Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Chris, trzabylo pisać, jest przecież full na apkmanii. :)

Ja mam ze cztery apki kupione i to same emulatory. Raczej z wygody: nie trza kombinować z lucky patcherem, zawsze aktualna wersja i dożywotnio moge pobierać z marketu.

dzieki ale to tylko 0.60 funta :P w złym temacie pisze tak BTW

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Iphony 5s sa brandowane przez sieci? Znalazłem aukcje ale widac numer imei na pudełku, da rade cos zrobic z takim numerem w przypadku iPhone? 

 

Wejdź na http://www.imei.info i wpisz numer IMEI. Dowiesz się czy telefon ma simlocka i na jaką sieć, kiedy wygasa gwarancja, kiedy został kupiony, kiedy zarejestrowany, czy jest gdzieś zbanowany etc. Musisz się zalogować np. za pomocą facebooka i po wpisaniu IMEI kliknąć w Check Warranty. 

 

Odnośnik do komentarza

Mam problem z jednym iphonem 5 klienta. Wyglada na to, ze jego pracownik nalozyl blokade aktywnosci i bez jego hasla nie moge ponownie aktywowac urzadzenia. Na sieci nic nie moge znalezc, poza tym, by skontaktowac sie z bylym wlascicielem.

Rozumiem, ze tylko autoryzowany serwis teraz moze zniesc ta blokade?

Odnośnik do komentarza

http://www.komputronik.pl/product/217930/Telefony_i_GPS_/Telefony_GSM_i_Smartphone_/Apple_iPhone_5S_16GB_Grey_EU_Spec.html

Rozumiem ze ten iphone jest z europejskiej dytrybucji. Rozni sie czyms od tego z polskiej?

Nie. Chyba, że jest z kraju gdzie mają inne wtyczki. Język menu i tak będzie po polsku, gwarancja obowiązuje przez Apple.com. Mówiłeś, że już nigdy iOS i jesteś wierny swoim Androidom.
Odnośnik do komentarza

I dalej to potwierdzam. Mysle nad prezentem to albo xpiera z1 i dalej nie wiem

Jeśli dla kobiety to tylko iPhone 5s. Biały, lub złoty. Idealny do kobiecej ręki swoimi wymiarami, wagą i designem. Pasuje do torebek Michaela Korsa. Jeśli masz jeszcze czas to za miesiąc wracam z USA z kilkoma takimi iPhonami i będę sprzedawał taniej niż 2800 PLN z Komputronika. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

I dalej to potwierdzam. Mysle nad prezentem to albo xpiera z1 i dalej nie wiem

Jeśli dla kobiety to tylko iPhone 5s. Biały, lub złoty. Idealny do kobiecej ręki swoimi wymiarami, wagą i designem. Pasuje do torebek Michaela Korsa. Jeśli masz jeszcze czas to za miesiąc wracam z USA z kilkoma takimi iPhonami i będę sprzedawał taniej niż 2800 PLN z Komputronika. 

 

 

wróciłeś już?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...