Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Na oko? ;)Ponad 50 lokacji odkrytych,15 misji ukończonych-mi to wygląda na połówkę.Mam taką nadzieję,bo setki moje nerwy nie wytrzymają.Teraz utknąłem w rzeczywistości wirtualnej-mam rozbić jakieś małżeństwo.Interesujący quest jak na postapokaliptycznego erpega ;)Nie sugeruj się moim gamecardem bo dawno nie podłączałem konsoli do netu.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie ja to samo , cierpliwie czekam i za(pipi)iscie sie ciesze ze wogule ktos sie wzial ze przetlumczenie tego .Doszedlem do ok polowy gry angielskiej wersji ale sporo nie rozumialem co gadaja a gra mi sie bardzo podobala wiec postanowailem poczekac - dla tej gry warto. Koncze teraz prince of persia i naprawde miodzio pograc w cos w naszym jezyku, na dniach pojawi sie resident evil 5 wiec nudzic sie nie bede napewno do tego czasu :D.

 

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem właśnie newsa na Gry-Online i dość mocno się wkurzyłem. Co to ma być do diabła?? Tak wielkie opóźnienie jestem nawet w stanie wybaczyć, ale z ceną przegięli totalnie, 149zł bym dał z miejsca ale 219,99zł?? Tyle to wart jest Resident Evil 5 który wychodzi tego samego dnia. Jak przedmówcy, wybieram opcję 'używka na aukcji' za czas jakiś.

Odnośnik do komentarza
JA pie.r.dole co za żydy... Zdajecie sobie sprawę że jeśli cenega poniesie straty to możliwe że w przyszłości nie będzie polonizować gier ?!

 

No i dobrze :D Jeśli tak ma wyglądać działalność tej firmy,to niech idą do piachu.Mógłbym jakoś znieść,te opóznienia gdyby firmy wykrztusiła z siebie jakieś info w tym temacie. Ale nie,wolą milczeć <_<

Odnośnik do komentarza
Dwie informacje - jedna dobra, druga zła.

Dobra to taka, że Cenega podobno na bank wydaje wersję PL 13.03. Zła - za wersję podstawową będzie żądać 219 zł.

 

edit: 219,99zł i 249,90 zł za kolekcjonerską wersję - uściślając.

 

Można wiedzieć Miłek skąd masz to info?

 

Swoją drogą pamiętam jak rozmawialiśmy na temat cenegi i ceny początkowej F3 - jednak miałem racje :]

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
JA pie.r.dole co za żydy... Zdajecie sobie sprawę że jeśli cenega poniesie straty to możliwe że w przyszłości nie będzie polonizować gier ?!

Jeśli cenega poniesie straty, to tylko z własnej winy. Jeżeli przestanie polonizować gry - być może zabierze się za to inna, bardziej profesjonalna firma.

Odnośnik do komentarza

Godzilla sie popisal. Oby nie polonizowali. Cenega ma problemy z wydawaniem gier, z jakoscia wydawanych gier, oraz ma kiepskie polonizacje. Najlepiej niech wypier****. Juz mialem obawy ze zaczna GTA polonizowac. Moze dzis by wyszlo. Cos czuje ze gta 5 nie odpuszcza sobie ;)

EOT

Odnośnik do komentarza

Ech Panowie narzekający, znacie jakie sa dokładne procedury związane z polonizacją i póżniejszym wydaniem gry?Wyobrażacie sobie że Cenega mając już opracowaną wersję na PC postanowiła celowo zwlekać?

 

No, oczywiste, ktos tam usiadł i powiedział- "Panowie, mamy gotowy produkt, ale nie wydamy go żeby na złość zrobić- co z tego że na tym stracimy, wazne zeby pokazać że mamy kogoś tam w d...., przecież to jest najwazniejsze"

 

Chyba oczywiste jest że Cenega nie zwleka z wydaniem gry po polsku, gdyż dla niej każdy dzień zwłoki to uciekająca kasa.

 

Problemem jest system pozwoleń SONY i MS, o czym był kiedyś stosowny artykuł w PSXEXTREME.

 

Mi jest w tym momencie szkoda Cenegi, gdyż ze względów "papierkowych" nie mogą wydać gry najszybciej jak to mozliwe , tracąc na tym kasę i zbierając zupełnie nie zasłuzone z(pipi)ki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...