

Posiadacze konsol Xbox 360 i PS3 nieznający zbyt dobrze języka angielskiego już niedługo nie będą już musieli obawiać się niezrozumienia fabuły gry â w styczniu do sklepów trafi w pełni zlokalizowana (zarówno napisy jak i dialogi) wersja produkcji. Warto wspomnieć przy tym, że przygotowaniu polonizacji wzięli zresztą udział znani aktorzy - miedzy innymi usłyszymy głos Tamary Arciuch, Matyldy Damięckiej, Krzysztofa Kolbergera i Grzegorza Wonsa. Edycja na PS3 kosztować ma 239,90 PLN, natomiast na Xboxa 360 229,90 PLN.

 

Ahaha, 3 miesiące po premierze światowej i za taką cenę?

To samo Ubi wywinął z Princem. Zlokalizował go, wydał go i chce za każdą sztukę 229zł. Takie ceny są chore.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Patrze na alledrogo i same za 180 zł, potem ktoś tu na forum chciał za używkę 180 zł, ręcę opadły. Wbiłem w końcu na angielskiego Ebaya i wygrałem licytacje, kupiłem Fallouta 3 za 27,99 Ł z wysyłką co daje ok. 120 zł z wysyłką.

 

Do gry przekonałem się po przez reckę Zaxa. A właściwie chyba przez pierwszy akapit :).

Odnośnik do komentarza
Trzebabylo brac jak byla promocja w gamestation. Do mnie gra przyszla w 4dni

A za ile była? Bo ja łyknąłem w środę za 140zł z przesyłka z Londynu na Allegro i po tych tekstach o 120zł widzę, że dało się taniej. tylko nie mam konta na angielskim ebay'u a aktywowanie takowego chyba trochę trwa nie? Zresztą nie ważne bo F juz do mnie zmierza.

Odnośnik do komentarza
Trzebabylo brac jak byla promocja w gamestation. Do mnie gra przyszla w 4dni

A za ile była? Bo ja łyknąłem w środę za 140zł z przesyłka z Londynu na Allegro i po tych tekstach o 120zł widzę, że dało się taniej. tylko nie mam konta na angielskim ebay'u a aktywowanie takowego chyba trochę trwa nie? Zresztą nie ważne bo F juz do mnie zmierza.

 

Okolo 100zl z przesylka moze 102. Nie trzeba bylo konta wystarczyla karta kredytowa.

Odnośnik do komentarza
Trzebabylo brac jak byla promocja w gamestation. Do mnie gra przyszla w 4dni

A za ile była? Bo ja łyknąłem w środę za 140zł z przesyłka z Londynu na Allegro i po tych tekstach o 120zł widzę, że dało się taniej. tylko nie mam konta na angielskim ebay'u a aktywowanie takowego chyba trochę trwa nie? Zresztą nie ważne bo F juz do mnie zmierza.

 

Okolo 100zl z przesylka moze 102. Nie trzeba bylo konta wystarczyla karta kredytowa.

Zdecydowanie żałuję, że się nie załapałem. 40zł mniej to nie w kij dmuchał oszczędność. W końcu to jest flacha wódy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...