Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło się DLC. Wie ktoś co wprowadza i czy jest do niego dostęp po zakończeniu głównego wątku fabularnego ?

 

Odnośnie tego ostatniego, to czytałem na Polygamii, że ma wyjść patch umożliwiający grę nawet po ukończeniu tegoż. Wiadomo coś komuś na ten temat ?

Kluczniku drogi przeczytaj to: http://fallout.wikia.com/wiki/Operation:_Anchorage

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Sprawa z zakończeniem gry rozwiązana: nie będzie patcha umożliwiającego kontynuację gry. Za to możliwość taka pojawi się w jednym z DLC, jednak tylko dla użytkowników X360 i PC. Szkoda trochę, że takie podłe zagrania stosują, a i przy multiplatformowości nie stosują się do jakichś podstawowych zasad równouprawnienia - użytkownicy PS3 są w pupie :/

Odnośnik do komentarza

Zacząłem w końcu ostro grać w Fallouta co oznacza, że mam za sobą już parę questów, jak Escape, Following in His Footsteps i Power of Atom. Robię właśnie Galaxy Radio News i tak...

 

 

czy ja coś robię korwa źle czy ta gra naprawdę jest trudna i wymagająca. Niby jestem w stanie rozwalić 5 super mutantów, ale potem musze spierdzielać do megaton po uzdrowienie i zakup packów. Jest na czwartym poziomie i w sumie do mało inwestowałem w bronie, bardzie w science i speech. Czy ja coś źle robię czy ta gra jest po prostu trudna? Do tego tak naprawdę to mało rzeczy jest porozrzucanych, same śmieci, albo bronie mutantów, co więc zbierać?

 

Odnośnik do komentarza
Zacząłem w końcu ostro grać w Fallouta co oznacza, że mam za sobą już parę questów, jak Escape, Following in His Footsteps i Power of Atom. Robię właśnie Galaxy Radio News i tak...

 

 

czy ja coś robię korwa źle czy ta gra naprawdę jest trudna i wymagająca. Niby jestem w stanie rozwalić 5 super mutantów, ale potem musze spierdzielać do megaton po uzdrowienie i zakup packów. Jest na czwartym poziomie i w sumie do mało inwestowałem w bronie, bardzie w science i speech. Czy ja coś źle robię czy ta gra jest po prostu trudna? Do tego tak naprawdę to mało rzeczy jest porozrzucanych, same śmieci, albo bronie mutantów, co więc zbierać?

Musisz inwestować choć w jeden rodzaj broni bo inaczej nie dasz rady nawet na normalu. Przy kolejnym awansie na następny poziom zapodaj sobie wszystkie pkt w rodzaj broni, który chcesz używać i wtedy zacznij robić wątek główny oraz przechadzaj się po ruinach DC. Rozwiń um. bojową na conajmniej 60 a będzie ci znacznie łatwiej w czasie kolejnych potyczek z wrogiem.

A odnośnie śmieci porozrzucanych po lokacjach - poczekaj jak dorwiesz schemat jakiejś broni to będziesz wręcz szukał tych śmieci by ją zmontować. Niekóre sa bardzo przydatne jak choćby Dart Gun a inne są po prostu zadają więcej obrażeń niż standardowa broń z danej grupy, choćby Railway Rifle czy Shishkebab.

 

Fajny filmik:

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/303266.html

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Co powiecie o broni energetycnzje na poczatku gry? Przechodze Fallouta juz chyab trzeci raz i tym razem chcialem zagrac ta bronia, ale no nie moge 5-10 dmg, kiedy strzelba bojowa i chinski maaj kilka razy wiecej. No bezsens. Bron energetyczna jest dobra praktycznie pod koniec a i nie niezbednna.

 

jedyna dobra broń energetyczna to giwera plazmowa harknessa

Odnośnik do komentarza
Co powiecie o broni energetycnzje na poczatku gry? Przechodze Fallouta juz chyab trzeci raz i tym razem chcialem zagrac ta bronia, ale no nie moge 5-10 dmg, kiedy strzelba bojowa i chinski maaj kilka razy wiecej. No bezsens. Bron energetyczna jest dobra praktycznie pod koniec a i nie niezbednna.

 

jedyna dobra broń energetyczna to giwera plazmowa harknessa

To chyba nie znalazłeś Alien Blastera. Zresztą w F3 nie używa się tylko jednego rodzaju broni przez całą grę. W zależności od napotkanych przeciwników wyciąga się słabszą broń lub masteruję się Unarmed i Melee Weapons. Wtedy nie ma problemu z brakiem amunicji wytraconej na zmutowane mrówki. Oprócz pistoletu obcych bardzo dobrymi broniami są karabiny plazmowy i laserowy. Oczywiście jeśli mamy Energy Weapons na 100 lub jesteśmy blisko tej liczby. OD siebie polecam Big Guns w związku z nic nie ważąca amunicją opłaca się targanie Fatmana, Miniguna, Flamera i Rocket Launchera. Każda z nich zadaje odpowiednio duże obrażenia a w połączeniu z odpowiednimi perkami (np. dodający 50% obrażeń od ognia) nie ma sobie równych.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
ej skonczylem tego questa w GNR i BoS powiedzieli mi, ze moze mnie byle kto przeszkolic w noszeniu ich zbroi ale musze dostac pozwolenie kogos (nie pamietam imienia), ktory zazwyczaj jest do znalezienia kolo lab... gdzie jest ten lab?

Kontynuuj przechodzenie main questa a będziesz miał możliwość wejścia do Cytadeli BOS. W niej znajdziesz gościa, który cię wyszkoli w używaniu Powera Armora.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Jest jakiś Vault poza 101 który ma żywych mieszkanców? Zwiedziłem bodaj 4, i albo są tam opętani, albo mutanty, albo klony, albo jeden psychol zyjacy w wirtualnej rzeczywistosci, nie ma normalnych? o.O

Krytpy nigdy nie miały być schronieniem. To był eksperyment. Avellone podał luźną liczbę 122 krypt i wyraźnie napisał tutaj http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_Bible_1 (Kliknąć na Vault System w spisie) jakie eksperymenty miały być w nich przeprowadzone. Resztę zostawia fanom i ich wyobraźni co skrzętnie wykorzystała Bethesda i utworzyła nową Falloutową historię krypt. Ci nienormalni mieszkańcy odnalezionych przez ciebie krypt to celowy zabieg twórców. Chcieli zapewne pokazać przez to jak nieszczęsnym przedsięwzięciem one były. Rzadko która wytrzymywała 200 lat od startu programu więc nie dziwota, że zdrowych ludzi tam nie uświadczysz (Jeśli w ogóle uświdczysz jakichś ludzi). Nawet Krypta 101 nie pełniła funkcji jaką miała pełnić przez co doszło do wydarzeń znanych z początku F3. Ogółem Vault-Tec zadrwił sobie ze 122000 ludzi i bezlitośnie przeprowadzał na nich eksperymenty po części opisane w linku, który podałem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.