Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Chapterek naprawdę udany Madara snuje swoją historie. Szkoda ,że z itacha robią obrońce narodowego a z Ucicha męczenników . Ciekawie jak się rozwinie wątek i jaki użytek zrobi z tymi informacjami Sasuke .Wydaje mi się ,że znowu nasz młody gniewny będzie wykorzystany

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Moja teoria jest taka ze czesciowo Madara klamie jak h. i chce przeciagnac saske na swoja strone czyli przeciwko Leaf village, wiec kolejne starcie naruto/saske bedzie gwarantowane :P tylko martwi mnie fakt ze naruto nie ma zadnych szasns ze swoim camehameha :P najbardziej mnie ciekawi motyw Pain'a i jaka role odegra w mandze.

Odnośnik do komentarza

Moja teoria jest taka ze czesciowo Madara klamie jak h. i chce przeciagnac saske na swoja strone czyli przeciwko Leaf village, wiec kolejne starcie naruto/saske bedzie gwarantowane :P tylko martwi mnie fakt ze naruto nie ma zadnych szasns ze swoim camehameha :P najbardziej mnie ciekawi motyw Pain'a i jaka role odegra w mandze.

jej mlody gniewny Emo juz mi sie podoba fakt, ze suske od samego poczatku postac sztampowa nagle straci powody do buntu ;no no robi sie coraz ciekawiej.. tylko zeby sie nam mlodzieniaszek nie zabil.. z tego zalu po bracie...

Odnośnik do komentarza

A wiecie że DB już ,,wydało" Naruto Shippuuden movie ? ;p. Po jego obejrzeniu stwierdzam, że w żandej innej części (co tam, nawet anime - mandze) Naruto nie robił z siebie takiego cymbała jak w Shippuuden Movie...... to (nie) TRZEBA zobaczyć !.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

i miło się ogląda tą kinówkę bo chodź pierwsze kadry zapowiadały rewolucje w fabułach kinówek to i tak wkrada się sztampa i wszystko robi się jednowymiarowe. Mało walk , Stary Naruto a robi z siebie mega idiotę , Tatuś pewnie musi być z lekka zawiedziony :P , a co do Tatusia Naruciaka to jest moment w kinówce gdy wychodzi z wody bez ochraniacza (opaski), Można było zobaczyć tam charakterystyczne dla czwartego włosy ( mówiłem sobie wtedy - odwróć łeb cymbale odwróć . Nie zakładaj tego ochraniacza jeszcze nie!i już po rybach:(. ) . Ogólnie ciekawe się oglądało ale bardziej racyje mnie kolejna kinówka Sasuke i Naruto w jednym filmie ? Ciekawe zapowiada..

Odnośnik do komentarza
Ogólnie ciekawe się oglądało ale bardziej racyje mnie kolejna kinówka Sasuke i Naruto w jednym filmie ? Ciekawe zapowiada..

Ja rozumiem, że te kinówki nie mają odniesienia w fabule (zwykłe fillery), obecnie sam je oglądam (narazie jestem w połowie filmu 3, musiałem przerwać w połowie seansu bo myślałem, że kropnę). Oby ten Shippuuden the Movie był lepszy, dwójka ma być niby o napaści czegoś/kogoś na Konohę i tym jak "Narut" oraz "Sasuk" łączą siły by walczyć ramię w ramię, no to już w ogóle nie ma sensu jak dla mnie, znając fabułę z anime i mangi. Chyba, że cały cały film i to jak razem walczą, okaże się pod koniec filmu tylko (mokrym xD) snem Naruciaka ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z najnowszego chaptera:

 

Sasuke otrzymał kolejnego power up'a w postaci "flower MS", a Madara nakierował swojego ulubieńca na drogę ku zniszczeniu Konohy. Emo miSZCZ zmienił też nazwę swej grupy z "Hebi" na "Hawk". A tak ogólnie rzecz biorąc chapter nuuuuuuuuuuuuddddddddddddddddddddnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jak flaki z olejem, bo to jedna wielka retrospekcja z życia Sasuke. Odnosze wrażenie, że powoli Kishimoto zmienia nazwę mangi z "Naruto" na "Sasuke".

 

Odnośnik do komentarza

Aż mnie dziwi, że ludzie ciągle to czytają i oglądają. Cały tom potrafi być retrospekcją a walki (jak ta z tym gościem od gliny) są wyjątkowo żałosne. A atakuje B, B obrywa, A strzela monolog o śmierci, A "zabija" B ale B okazuje się, że użył jakiejś nowej mocy i żyje. Teraz B atakuje A, A obrywa i postanawia użyć kolejnej nowej mocy <po 10 rozdziałach> B obrywa od A, który zaśmiewa się do rozpuku, że już wygrał; nagle B przypomina sobie, że może użyć jakiejś kolejnej techniki i bum A nie żyje. Toż to jest bardziej żenujące niż wszyscy zamieniający się w kawałki drewna. Tutaj po śmierci postaci człowiek nie zastanawia się co dalej tylko na jaki głupi pomysł wpadnie autor aby postać "ożywić"

Odnośnik do komentarza
Aż mnie dziwi, że ludzie ciągle to czytają i oglądają. Cały tom potrafi być retrospekcją a walki (jak ta z tym gościem od gliny) są wyjątkowo żałosne. A atakuje B, B obrywa, A strzela monolog o śmierci, A "zabija" B ale B okazuje się, że użył jakiejś nowej mocy i żyje. Teraz B atakuje A, A obrywa i postanawia użyć kolejnej nowej mocy <po 10 rozdziałach> B obrywa od A, który zaśmiewa się do rozpuku, że już wygrał; nagle B przypomina sobie, że może użyć jakiejś kolejnej techniki i bum A nie żyje. Toż to jest bardziej żenujące niż wszyscy zamieniający się w kawałki drewna. Tutaj po śmierci postaci człowiek nie zastanawia się co dalej tylko na jaki głupi pomysł wpadnie autor aby postać "ożywić"

Właśnie opisałeś wszystkie tasiemce. DB, Naruto, OP, Keach i wiele innych idą właśnie taką sprawdzoną formułą. Spróbuj sam coś interesującego, trzymając w napięciu przez 9 (czy więcej) co tydzień wymyślać nie stosując tego schematu.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

W DB też były schematy ale nie tak ordynarne jak tutaj.

 

- wiedziałem, że użyjesz tej techniki dlatego użyłem xxx

- wiedziałem, że wiedziałeś, że użyję tej techniki dlatego użyję techniki xy

- wiedziałem, że wiedziałeś, że wiedziałem że użyjesz tej techniki i zmienisz ją na xy dlatego od początku planowałem pułapkę

- <(pipi)ut wielki wybuch na pół lasu>

- <widać dwa trupy i nagle puff jeden zamienia się w glinę a drugi w klocek drewna a postaci stają naprzeciw siebie i zaczynają dialog od nowa>

 

:wtf:

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
Z naruto robi sie brazyliska telenowala :D jak do 5 chapterow nauroto nie bedzie juz mega hiper uber fajne "D

To pewnie się zawiedziesz, bo coś mi się wydaje, że Naruto pójdzie teraz na

trening do żab

, więc za szybko się to nie rozkręci, ale wszystko jest na dobrej drodze, zaczyna się robić ciekawie, chociaż rzeczywiście ostatnie kilka chapterów wiało nudą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...