Skocz do zawartości

Pomoc


Janish

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki to philips? Pewnie muli bo smart philipsa to gwno zwlaszcza starych. Wyjmij mu kabel od zasilania na 5min i zobacz potem czy netflix lzej chodzi. Jak nie pomoglo to nic nie pomoze skoro aktualizacji nie wykrywa nowej. Mozesz przywrocic ustawienia fabryczne jeszcze, tylko spisz ustawienia obrazu na kartke :P

Odnośnik do komentarza

Po kilku latach użytkowania TV życia okazało się, że KS7000 nie ma wejścia audio jack xdxdxd

Chciałbym tak podłączyć słuchawki. Czy taka przejściówka zadziała?

 

https://www.mediaexpert.pl/karty-dzwiekowe/karta-dzwiekowa-ugo-ukd-1086,id-1066991?utm_source=Mail-potwierdzenie&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Produkt

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podpinam się z pytaniem bo o tym samym myślałem ostatnio. Ostatnie QLEDy Samsunga takze nie mają out 3.5mm. Albo zatem przejściówka (nie wiem czy ta balonowa usb-jack czy może hdmi-jack?) albo ewentualnie pójdę w słuchawki Bluetooth, o ile można dowolne parowac (np. taki Philips PUS7303 ma Blutufa, ale nie widzi ŻADNYCH słuchawek, badziewie jedne).

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

No ja mam słuchawki do ps4 (gold 2.0), ale już się kończą. Mam też inne konsole, więc pomyślałem, że wezmę tym razem dobre radiowe słuchawki zamiast bt, aby mieć na każdym sprzęcie (w tym sporadycznie na filmach z tv), słuchawki w trybie bezprzewodowym.  Są fajne rozwiązania, ale trzeba jacka.

Czekamy z Redem na pomoc!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Potrzebuję pomocy z ustawieniami HDR w swoim TV - Philips PUS6754. Ucieszony odpaliłem RDR 2 w domyślnym trybie HDR, jednak kolory były strasznie wyblakłe, nie dało się tak grać. Odpuściłem temat i wyłączyłem HDR. Wczoraj odpaliłem Hellblade i spróbowałem raz jeszcze, problem ten sam. Kalibrowałem HDR w ustawieniach PS4, bawiłem się ustawieniami telewizora, jednak bezskutecznie. Reset do ustawień fabrycznych nic nie zmienił.

 

Jakieś pomysły? Jak to poprawnie skalibrować?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Czoperrr napisał:

Potrzebuję pomocy z ustawieniami HDR w swoim TV - Philips PUS6754. Ucieszony odpaliłem RDR 2 w domyślnym trybie HDR, jednak kolory były strasznie wyblakłe, nie dało się tak grać. Odpuściłem temat i wyłączyłem HDR. Wczoraj odpaliłem Hellblade i spróbowałem raz jeszcze, problem ten sam. Kalibrowałem HDR w ustawieniach PS4, bawiłem się ustawieniami telewizora, jednak bezskutecznie. Reset do ustawień fabrycznych nic nie zmienił.

 

Jakieś pomysły? Jak to poprawnie skalibrować?

A na RTINGS patrzyłeś? Może tam coś będzie. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam, mam problem z zalogowaniem się do aplikacji youtube na telewizorze Samsung QE65Q80TAT.

 

Chodzi o to, że do jednego maila mam stworzone dwa profile np. Zenek M. i zenobiusz. Z pierwszego w ogóle nie korzystam, a wszystko co mnie interesuje mam na zenobiuszu. Ale za cholerę w ogóle nie mogę zalogować się na profil zenobiusz. Czy loguję się podając maila i hasło, czy przez kompa i kod, czy przez telefon z automatu loguje mnie na profil Zenek M.

 

Czy ktoś może pomóc: jak zalogować się na drugi profil na telewizorze?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.Mam kłopot z właściwym podłączeniem Xbox series X do Soundbara tcl ray danz ts9030 po HDMI ARC do qleda Samsunga 60r. Jeśli podłączam konsolę bezpośrednio pod TV poprzez HDMI z pominięciem soundbara to w konsoli nie mam opcji Dolby Atmos. Natomiast kiedy połączę konsolę do wejścia HDMI1 soundbara to już Dolby Atmos w konsoli jest dostępne ale konsola informuje, że TV nie obsługuje pełnego 4K, tj. np. HDR10. Czy ktoś ma pomysł jak uzyskać równocześnie HDR i Atmos? Może to kwestia kabla od soundbara? Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chyba mi się TV już całkiem posypał, a ma dopiero rok. Oprócz coraz bardziej widocznego cloudingu na ekranie pojawił się ciemny pas, ustawiłem jednokolorowe tło by to lepiej. Miał ktos podobny problem? 

IMG-20201205-155019.jpg

 

TV Philips PUS6754 

 

Edit: zgłosiłem na reklamacje.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zostałem świeżo posiadaczem Oleda LG CX 55 i napotkałem problem z dźwiękiem. Otóż podepnę switcha albo laptopa i przerywa mi dźwięk co sekundę.

 

Pogrzebałem teraz chwilę i odkryłem, że problem występuje tylko na wejściu nr 1 na pozostałych jest git. Czyżby jakiś update tv coś odmurzynił czy coś dziwnego jest ustawione na profilu tego hdmi1?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wiem, ze to nie HD, ale nie chce zakladac specjalnie nowego tematu. Zna się ktoś na kineskopach? Szukam dobrego tv pod psx ps2, nes i snes. Słyszałem, że trinitrony są dobre. Ktory z nich będzie lepszy? 

https://www.olx.pl/oferta/telewizor-29-cali-sony-trinitron-kv-29c3k-100hz-pip-nicam-CID99-IDHusVx.html 

https://www.olx.pl/oferta/telewizor-sony-trinitron-kv-29fx60k-29-cali-CID99-IDGj7ZH.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...