Skocz do zawartości

Pomoc


Janish

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dlaczego ogladajac filmy w hd na WD Media player na stereo yamahy w wiekszosci dialogi sa jakby wyciszone wzgledem efektow specjalnych?

czasem jak podglosnie zeby slyszec bardzo wyrazie dialogi i ktos strzeli lub cos wybuchnie to idzie sie ze(pipi) tak glosno..

ma to zwiazek z tym, ze te filmy maja dzwiek w 5.1 i do tego jest to przystosowane a ja jak ogladam na stereo mam taka lipe?

seriale w 720 chodza normalnie, zapewne ma to zwiazek z dzwiekiem DTS w filmach full hd

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem.X0 mam podłączonego do plazmy Panasonica TX-P42V10E i o ile w menu konsoli nic się nie dzieje to jak włącze demo Forzy 3(na razie mam tylko to :P ) obraz zaczyna mi strasznie skakać, ale tylko przy ustawionej rozdzielczości 1080p, jeśli ją zmienie na 1080i lub 720p problem znika, nie wiem o co chodzi a denerwuje mnie to trochę, może ktoś coś poradzić :/

 

I jak - sprawdziles inne gry ??. Bo byc moze dlatego, ze sama gra nie jest we Full HD i mu sie cos pieprzy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mam vga do x360 z taką koncówką jak na zdjeciu http://www.lygotech.com/products/XBOX%20360%20VGA%20CABLE.jpg

 

problem mam taki ze od monitora mam taką sama wtyczkę jak od kabla tak wiec ni cholera nie moge wpiąc jednej do drugiej

to jak mam podpiąć xboxa do monitora? Jakaś przejściiowka czy moze inny kabel do monitora?

 

jesli to cos pomoze to monitor mam taki

http://katalog-monitorov.sk/img/samsung-syncmaster-171p-3.jpg

 

i takie mam koncowki od niego

 

http://www.gideontech.com/reviews/sm_171p/lcd10.jpg

Edytowane przez jaszczoor
Odnośnik do komentarza

Pilnie potrzebuje pomocy. Jestem kompletnie zielony w temacie, a potrzebuje szybko kupić jakiś telewizor LCD. Głównie do grania na X0/PS3 i oglądania filmów na blu reju. Odległość od kanapy do tv to jakieś półtora metra, więc tv nie musi być wielkich rozmiarów. Dobrze jeśli cena nie przekraczałaby 2000zł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mam problem z aliasingiem na swoim tv (Toshiba Regza XV550 32 cale). O ile w większości gier (no, na razie to testowałem tylko Just Cause 2 i RB) nie ma problemów z ząbkami tak w demku nowego Splintera tak to dziabie po oczach, że nie da się grać :/ DNR mam wyłączony, redukcję szumów MPEG też. Próbowałem zmieniać rozdzielczości w Xboxie, kombinowałem z rodzajem sygnału, ale też kicha. Anyone?

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa. O ile w paru grach ząbków nie mam wcale (np. GoW2, demko RE5), tak w innych nonstop wkur.wiam się na ten aliasing (FIFA, demko Splintera). Możliwe jest żebym widział tak dokładną różnicę w tym czy gra ma antialiasing 4x czy np 12x? Zostaje mi chyba tylko teoria, że mój tv jakoś idiotycznie skaluje obraz. Na wejściu jest niby nawet 1080p, ale wyświetla obraz i tak przeskalowany do 720p. Przy ustawionym w konsoli 1080p zarówno tryb Native jak i Exact Scan w TV dają ten sam poszarpany efekt. Przy sygnale 720p i opcji Native (Exact Scan niedostępny) jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z podłączeniem TV z kompem przez HDMI. Kabel na bank sprawny, podłączam go pod kompa i telewizor, startuje pc i na monitorze (tym co normalnie używam) jest tylko sama tapeta, bez kursora itp, tak jakby nie uruchamiał się (albo wyłączał) explorer.exe... Nie mogę wtedy uruchomić żadnego programu, to samo z menedżerem urządzeń. Podłączanie raz monitora, raz tv też nic nie daje- na telewizorze nic nie widać jak się podłączy tylko hdmi. Próbowałem np. zmieniać rozdzielczość, ale też nie działa. Stery do grafiki najnowsze. Anyone?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

siemanko, dzis poraz pierwszy podlaczylem 5720kdl do zlacza euro (cyfra+) i zostalem zaatakowany przez okropne ziarno

 

WHAT THE FUCK??!!

 

EDIT: OK, JUZ SIE UPORALEM

 

teraz jesli ktos by mogl mi powiedziec (bo oczywiscie wie jak to zrobic i napisanie tego zajmie mu 10x mniej czasu niz mi googlowanie) jak mam przerzucic kanaly z cyfry+ na swoj telewizor (programowanie) zeby uzywac jednego pilota?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem w sumie gdzie zapytac wiec napisze tutaj. Nurtuje mnie sprawa rozdzielczosc w monitorach lcd, do ktorych podpinamy ps3. Sam mam tak podpieta konsolke ale zastanawiam sie - skoro moja natywna rozdzialka monitora (czyli ta, w ktorej obraz wyglada najlepiej) to 1680x1050 to np. gra wyswietlana w 1200x720 bedzie na takim monitorze wygladac gorzej bo obraz zostanie przeskalowany ze strata jakosci, tak? Jaki jest wiec sens kupowac monitor lcd full hd skoro, mimo ze gierki beda smigac w 1920x1080, to te w 1200x720 znow zostana zeskalowane do nizszej rozdzielczosci? I jak sprawa natywnych rozdzielczosci wyglada w przyadku telewizorow lcd?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wlasnie przerzucilem sie z Samunga 26 cali, na Sony Bravia 32 cale (1080p). Zaskoczyl mnie spadek jakosci na telewizorze Sony. Jak odpalam gre, to mam wrazenie jakbym gral w nizszej rozdzielczosci- rozmyte tekstury, zabki na krawedziach, piksele itd. Wydaje mi sie, ze im wiecej cali, tym obraz w 720p staje sie coraz gorszy. A moze po prostu musze cos ustawic w TV albo konsoli (Playstation 3)? Dzieki za jakiekolwiek sugestie. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...