Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakbym w Fallouta 3 jeszcze nie grał to nie kupiłbym od tych "gupków". Za cenę, za poślizg należy im się malina roku 2009. Jak kiedys Fallouta 3 PL na konsolę kupię to tylko uzywanego z Allegro. Na pewno ja nie dam zarobić Srenedze.

 

EDYTA: Przypomniał mi się właśnie tekst na ich oficjalnej stronie "Wersja PL w trzecim tygodniu listopada 2008"

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Ludzie zostawcie biedną cenegę w spokoju - to nie ich wina że są takie opóźnienia. Przecież wszyscy wiemy że zapewne cenega przesłała gotową wersje do bethesdy a oni pewnie mieli cenegę głęboko w (pipi)e... Kod był gotowy miechy temu - przecież wyszła wersja full PL na peceta także mieli dialogi itp. Nie jestem pracownikiem cenegi ani jej fanbojem tylko mi się wydaje że to nie wina ze strony cenegi ... czekam na komentarze :P

Odnośnik do komentarza

Fallout 3 (XBOX360) - Edycja polska 189.90 PLN

Fallout 3 (PS3) - Edycja polska 199.90 PLN

Fallout 3 (PC) - wysyłka gratis 69.90 PLN

No z ceną pojachali, ta gra powinna być warta 99zl max, no i nie ma się co dziwić czemu u nas złomy są bardziej popularne, szczególnie jak się patrzy na takie różnice cenowe (o ku**a, przecież to prawe 3 razy więcej o,O).

Odnośnik do komentarza
Ludzie zostawcie biedną cenegę w spokoju - to nie ich wina że są takie opóźnienia. Przecież wszyscy wiemy że zapewne cenega przesłała gotową wersje do bethesdy a oni pewnie mieli cenegę głęboko w (pipi)e...

Wybacz ale, stawiasz dobre tezy, tylko wnioski wyciągasz błędne. Przyjmijmy, że to faktycznie opóźnienie leży po stronie firmy B. a nie firmy C. Jeżeli ta druga firma nie potrafi od pół roku wyegzekwować od innej pewnych rzeczy, to tylko o niej niezbyt dobrze świadczy. Nie wiem kto i jak konstruował umowę pomiędzy nimi ale prawnik C. powinien za coś takiego wylecieć pracy, no chyba, że B. płaci gigantyczne kary za opóźnienie (w snach chyba).

Do tego dochodzi już żałosna polityka informacyjna firmy C. (mamienie od kilku miesięcy, że to tuż, tuż), i śmieszna polityka cenowa (hit sprzed pół roku za cenę nowości). Znam sporo "rodzinnych" firm, które działają o niebo lepiej od tej firmy, która ma aspiracje byci jedną z większych firm dystrybucji gier w 40 mln kraju.

Odnośnik do komentarza

No ok , wiadomo że firma B nie wypłaciła żadnych kar dla firm C ale w ogóle powinniśmy być uhonorowani że ta gra w ogóle została przełożona na nasz język bo z tego co wiem to kraje wschodniej europy są olewane ciepłym moczem przez firmę B. | Chociaż ja się w sumie nie dziwie firmie B bo polska to kraj piratów - niewiele ludzi kupuje oryginalne gry - wystarczy spojrzeć na allegro - większość konsol xbox360 kupowanych przez naszych rodaków to wersje z przeróbką xtreme :/ Obecnie żyje w UK i to jest z mojego punktu widzenia to jest śmieszne że żeby przerobić konsole w Polsce wystarczy pójść do pierwszego lepszego serwisu xbox-a Żal

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...