Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

na stronie media markt niby juz jest po polsku na xa,jutro sie przejde zobaczyc bo nie wierze ;)

 

http://www.mediamarkt.pl/wroclaw_pl_domini...roduct_id=87302

Ale przeczytałeś ostatni wers na dole:

Media Markt zastrzega sobie prawo do błędów i pomyłek w treściach zamieszczonych na stronie internetowej. :whistling:

no tak,typowe dla nich,oczywiscie nie ma po polsku,juz sobie falouta na xboxa odpuszczam bo wlasnie ukonczylem polska wersje na pc :(

Odnośnik do komentarza
A jak wygląda sprawa z gameplayem na końcu gry? Coś jak w Mass Effecie, że po skończeniu głównego questa jest koniec gry i menu główne czy jak w Oblivionie - możemy później wykonywać questy poboczne?

Podobno po skończeniu questa "Take it back!" (Czyli ostatnie zadanie wątku głównego) nie można eksplorować pustkowi. Gra wraca do menu głównego.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Za pierwszym podejściem brakowało mi 9mm do pistoletów i takich tam, to wspomagałem się bronia energetyczna bo cos tam miałem. ZA drugim razem naboje to nie problem po prostu kupuj gdzie tylko mozesz. Za pierwszym razem mialem tez bron awaryjna, np glowna to karabin szturmowy, a jak sie konczyly naboje to np pistolet, czy flinta.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań:

- Czy możemy potem gdzieś zmienić fryza naszego gostka nie wliczając wyjścia z Vault-Tec?

- początek gry, Megaton,

żeby rozbroić bombę trzeba mieć wyższe skille Explosive tak? jak je zdobyć? czemu jak podchodzę do bomby jest napisane Activate Bomb... ja nie chcę jej aktywować, rozumiem jak to wybiorę to będę miał potem wybór?

 

- Aha i jeszcze co oznaczają te RAD przy Health Packach i innych Aid'ach.

- Gdzie sprawdzić jaką ma się karmę?

 

Pograłem trochę i gra mi się bardzo podoba, nie ma na ogół dużo strzelania, za to są bardzo fajne main/side questy, nie ma to jak jest ktoś na Twojej łasce, narazie głównie pakuję w skilla Speech i Sneaking, zobaczymy co z tego będzie, polecacie jakieś inne skille przydatne, oprócz Lockpicka bo go też mam nieźle rozwiniętego. A jak z perkami? Mam póki co 4 lvl i 2x dałem Thief, a potem raz że przy każdym Level-upie doda mi 10 % xpa czy coś w tym stylu. Jakie są warte perki jeszcze w moim zasięgu :)?

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
Mam kilka pytań:

- Czy możemy potem gdzieś zmienić fryza naszego gostka nie wliczając wyjścia z Vault-Tec?

Jak dostaniesz chatę w Megatonie (Dostępna tylko po rozbrojeniu bomby) to twój lokaj Mr. Handy cię ogoli i ostrzyże kiedy będziesz chciał (czyt. włączy ci się Gene Projector).

 

- początek gry, Megaton,

żeby rozbroić bombę trzeba mieć wyższe skille Explosive tak? jak je zdobyć? czemu jak podchodzę do bomby jest napisane Activate Bomb... ja nie chcę jej aktywować, rozumiem jak to wybiorę to będę miał potem wybór?

Zażyj Mentatsy

 

- Aha i jeszcze co oznaczają te RAD przy Health Packach i innych Aid'ach.

No, pomyśl przez chwilę co mogą oznaczać RADy przy pożywieniu lub wodzie?

 

- Gdzie sprawdzić jaką ma się karmę?

STATS - GENERAL. Betha ukryła liczby (I bardzo dobrze). Są tylko opisy oraz ikonka sugerujące jak jesteś postrzegany na pustkowiu.

 

Level-upie doda mi 10 % xpa czy coś w tym stylu. Jakie są warte perki jeszcze w moim zasięgu :)?

Bardzo niedobrze, że wziąłęś perka "fast learning" (Jakoś tak się nazywał). Przez niego jeszcze szybciej osiągniesz maksymalny level 20. Perki warte zachodu? "Toughness", poszczególne perki podbijające twoją główna umiejętnośc bojową (no wiesz unarmed, big weapons, small guns itd), fajny jest "Misterious Stranger", przydatne "Solar Powered", "Concentrated Fire" czy "Fast Metabolism" (Najskuteczniejsze wraz z wysoko rozwiniętym skillem Medicine).

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
- Czy możemy potem gdzieś zmienić fryza naszego gostka nie wliczając wyjścia z Vault-Tec?

 

poza robotem po dostaniu chaty, to w tenpenny tower jest chyba fryzjer i w underworld masz fryzjera

 

Pograłem trochę i gra mi się bardzo podoba, nie ma na ogół dużo strzelania, za to są bardzo fajne main/side questy, nie ma to jak jest ktoś na Twojej łasce, narazie głównie pakuję w skilla Speech i Sneaking, zobaczymy co z tego będzie, polecacie jakieś inne skille przydatne, oprócz Lockpicka bo go też mam nieźle rozwiniętego.

 

Repair, Science, Lockpick, Speech, bojowe zależą od poziomu trudności - jak wysoki to lepiej inwestować w small guns, bo wtedy wyskok full kontakt na mirelurk king/huntera czy deathclawa to marnotrawstwo stimpaków, polecam szukać bobbleheadów i zaoszczędzać punktów

 

A jak z perkami? Mam póki co 4 lvl i 2x dałem Thief, a potem raz że przy każdym Level-upie doda mi 10 % xpa czy coś w tym stylu. Jakie są warte perki jeszcze w moim zasięgu :)?

 

najlepsze perki wg mnie:

 

lady killer/black widow, educated, comprehension, fortune finder, scrounger, strong back, finesse, toughness, sniper, better criticals, action boy/girl, concentrated fire, grim reaper's sprint

 

jeszcze przydatne:

 

child at heart, entomologist, robotics expert, silent running, fast metabolism, chemist, adamantium skeleton, chem resistant, intense training

Odnośnik do komentarza

Ok już wszystko wiem, teraz mam pytanie jak jest z fast travelem, mogę go użyć kiedy chcę czy tylko na powierzchni czy jak bo sam już nie wiem. Możecie powiedzieć kiedy nie mogę go użyć? Macie też jakiś sposób na super-mutantów, szybki przedewszystkim i żebym mógł go zabić w ten sposób na początku gry, anie jak juz mam 20 lvl :P.

Odnośnik do komentarza
jak jest z fast travelem, mogę go użyć kiedy chcę czy tylko na powierzchni czy jak bo sam już nie wiem. Możecie powiedzieć kiedy nie mogę go użyć?

 

na zewnątrz budynków/na powierzchni, gdy nie ma blisko jakichś wrogów i nie przekroczyłeś limitu udźwigu, czyli w pomieszczeniach i metrze nie można

 

 

Macie też jakiś sposób na super-mutantów, szybki przedewszystkim i żebym mógł go zabić w ten sposób na początku gry, anie jak juz mam 20 lvl :P.

 

w cymbał: magnum, shotgun, kaem, na początku nic lepszego nie wymyśli się, zresztą na starcie pojawiają się w większości te najsłabsze mutanty

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam kilka pytań:

- Czy możemy potem gdzieś zmienić fryza naszego gostka nie wliczając wyjścia z Vault-Tec?

- początek gry, Megaton,

żeby rozbroić bombę trzeba mieć wyższe skille Explosive tak? jak je zdobyć? czemu jak podchodzę do bomby jest napisane Activate Bomb... ja nie chcę jej aktywować, rozumiem jak to wybiorę to będę miał potem wybór?

 

- Aha i jeszcze co oznaczają te RAD przy Health Packach i innych Aid'ach.

- Gdzie sprawdzić jaką ma się karmę?

 

Pograłem trochę i gra mi się bardzo podoba, nie ma na ogół dużo strzelania, za to są bardzo fajne main/side questy, nie ma to jak jest ktoś na Twojej łasce, narazie głównie pakuję w skilla Speech i Sneaking, zobaczymy co z tego będzie, polecacie jakieś inne skille przydatne, oprócz Lockpicka bo go też mam nieźle rozwiniętego. A jak z perkami? Mam póki co 4 lvl i 2x dałem Thief, a potem raz że przy każdym Level-upie doda mi 10 % xpa czy coś w tym stylu. Jakie są warte perki jeszcze w moim zasięgu :)?

 

 

- na samym początku koniecznie zainwestuj w perka Comprehension gdyż w grze jest masa książek i będziesz dostawał za ich czytanie po 2 punkty

- możesz też wsiąść Educated ale też na początku gdyż później to już się tak nie opłaca

- dobry jest też Entomologist gdyż poźniej spotkasz Giant Radscorpions :)

- jeśli chcesz stworzyć postać która jest maszyną do zabijania to rozwijaj umiejętności: small guns, repair, lock pick, sneak w tej kolejności potem jeszcze medicine z perkow polecam: Toughness, Commando, Finesse, Strong Back, Bloody Mess, Sniper, Cyborg, Action Boy/Girl, Better Criticals, Grim Reaper's Sprint ( najlepszy perk w grze)

- jak nie wiesz jakiego perka wybrać to weź Intense Training i rozwijaj luck na 9 (na 10 wskoczy jak znajdziesz lalkę od tego skila) dzięki temu praktycznie co 2/3 strzał to critical !

- nie bierz perków które, rozwijają umiejętność i expa gdyż szkoda perka a i tak to co potrzeba wyszkolisz

- nie inwestuj punktów w big guns gdyż w Bethesda Ruin będziesz mógł to wyszkolić z książek na maksa

 

CYTAT(marcin0903 @ 26 12 2008, 23:16) *

Macie też jakiś sposób na super-mutantów, szybki przedewszystkim i żebym mógł go zabić w ten sposób na początku gry, anie jak juz mam 20 lvl tongue.gif.

 

 

w ogóle do przeciwników to dobrze się jest zakradać, strzał w ten sposób w głowę to potężny critical, na początku dobrą bronią o dużym zasięgu do tego jest hunting rifle

Edytowane przez Uriziel
Odnośnik do komentarza
A co do tych książek, to albo ja jestem ślepy, albo nie wiem, ja żadnej nie zauważyłem z tego co pamiętam, a każdemu zaglądałem do szafki, kufra, kieszeni :P.

 

Jak sobie zrobić good karma z neutral? ;>

Te które można czytać maja nazwy takie jak "Guns and Bullets", "Big Book of Science" itd. Można je znaleźć w PipBoy'u w zakładce Items/Aid.

 

Tu masz nazwy wszystkich rodzajów książek:

http://planetfallout.gamespy.com/items/category/3/Books

 

Jak sobie zrobić good karma z neutral? ;>

Coraz głupsze pytania zadajesz. Masz tego świadomość nie?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...