Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no z tą Karmą to wiedziałem, ale grałem już trochę a nie chciała wskoczyć z neutral na good, choć nie zabijałem ludzi tylko potwory itp...

 

Przed Megatonem i Rivet City leżą chłopki, jak dasz im czystej wody to dojdzie Ci trochę dobrej Karmy. W Megatonie jest też narkoman, Leo Stahl chyba, jak z nim zagadasz i pomożesz wyjść z nałogu to tez trochę Karmy dostaniesz.

Odnośnik do komentarza

w rivet masz tez kosciol jak dasz datek to ze skrajnego bandyty zrobia z ciebie swietego.

a tak btw,gra zmiotla mnie na dlugo,brakuje mi tylko 13 figurek do calaka,a i tak zaczne wszystko od poczatku.

jsli ktos ma problemy albo chce szybko osiagnac 20stke,przechodzic na veryeasy a przy hackowaniu i wlamach zmienac poziom na najtrudniejszy.najpierw otwierac drzwi a potem hack terminala co daje podwojna korzysc.

Edytowane przez kylo31
Odnośnik do komentarza
Kurcze, mam problem z questem "You Gotta Shoot 'Em in the Head", mianowicie nie wyskakuje mi odpowiednia opcja dialogowa gdy gadam z Crowleyem :( Jak gadałem z nim to wyskakiwało m.in. że zabiłem A. Tempennego, ale nie przez strzał w głowe, za co dostałem 25 caps, ale questa nie rozpocząłem... Miał ktoś podobny problem ?

 

Ta, wygląda na to, że Tenpenny'emu zdarza się zginąć bez naszej ingerencji. ;/ (spada z tego swojego balkonu czy coś)

Odnośnik do komentarza

Ehehe nabrałem was ;) Panowie jedna sprawa - Cenega ma w du.pie każdego kto się pyta o datę premiery wydawanych przez nich gier. Oni nie mają nic do powiedzenia i olewają każdego maila od potencjalnych klientów. To moja ulubiona firma w Polsce. Profesjonalizm od nich bije na kilometr.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Ehehe nabrałem was ;) Panowie jedna sprawa - Cenega ma w du.pie każdego kto się pyta o datę premiery wydawanych przez nich gier. Oni nie mają nic do powiedzenia i olewają każdego maila od potencjalnych klientów. To moja ulubiona firma w Polsce. Profesjonalizm od nich bije na kilometr.

 

Napisałem wczoraj, no i dziś odpowiedź(z tym że ja pytałem sklepu cenegi):

 

Prawdopodobna premiera to 2 połowa stycznia. Co do konkretnej daty nie otrzymaliśmy jeszcze komunikatu od producenta gry. Pozdrawiam

 

:lol:

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Przeciez jakos w polowie listopada mowilem, ze spolszczenie bedzie (jak dobrze pojdzie) w lutym/marcu . Nie sluchacie mnie ... :(:lol:

 

Ps. Serio Ktos jeszcze czeka na ta "profesjonalna polska lokalizacje"? :D Chociaz dla przyzwoitosci, powinniscie sie wstrzymac i nie dac zarobic gownianej srenedze. To najgorszy polski dystrybutor gier. I te przystepne inaczej ceny...

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Ps. Serio Ktos jeszcze czeka na ta "profesjonalna polska lokalizacje"? :D Chociaz dla przyzwoitosci, powinniscie sie wstrzymac i nie dac zarobic gownianej srenedze. To najgorszy polski dystrybutor gier. I te przystepne inaczej ceny...

Ja czekam. Póki co mam w co grać więc mi się nie pali. Fakt, Cenega leci w kulki, ale jestem zwolennikiem polskich wersji, więc dam im zarobić.

 

Odnośnik do komentarza
Mam ograniczony dostep do neta i jeszcze nie na swoim kompie(sorki za brak polskich znakow)....Przelamalem sie i zaczalem grac w Fallouta po engliszu i mam pytanie.Cholera jak waczyc latarke? :co:

trzymaj b wciśnięte dłużej <-- chyba :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...