Skocz do zawartości

Dysk twardy w PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie odnosnie zakupu dysku do ps3.

Wiem ze potrzeba 2,5"itp. natomiast chcialbym sie dowiedziec jakiej firmy dyski takowe sa najmniej awaryjne, posiadaja najwieksza predkosc i jakie sa roznice.

Pewnie bylo to juz tutaj omawiane ale prosilbym o ponawna porade. Slyszalem ze najlepsze sa Western Digitan ze wzgladu na bezawaryjnosc i wypatrzylem cos takiego:

http://allegro.pl/item854594462_salon_wd_caviar_500gb_sata_2_5_8mb_wd5000bevt_wawa.html

 

co o tym sadzicie??

Odnośnik do komentarza

PS3 bierze około 10% dla siebie powierzchni dysku, ale na co? Było już kiedyś wypisywane - na mniej lub bardziej oczywiste rzeczy (~50GB). A reszta to przelicznik producentów (~35GB).

wszystko jasne teraz. wielkie dzieki za wytłumaczenie: majac 500 odejmujemy na zarządzanie plikami (35) oraz ok. 50 z niewiadomych powodow. JASNE.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak, wyjalem dysk z PS3, wrzucilem w opakowanie i podlaczylem przez usb do pc.

NA XP nie wykrywa ( SP2, wlasnie sciagam SP3)

A na laptku z Vista pokazuje komunikat, ze wykryto nieznane urzadzenie USB i tyle.. nic nie pokazuje.

Na obu sprawdzalem tym programem i nie pokazalo tego dysku.

Chcialem go wyzerowac, ale to juz wyzsza szkola jazdy

Edytowane przez Mihau_ALU
Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie polecam Ci robić z oryginalnego dysku konsoli dysku przenośnego, ponieważ nie jest on zabezpieczony przeciw wstrząsom. Przynajmniej tak ludzie mówią - ja nie miałem na szczęście okazji się w praktyce o tym przekonać.

Mówię Ci, że ja bym poszukał dysku innego, żeby sprawdzić czy działa kieszeń - na pewno ktoś znajmy ma (a Ty nie masz nowego dysku w konsoli?). O oprogramowaniu mogę Ci powiedzieć tylko to co już powiedziałem - u mnie działało bez cudowania. Disk Director wykrywa wszystko, nawet to czego system nie widzi, pod warunkiem że jest to prawidłowo podłączone oczywiście.

 

 

Mam nowa konsole, a ze starej dysk zostal. Podlaczone jest prawidlowo, bo nie ma innej mozliwosci podlaczenia tego dysku jak przez ten kabel usb.

Odnośnik do komentarza

Mam wlasnie kabel z 2 koncowkami usb. Na XP nie wykrywa wcale, na Viscie na 1 czy na 2 pokazuje ze wykrywa usb nieznanego pochodzenia i nic pozatym... nie pokazuje dysku ;/

Szukam takze na forach pc'towych ale mam chyba malo spotykany problem.

Najprawdopodobniej skonczy sie na sprzedazy tego dysku i kupnie innego ktory bedzie dzialal z pc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...