Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz sobie zmienić MAC-a w PC na taki sam jaki ma PS3 i być może to pomoże. A z pewnością pomoże router.

 

Można wiedzieć jak to zrobić? Ja naprawdę wiem, że router pomoże, szkopuł tkwi w tym, że na studia już mnie w domu nie będzie a średnio się płaca kupować router (nawet taki za 8 dych) na 10 dni.

Odnośnik do komentarza

DZiała wam to g....??

Cos mi napisało jak grałem w COD ale nie zwróciłem uwagi bo grzali do mnie z kałaszy a teraz nie moge się zalogowac do PSN ??

Może napisało ze mnie wypisuje....nie wiem.

Jakas rada ?? Z nudów załozyłem nowe konto ale to samo. Jes połaczenie internetowe ale pisze że nie połaczy sie z PSN..

Wieśc niesie ze konserwacja ma byc jutro...

Edytowane przez Baja
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, poddaję się. Mam problem, liczyłem, że sam dam radę, ale poległem. Mam aktualnie net Netii 4mb/s. Wszystko jest w porządku, na kompie śmiga jak ta lala, ale na konsoli niekoniecznie. Lagów raczej nie mam, ale ściąganie czegokolwiek to porażka. Policzyłem, że z PSS ściągam z sześciokrotnie mniejszą prędkością niż maksymalna. Przez co ściąganie czegokolwiek trwa wieczność.

Próbowałem pootwierać porty - nic nie dało. Mało tego, jak sprawdzałem to są poblokowane, mimo, iż parokrotnie sprawdzałem, czy dobrze wpisałem adres ip i numery portów. Nawet włączyłem DMZ hosta na ip konsoli, ale to guzik dało i ciągle porty są poblokowane.

A może to jest wina softu routera? Aktualnie posiadam Asmax ar 1004g.

 

Edit.

Konsola jest podłączona przez wi-fi, Wcześniej jak miałem 1mb tp i liveboxa to śmigało na maksie.

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam grande problemi. Kupiłem pesa2011 głównie z myślą o grze online. Dzisiaj odpalam online i wyskakuje taki komunikat:

 

You cannot play this mode due to restrictions placed on your connection by the Networking Devices you are using. You can only play 1vs1 (ranked match) in quick match.

The issue may be solved by connecting your hardware directly to the internet or by configuring your networking devise such us router. Apply DMZ, port mapping, NAT table configuration and other router settings to your Playstation 3 system. Individual hardware systems may use unique terminology.

 

I teraz tak - ranking match rzeczywiście działa, ale zależy mi na MLO. Podejrzewam, że to wina mojego ISP (sieć osiedlowa...).

Mam NAT3 i nie mogę tego zmienić. Probówałem ustawiać DMZ, odblokowywać porty i nic nie działa. I tu moje pytanie - czy jak napiszę do admina mojej sieci, żeby odblokował te porty, to coś da?

 

Jest jeszcze taka opcja, że w mojej sieci można mieć wewnętrzne IP (tańsza opcja), zewnętrzne IP (ciut drożej). Może wykupienie zew ip coś da? Czy raczej pozostaje mi zmienić sieć? (tego wolałbym uniknąć bo za 25mb/s płacę jedynie 35zł)

Odnośnik do komentarza

Od paru dni próbuję zaktualizować swój "przenośny identyfikator" klikając opcję "odśwież moje szczegóły konta PSN" na polskiej stronie Sony i nie chce działać. Próbowałem ponownie synchronizować z konsoli. Nie mogę też zmienić wyglądu identyfikatora. Wybieram, klikam "aktualizacja" i nic. Co robię źle?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam takie pytanie jak deaktywować konto w ps network?

1. Logujesz się na konto które chcesz zdeaktywować

2. W zakładce Playstation Network wchodzisz w 'Zarządzanie kontem'

3. Następnie wchodzisz w Aktywacja systemu -> PS3 -> Game -> deaktywuj

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od paru dni próbuję zaktualizować swój "przenośny identyfikator" klikając opcję "odśwież moje szczegóły konta PSN" na polskiej stronie Sony i nie chce działać. Próbowałem ponownie synchronizować z konsoli. Nie mogę też zmienić wyglądu identyfikatora. Wybieram, klikam "aktualizacja" i nic. Co robię źle?

Kurde nie wiem o co chodzi. Ja dzisiaj sobie normalnie zaktualizowałem i wszystko śmigało bezproblemowo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprzedaje PS3 i Mam pytanie:

Jak deaktywować konto w PSN na pierwszej konsoli aby móc zalogować się na tym samym koncie na drugiej PS3 (żeby powróciły wszystkie trofea i zakupy)

 

Deaktywowałem konto, lecz nie mogę się wpisać na nowej konsoli o co chodzi??

Chciałbym aby na tamtej sprzedawanej PS3 co mam konto w PSN nie dało się już nic robić, a na nowym sprzęcie normalnie funkcjonowało.

 

Bardzo proszę o pomoc wraz z instrukcjami :)

Odnośnik do komentarza

OK,dzięki

 

a trofea powrócą na nowej PS3?

 

Czyli jak dezaktywuje konto na starej konsoli to co to da?? zablokowane będzie wejście na tamtej konsoli na te ID??

 

jeszcze jedno pytanko :), Czy jak skasuje profil w PS3 z tym kontem PSN to będę mógł się zalogować na nowej PS3 w stare konto PSN czy wraz z profilem przepadnie ID + trofea i reszta zakupów??

Odnośnik do komentarza

Po kolei.

 

1. Jeżeli zrobisz na starej konsoli synchronizacje trophy z serwerem, to na nowej po prostu sie zalogujesz i dasz synchro jeszcze raz. Po przemieleniu wszystkich trophy będziesz je miał na nowej konsoli.

2. Dezaktywacja daje to, że wszystkie gry ściągnięte z tego konta nie będą się odpalać na tej konsoli. Następuje zwolnienie slotu.

3. Na konto możesz się logować, niezależnie od tego czy jest ono użyte na jakiejś innej konsoli. Jak masz już tą nową konsole i chcesz na niej zrobić swój profil, którego używałeś na starej czarnulce, to po prostu tworzysz nowego użytkownika i logujesz się na to konto. I teraz jeżeli to konto jest używane na 5 konsolach (czyt. z tego konta masz zrobioną składkę na coś) to nie będziesz mógł z niego pobrać zakupionych wcześniej rzeczy.

Jeżeli uzywałeś tego konta tylko na starej konsoli, to mozna zassać jeszcze raz wszystkie rzeczy ze sklepiku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z zainstalowaniem płyty Click n' Connect od D-link dir 300, a mianowicie problem pojawia się juz praktycznie przy samym koncu instalacji wyskakuje mi następujący bład " Kabel ethernet nie jest prawidłowo podłączony. Sprawdz połączenie." W tym rzecz, że wszystko podpinałem tak jak mi kazano przez cały proces...Ktoś ma jakis pomysł ?

 

EDIT: Problem rozwiazany, a problem rozwiazałem przez konfigurację routera przez internet, a nie za pomoca płytki ;).

Edytowane przez Dawid-kun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...