Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys jak to sie nazywalo IPS Computer Group bylo super. Potem po zmianie formy organizacyjnej i zm. nazwy na Cenega bylo coraz gorzej. Dla mnie nie ma gorszego wydawcy gier w naszym kraju, ilekroc slysze, ze jakis tytul ma wydac srenega, zawsze zgrzytam zebami. U nich jescze nic nie bylo dobrze, a to opoznienie, a to cena z dupy, a to(pipi)to... :lol: Jakos inni potrafia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Te buce ze srenegi podobnie z Fearem 2 postepuja - nie ma wersji na xboxa w sklepach jeszcze, a miala byc 13 lutego. Paranoja. Nie dajcie im zarobic.

 

Ale nie o tym :P Gram w te wspaniala gre, bo lezala od listopada i nie mialem czasu sie bardziej w nia zaglebic. C U D O.

Mam pytanie - czy warto zainwestowac w DLC Operation Anchorage? Da sie to w naszym przypadku w ogole sciagnac?

Gdzie znajde (konkretnie) dziewczynke Knock Knock w "Latarence"? Chodzi o jej lokalizacje w tym miasteczku, w ktorym urzeduja same dzieci :)

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi czy watro wydać 800 ms na ten dodatek? Sory,że to pytanie tak nie z dup* ale zastanawiam się czy wybrać jakąś grę arcade czy zainwestować w to DLC :)

W niniejszym DLC za 800mps otrzymujesz:

- 3h gameplay'u (w stylu "Call of Duty 2" dla ubogich)

- Gauss Rifle (mocna, jednostrzałowa energy weapon)

- kombinezon stealth (niektórym może się podobać, coś w guście Halo czy TimeShift; daje średnią ochronę i jakiśtam bonus do stealtha)

- magiczny miecz chińskiego kogośtam (no, nie magiczny, ale prawie - kopie prądem i zabiera trafionemu HP przez jakiś czas)

 

Tyle moim okiem :]

Odnośnik do komentarza

No dobrze wymieniłeś co można otrzymać z DLC. Ale pytanie czy żałujesz, że wydałeś na to 800MSP (jakby nie patrzeć to około 40zł).

 

PS: Się zastanawiam cały czas czy wydać te 1600MSP na Anchorage i nadchodzącego Pitta ale nadal nie jestm przekonany. Fajnie by było postrzelać Gaussem (widziałem na youtube) ale ta czynność nie jest warta 40zł. Weź cos poradź ;)

Odnośnik do komentarza

W tym sęk... Napisałem, co się dostaje w łapy, by dać wam szansę wywnioskowanie czegoś na podstawie obiektywnego info.

 

A subiektywnie powiem tak: zakupu zarówno "Operation: Anchorage" jak i "Bring Down the Sky" nie żałuję, ale wiedząc wtedy to, co wiem teraz, nie kupiłbym ich ponownie. Skrótem: meh. Ciężko mi się inaczej wysłowić :D

Odnośnik do komentarza

Ja już dawno odpuściłem :) nie nie narzekam.

Średnia znajomość ang spokojnie wystarczy na zrozumienie całej fabuły i większości questów.

Nawet wypowiedzi z radia są dość łatwe do zrozumienia :P

 

Co do tej Wersji PL to szkoda - gdyby wyszła od razu na pewno była by spora sprzedaż (na pewno o niebo lepsza niż w czerwcu xD)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...