Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

iPhone 3gs trzymal mi dosc dlugo,iphone 4 tak jakby troche krocej. Na poczatku byla tragedia,mimo wylaczonej lokalizacji baterie bylo trzeba ladowac codziennie mimo malego uzytkowania telefonu. Potem zmienilem wyswietlanie ze swojego na automatyczny i od tej pory laduje sobie spokojnie co 3-4 dni telefon jak uzywam na luzie.

Odnośnik do komentarza

@sprite

Słownik: ustawienia -> ogólne -> klawiatura -> wyłącz automatyczną korektę

 

Odnośnie grup to nie rozumiem. Chodzi ci o to, że smsy posegregowane są wg, użytkowników, a nie wg. czasu ich nadejścia? Tzn. że jak wchodzisz w smsy z tatą to widzisz wszystkie wasze smsy wstecz? Tego się nie da wyłączyć, ale imo po lekkim przyzwyczajeniu jest to jedna z najlepszych cech iOS. Za(pipi)iście wygodne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

A propos baterii to jak ja uzywam go jako telefonu to spokojnie 2-3 dni, ale jak pogram 2-3 godzinki to tego samego dnia trzeba ladowac. Przy sluchaniu muzy jakos mocno nie spada bateria. Dodam ze korzystam z programu Auto3G, 3g mam wylaczone ZAWSZE a Auto3G wylacza mi Wi-Fi jak telefon wygasza ekran. Nie wiem tylko, czy ten program jest oficjalnie na iPhone'a bo ja mam JB i mam go chyba z Cydii. Ale napewno cos tego typu sie znajdzie. Ogolnie, przy 3g to 1 max 2 dni mi trzymal a w zasadzie nie dawalo to duzo. Jesli MUSZE wlaczyc neta, to dziala on na edge natomiast Orange i tak ma takie problemy z zasiegiem 3g ze mozna to spokojnie olac :) Jak ktos ma Ere czy Plusa to warto sobie zostawic 3g jak korzysta sie z netu bo tam roznice czuc od razu :)

Odnośnik do komentarza

@estel

 

Chodzi mi o grupy w kontaktach. Jak robiłem synchro z kompem to przypadkiem wgrało mi się parę grup i nie ma jak ich usunąć.

 

Kontakty -> grupy

 

Obczaj sobie.

 

A to ci nie pomoge bo ja nie smigam na 4.2 tylko na 3.1.3 ;) to jakas nowa funkcja jest, ale mozesz poszukac w iTunes czy nie masz jakis grup dodanych.

Odnośnik do komentarza

Hmmm dziwne. Masz Iphone'a 4? Jak wejdziesz w kontakty to na samej górze masz napis kontakty, po prawej stronie masz "+" a po lewej właśnie grupy. Przynajmniej u mnie tak jest.

 

Obrazek w necie znalazłem:

 

 

iphone_kontakty.png

 

 

 

Nie, mam 3GS ale to raczej nie ma znaczenia. Może to dodali w OS 4.2 bo ja mam nadal 4.1 i nie mam przycisku grupy.

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

Gra wychodzi pod koniec tego miesiaca. Na mnie wieksze wrazenie zrobil narazie mimo wszystko Dead Space : http://www.slidetoplay.com/story/dead-space-hands-on-preview

 

W ogole calkiem niezla stronka z reckami : www.slidetoplay.com

 

Powinny byc jakies recki w PE bo wychodzi tego sporo i jest co miesiac cos fajnego. Gry sa przyjemne i raczej krotkie a ich recki duzo nie powinny zajac. Chyba ze sa to porty i to niezle z DS badz PSP - takimi sa GTA Chinatown Wars - mam PSP i tylko sterowanie jest tam wygodniejsze, czy np Lego Harry Potter.

 

@Szejdj: Co do Simlocka - simlocka programowego mozna zrobic tylko z JB. Lepiej wyczysc telefon i znow wrzuc 3.1.2. Z tego co pamietam to byl nowy baseband przy 3.1.3 i ten z 3.1.2 jest najlatwiejszy w zlamaniu. Sa programy ktore oszukuja gry ze masz 3.1.3 i 99% chodzi, bo 3.1.3 nic ciekawego nie wnosil.

 

Jesli chcesz Simlocka na stale zdjac, to mozesz to zrobic kodem, ale koszty sa spore. Jeszcze oczywiscie zalezy jaka siec. Jesli AT%T to wal na ebay, jesli Orange to na Allegro. Takie zdjecie, przez kod operatora zdejmuje simlocka na stale, na kazdym sofcie oraz nie tracisz gwarancji bo nic w telefonie sie nie zmienia. Pamietaj, zeby nie wrzucac iOS 4 bo telefon BARDZO zwalnia, sprawdzalem ostatnio na probe na takim IPku i pracowac sie nie da. Na szczescie mialem SHSH i dalo sie wrocic. Dla tej wersji jesli liczysz na simlocka programowego to 3.1.2 albo CUSTOMOWY 3.1.3 ze starym basebandem. Bez sima mozna wgrac 3.1.3.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...