Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

duch starego Falouta w nowym opakowaniu. Arcy genialna gra , gram w nią juz 60 h i jeszcze masa rzeczy do odkrycia została . Samo podróżowanie po pustkowiach jest niesamowite . Klimat wycieka z każdego cm wirtualnej ziemi , wszystkie miejscówki są klimatyczne , świat jest przedstawiony namacalnie . Najlepsza gra 2008 IMO , po Bioshocku najlepsza gra na tej generacji konsol . Obaw pełen byłem przed wydaniem , a gra jest znakomita jak poprzedniczki . Choć żałuję tylko że zacząłem na normalu,za łatwo . i Czego nie wybaczę Bethsedzie ... max 20 lv i dalej ni hu hu, na PieCach bewnie powstanie mod odblokuwujący dalsze lv . gram od 9 h na max lv i już nie ma tej emocji zbierania doświadczenia i rozwijania postaci , co wcale nie znaczy że już nie ma się czym zachwycać bo , dalej łażę po mapie z jednego końca do drugiego sycac się kunsztem wykonania świata . Graficznie rewelacja ( nie wyobrażam sobie tej gry na UE 3 np albo jakimś innym silniku) , dźwiękowo rewelacja ( muzyka w falloutach zawsze była kozacka , a druga sprawa że mi się ona podoba i mogę jej zwyczajnie słuchać ) 10/10 będzie jak przejdę 3 razy (osiągając rózne karmy) i dalej będę chciał przechodzić , póki co 9/10 i basta !!

 

 

PS: a gra leżała od premiery nie otworzona nawet bo mówiłem sobie że czekam na polaka , jednak dopiero teraz rozumiem jakimże głupcem byłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Hmm, a pobierałem Fable pub games przez live i miałem to po Polsku. Dziwne. Jestem ciekaw jak w jakim jezyku bęize DLC do fallouta tak moze jasniej.

chodzi o to ze FABLE bylo zrobione przez wydawce glownego w kilku jezykach w tym i PL wiec i wszelkie poprawki i dodatki tez robi w tych samych jezykach

a fallouta robia oddzielnie dla PL (cenega) i teraz pytanie czy bedzie tak jak na piecu ze wydanie patcha-update wiaze sie tez i z wersja jezykowa, czyli do wersji PL wydaja oddzielnie patcha, do anglika jzu jest na pieca a do PL brak, jesli tak by musialo byc na Xa to by byla mala wtopa...

trzeba bedzie przetestowac to jak wyjdzie jzu patch i wersja PL...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...