Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wam też dzisiaj przez cały dzień wywala błąd 80028e01 podczas próby zalogowania się w PSN? Jeżeli nie to jak ten błąd naprawić? :ninja:

 

80028E01 - Użytkownik nie może połączyć się z siecią PSN.

*Reset routera. Sprawdź dane logowania i spróbuj ponownie później.

 

Pod tym linkiem znajdziesz opis wszystkich błędów:http://www.playstati...hp?topic=7391.0

Odnośnik do komentarza

Panowie mam taki problem , mianowicie stosunkowo czesto wylogowuje mnie z psnu .Trudno powiedziec jak czesto, bywa ze cały dzien nie wywali, ale bywa że wyrzuci komunikat "uzytkownik zostal wypisany z psn , błąd 8002AD23. Jest to jak wiadomo błąd z połączeniem, który na 90 % zrzucam na karb niestabilnego netu od tp.

 

Chyba, ze jakies ustawienie w routerze...firewall mam wyłaczony, upnp też...co moze byc przyczyna? jakies ustawienia zmienic?

 

Po kablu mam połaczoną konsolke z routerem. Jesli mam podac jakies ustawienia- by ktoś mógł vos zaradzic- to jakie?

Odnośnik do komentarza

Jaki masz router? I wywala podczas gry, w XBM czy różnie?

Swojego czasu miałem D-Link DI-524 i po wifi sygnał zanikał czasami co parenaście minut (i o dziwo xD po kablu to był ideał). UP FW nic ne dał - sprzedałem i w ten sam dzień zmieniłem na Linksysa WRT54GL - na oryginalnym FW działał przez 2 lata. Potem znowu się zaczęły się chwilowe rozłączenia i po kablu i po wifi (czasem się "zapychał") - wgrałem CFW Tomato [btw: soft wypaśny] - i do tej pory ZERO problemów. Może UP firmware'u routera załatwi problem?

A - i włącz UPnP.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Witam, jak podłączyć ps3 do internetu mając do dyspozycji modem motorola z jednym wejsciem na internet przez usb i jednym ethernet? Próbowalem przez kabel ethernet ale wyskakuje mi błąd 80028ea8 przy sprawdzaniu połączenia. Wyczytałem gdzieś w necie, że można połączyć się przez komputer tj kablem usb modem do komputera i potem kabel ethernet z komputera do playstation ale to u mnie tez nie dziala...

Odnośnik do komentarza

Witam, jak podłączyć ps3 do internetu mając do dyspozycji modem motorola z jednym wejsciem na internet przez usb i jednym ethernet? Próbowalem przez kabel ethernet ale wyskakuje mi błąd 80028ea8 przy sprawdzaniu połączenia. Wyczytałem gdzieś w necie, że można połączyć się przez komputer tj kablem usb modem do komputera i potem kabel ethernet z komputera do playstation ale to u mnie tez nie dziala...

 

Wiem że się da przez PC jak byś miał dwie karty sieciowe. Ale lepiej kupić router i nie kombinować.

Odnośnik do komentarza

Tyle to sam wydumałem ;) Wczoraj zadzwoniłem do mojej kablówki, kazali podłączyć konsolę, więc podłączyłem. Powiedzieli, że za 10 minut net będzie i był. Zadowolony, zrobilem co chciałem przy ps3. Podłączyłem neta, wpisałem adres mac modemu (bez tego wyświetlala mi sie strona tylko mojego providera od netu). Potem jak chciałem sprawdzić, czy ps3 nadał działa okazało się ze niestety już nie.Zadzwoniłem, powiedzieli, żebym poczekał tak z 10 minut i nadal nie działałao. Dzisiaj dzownie drugi raz

Odnośnik do komentarza

Na razie zanosi, się na to że nie codziennie, tylko za każdym razem kiedy będe chciał podłączyć znowu kablem ethernet ps3, czyli nawet parę razy dziennie ;). oczywiście w takim wypadku podziękuje i póki co daruje sobie podłączenie ps3 do neta. Routera nie opłaca mi się kupować bo zaraz i tak wyjeżdzam studiować i zabieram ze sobą konsolę i tv, a tam na miejscu mam router. Gdyby ktoś miał dla mnie jakąs solucję to naprawdę, bardzo proszę o pomoc, bo czuję, że w pomocy technicznej mojej kablówki dowiem się tyle co ostatnio

 

EDIT: No i zadzwoniłem, dowiedziałem się, że Konsola ps3, za każdym razem jak ją podłącze po uprzednim przepięciu kabla etherne z komputera, będzie potrzebowała :

a) od 10 minut do paru godzin czasu, by się połączyć z internetem bo tyle będzie trwalo wysyłanie/nadawanie przez automat mojego providera nowego ip dla konsoli

b)podania ręcznie adrecu mac modemu, co mogę zrobić przez przeglądarkę internetową. Druga opcja prezentuja się super, włączam ps3, następnie przeglądarke, włącza mi się dafaultowa strona mojego providera z prośbą o wpisane adres mac modemu. klikam w pole do wpisywania, wpisuje. klikam na ok... klikam i klikam ale nic się nie dzieje!!!! Przy najechaniu na ten przycisk, pojawią się "rączka" ale co z tego skoro, wszystkie moje kliknięcia są ingorowane. Podłączyłem nawet myszkę na usb by sprawdzić i to samo :/. Ma może ktoś jakiś pomysł co zrobić by moć kliknąć w to durne "OK" ? :/ Jestem o jedno kliknięcie od połączenia mojej ps3 z netem :/

 

Edit 2- konkretne chodzi o to durne "ok" z tej strony- http://zmiana.satfilm.pl/ nie wiem czy będzie się ona wyświetlać tym którzy mają internet od innego dosstawcy więc podaje link do imejdższaka.

durneok.jpg

 

Może da się jakoś inaczej wpisać mac modemu?

Edytowane przez Tida
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...