Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jak chcesz przechodzić grę, bo jak będziesz wykonywał wszystkie sidequesty, masterował lokacje i miał czas na kombinowanie to tak, bo tylko(oczywiście pewnie nie tylko, ale po co się bardzo męczyć) wtedy będziesz miał odpowiednio dużo kasy na bronie i leczenie i wysoki lvl zanim sięgniesz końca main questów

Odnośnik do komentarza
Warto odrazu wlaczyc very hard? Czy lepiej przejsc na jakims srednim?

Ja gralem od samego poczatku do 12 rozdzialu na very hard i polecam ten poziom (chociaz nie gralem na nizszych, ale skoro na tym da rade przejsc to po co zanizac ; ) teraz musze chyba na jedna akcje znizyc poziom trudnosci, bo probowalem wszystkiego i nie ma jak niestety zrobic :<

Odnośnik do komentarza
Minusem wyższych poziomów trudności jest to, że dostajemy więcej punktów doświadczenia. Przez to osiągnięcie level cap zabiera jeszcze mniej czasu niż normalnie...

 

A nie na odwrót? Grałem na PC, najpierw na medium potem na v hard. Na medium z aradrakana dostawałem 2pkt doswiadczniea na v hard 1pkt.

Odnośnik do komentarza
Minusem wyższych poziomów trudności jest to, że dostajemy więcej punktów doświadczenia. Przez to osiągnięcie level cap zabiera jeszcze mniej czasu niż normalnie...

 

A nie na odwrót? Grałem na PC, najpierw na medium potem na v hard. Na medium z aradrakana dostawałem 2pkt doswiadczniea na v hard 1pkt.

Na pewno (gra sama o tym informuje na loadingach :))

 

A 2pkt mogłeś dostać bo byłeś wyspany. Albo miałeś perk +10% :]

Odnośnik do komentarza

Dobra, mam 18 godzin na budziku i mogę się podzielić kilkoma spostrzeżeniami. Muzyka to mistrzostwo - zdecydowanie klimat starych Falloutów. Przez cały czas próbuję się przyzwyczaić do trybu TPP i używania skilla Unarmed. Ciężko idzie bo walka w tym trybie pięściami to mordęga. Quest Blood Ties mną pozamiatał. Aż mi się przypomniało Modoc oraz nawiedzona farma. Ogółem Sas miałeś rację ;) Dobra szpila. Niezwykła grywalność. IGN też zresztą miał rację co do wysokiej grywalności.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Dobra, mam 18 godzin na budziku i mogę się podzielić kilkoma spostrzeżeniami. Muzyka to mistrzostwo - zdecydowanie klimat starych Falloutów. Przez cały czas próbuję się przyzwyczaić do trybu TPP i używania skilla Unarmed. Ciężko idzie bo walka w tym trybie pięściami to mordęga. Quest Blood Ties mną pozamiatał. Aż mi się przypomniało Modoc oraz nawiedzona farma. Ogółem Sas miałeś rację ;) Dobra szpila. Niezwykła grywalność. IGN też zresztą miał rację co do wysokiej grywalności.

 

No i po co było tyle narzekac....?

Odnośnik do komentarza
Dobra, mam 18 godzin na budziku i mogę się podzielić kilkoma spostrzeżeniami. Muzyka to mistrzostwo - zdecydowanie klimat starych Falloutów. Przez cały czas próbuję się przyzwyczaić do trybu TPP i używania skilla Unarmed. Ciężko idzie bo walka w tym trybie pięściami to mordęga. Quest Blood Ties mną pozamiatał. Aż mi się przypomniało Modoc oraz nawiedzona farma. Ogółem Sas miałeś rację ;) Dobra szpila. Niezwykła grywalność. IGN też zresztą miał rację co do wysokiej grywalności.

Cieszę się, że jednak ci weszło :)

 

A muzyka - wiadomo, lol. Bongo bongo bongo [zza zakrętu wyskakuje wyjący ghoul] doesn't wanna [wyszarpuję zza pleców shotgun] leave the Congo [głowa ghoula eksploduje jak chomik w mikrofali] oh no no no no nooooo! Priceless. Ambient wypada trochę bladziej, ale Morgan geniuszem jest i porównywanie doń z reguły kończy się fatalnie dla porównywanego ;]

Odnośnik do komentarza
Dobra, mam 18 godzin na budziku i mogę się podzielić kilkoma spostrzeżeniami. Muzyka to mistrzostwo - zdecydowanie klimat starych Falloutów. Przez cały czas próbuję się przyzwyczaić do trybu TPP i używania skilla Unarmed. Ciężko idzie bo walka w tym trybie pięściami to mordęga. Quest Blood Ties mną pozamiatał. Aż mi się przypomniało Modoc oraz nawiedzona farma. Ogółem Sas miałeś rację ;) Dobra szpila. Niezwykła grywalność. IGN też zresztą miał rację co do wysokiej grywalności.

 

tak jak mówiłeś Gooral ( ironicznie bo ironicznie) dopóki nie masz gry w sigu.... :D

A swoją drogą to jak Tobie ta gra przypadła do gustu ( z takim nastawieniem jakie miałeś), to aż zachęciło mnie to do kupna :)

Odnośnik do komentarza
Dobra szpila. Niezwykła grywalność. IGN też zresztą miał rację co do wysokiej grywalności.

Trzy razy sprawdzałem, kto to napisał :blink:

 

btw. będziesz jutro?

Będę. A wiadomix, że ja to napisałem ;)

 

Gra ma niesamowitą grywalność. Ale, te słowa kieruję do Opalla, zaznaczam, że dla kogoś kto akceptuje zmiany gameplay'u czyli FPP, TPP zamaist izo, walki realtime, zmodyfikowanie systemu skilli, wywalenie traitów itd. W takim przypadku można być zauroczonym F3. Szczególnie gdy mam nadal świeżo w pamięci muzykę z poprzedników, a ta z trójki jest niezwykle podobna i buduje taki sam oryginalny, falloutowy klimat.

 

PS: Ofcorz nie wysadzam megatonu bo nie chcę widziec tego faux paux jakie Betha popełniła :D Może kiedyś w trzecim podejściu gdy będę tym złym sobie bombkę uruchomię.

 

Ambient wypada trochę bladziej, ale Morgan geniuszem jest i porównywanie doń z reguły kończy się fatalnie dla porównywanego ;]

A ja właśnie Sasiu o ambiencie mówię ;) Serio. Można poczuć ducha pierwszego Fallouta.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Dobra szpila. Niezwykła grywalność. IGN też zresztą miał rację co do wysokiej grywalności.

Trzy razy sprawdzałem, kto to napisał :blink:

 

btw. będziesz jutro?

Będę. A wiadomix, że ja to napisałem ;)

 

Gra ma niesamowitą grywalność. Ale, te słowa kieruję do Opalla, zaznaczam, że dla kogoś kto akceptuje zmiany gameplay'u czyli FPP, TPP zamaist izo, walki realtime, zmodyfikowanie systemu skilli, wywalenie traitów itd. W takim przypadku można być zauroczonym F3. Szczególnie gdy mam nadal świeżo w pamięci muzykę z poprzedników, a ta z trójki jest niezwykle podobna i buduje taki sam oryginalny, falloutowy klimat.

 

PS: Ofcorz nie wysadzam megatonu bo nie chcę widziec tego faux paux jakie Betha popełniła :D Może kiedyś w trzecim podejściu gdy będę tym złym sobie bombkę uruchomię.

 

Ambient wypada trochę bladziej, ale Morgan geniuszem jest i porównywanie doń z reguły kończy się fatalnie dla porównywanego ;]

A ja właśnie Sasiu o ambiencie mówię ;) Serio. Można poczuć ducha pierwszego Fallouta.

 

No I super. Ktos kto na tej grze psy wieszał od poczatku, zagral i uwierzyl ,i to jest przyklad dla kazdego nooba zamiast wypisywac 100 durnych tematow narzekajac, zgrywac sie na mega fana produkcji lepiej niech da na wstrzymanie. Jest takie polskie przyslowie nie wierz gebie do puki nie polozysz na zebie.

 

Smieszne jest to ze koles sam siebie wylansowal wszyscy lacznie ze mna przekonywali go ze gra jest dobra a typ narzekal ze wszysko jest be.. teraz robi za gwiazde bo gra mu podeszla i wszyscy popadaja w zachwyt, enjoy to twoja chwila prawdy....

Odnośnik do komentarza

Skończyłem niedawno trójeczke i zacząłem grać od nowa i już za drugim podejściem tak nudą wieje, nie ma co porównywać do starego Fallouta którego przeszedłem z miliard razy, ale muszę też przyznać jako fan-beton że nwaet fajnie się grało za tym pierwszym razem.

Ale końcówka z mechem to już drobne przegięcie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.