Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

BTW, jest jakiś konkret powód tych rozczarowań i narzekań czy przeczytaliście gdzieś, że hehe ajfony po 7000 zł (najdroższa opcja najdroższego modelu) i teraz olaboga ajfony drogie? iPhone XS kosztuje dokładnie tyle samo ($999 za wersję 64GB) ile iPhone X na premierę ($999 za wersję 64GB). Osz kurde, to ci dopiero skok na kasę, no w tym roku to przegięli. Rzeczywiście.

14 godzin temu, iluck85 napisał:

Wierni fani nie mają wyboru :) Do tego w cenie ponad 5k za telefon nadal nie dodają szybkiej ładowarki, bo po co jak można dokupić. O ładowaniu bezprzewodowym nie wspomnę. Do tego wyrzucili z pudełka przejściówkę  na słuchawki.

 

No jak musisz mieć telefonik już teraz, już zaraz to płać i skończ pier,dolić "wierny fanie". Wierni fani wielkich korporacji, bo je,bnę :teehee:

Przejściówkę za $10 wyrzucili, dramat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, ragus napisał:

dlaczego niby? przecież to bardzo ładny i porządny sprzęt.

 

 

Porządny tak ale co do wyglądu można się sprzeczać. Nie jest brzydki ale nie wygląda też jakoś przesadnie ładnie. Jednak jest to ogólny problem multimedialnych zegarków. Kumpel ma jakiś model Garmin i tam jest ekran który z daleka gdy wyświetla tradycyjną tarczę to wygląda całkiem nieźle jak klasyczny zegarek. Dlatego ja czekam na ten nowy model Casio gdzie bateria będzie trzymać miesiąc jeśli nie używamy multimedialnych funkcji, przy multimedialnych czas pracy jest standardowy. Dla mnie to jest duży problem bo mnie denerwuje ładowanie zegarka co 3 dni :d Dlatego jak dostałem w pracy do telefonu ten zegarek od Apple (za wyniki xD złodzieje) to nawet go nie używam po pierwszej zajawce. Leży w szufladzie i go nawet nie mogę sprzedać bo jest firmowy. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

 :laugh: Nie No cieszmy sie ze trzeba przejściówki dokupić, tylko 50zl Druga jak ktoś chce podłączyć do MBP. Dziękuje Apple, takie dobre. 

No ale jak Ci Niemiecki pracodawca płaci, to problemu nie masz.

 

Cena tego grzmota to nieporozumienie jak cena „budzetowca” 

I po premierze stare tel spadały z cena, a teraz nie spadną. Przecież ceny takie same :) 

Warto nadmienić oczywistość, ze jesteśmy w najgorszej syt, bo mamy najgorszy przelicznik- dolar=euro. Dolar niżej stoi. Ale to tez beka i mozna (pipi)nac. 

 

Odnośnik do komentarza

Ale wyjaśnisz w jaki sposób nagle w tym roku jest skok na kasę, jeśli XS kosztuje dokładnie tyle samo co zeszłoroczny X? Gdzieś zobaczyłeś nagłówek, że ajfony za 7000 zł i teraz siejesz ferment. No chyba, ze jesteś "wiernym fanem" i musisz mieć iPhone XS Max 512GB już na premierę.

 

Jak się nie podoba to możesz po prostu nie kupować? Jest tyle świetnych Androidów w każdej półce cenowej, wygląda na to, że to są telefony dla Ciebie. Jak mi się nie podobają ceny Mercedesów to nie jojczę że o jezu, jakie drogie, tylko jeżdżę dalej autobusem. 2018 a ludzie wciąż marudzą na ceny Apple xd. Odpowiesz mi w końcu? Zmusza cię ktoś do kupowania tych telefonów, do koniecznie najnowszego modelu?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego ze za pojemność Apple sobie zawsze liczy kosmiczne ceny.  Tak jak za ram w komputerach. Xs kosztuje tyle samo, upgrade kosmetyczny.  Nie wiem dlaczego sugerujemy sie cenami w USA? Jak napisałem, mamy najgorszy możliwy przelicznik i stad x „plus” zaczyna sie od 5799 chyba. Efekt tych cen to chętni którzy kupowali X rok temu. Ten chociaż odstawał od reszty. 

Najtańszy model tzw budżetowy wg Apple, bo wycięli druga kamerę, 3D Touch które i tak nie rozwinęło skrzydeł- tutaj zaczynamy od 3700. To sa chore ceny i juz. I nie, Apple nie jest drogie, samsung note tez kosztuje 6 tysięcy. 

Ja skoncze z bieda wersja 8 która kupie za polowe ceny budzetowca- No prawie polowe, bo 2900 juz mozna mieć 8 plus. 

 

 

Nic mi nie pęka, nie wydam tyle na telefon :) za rower dałem wiecej.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Szwed napisał:

Pytanie do użytkowników X - warto było wydać tyle pieniędzy? Jak z wytrzymałością? A może ktoś poleci jakąś alternatywę? Głównym argumentem nie jest cena, tylko to, żeby telefon posłużył mi kolejne kilka lat + nie chcę, żeby był zbyt wielki.

Za tę cenę to beka nie brać. Nie ma nic lepszego. Użytkuję X'a od day one bez folii na ekranie, jedynie przezroczysty iced case. Zero mikrorysek na wyświetlaczu i obudowa jak nówka ze sklepu.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Frost napisał:

Rozmawialem dzisiaj z konsultantem Apple, powiedzial mi ze iOS 12 bedzie do pobrania juz dzisiaj ale nie powiedzial o ktorej godzinie. Aktualizacje iOS wychodza w tym samym czasie na wszystkie regiony?

czemu nie zapytales KONSULTANTA APPLE o to tylko pytasz tu na forum? daj spokoj tym ludziom ze swoimi glupimi pytaniami

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Frost napisał:

Rozmawialem dzisiaj z konsultantem Apple, powiedzial mi ze iOS 12 bedzie do pobrania juz dzisiaj ale nie powiedzial o ktorej godzinie. Aktualizacje iOS wychodza w tym samym czasie na wszystkie regiony?

 

to zależy

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Szwed napisał:

Cholibka, mam dylemat. Koleżanka akurat jest w Hong Kongu, gdzie produkty apple są tańsze niż w Chinach (a w Chinach tańsze niż w Polsce (sic!)) i myślę nad tym, czy nie poprosić jej, żeby przywiozła mi jakiegoś jabłczana.

A wiesz, że jest jeszcze coś takiego jak odprawa celna i koleżanka będzie musiała udowodnić, że telefon nie jest na handel?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ornit napisał:

A wiesz, że jest jeszcze coś takiego jak odprawa celna i koleżanka będzie musiała udowodnić, że telefon nie jest na handel?

Dokładnie jak mówi @Paolo de Vesir, koleżanka będzie przekraczała tylko granicę HK-Chiny, a i jak z pudła wyciągnie i weźmie do torebki to się nie pogniewam. Poza tym, nie będzie przywoziła praktycznie nic kosztownego poza tym iPhone'em, więc nie powinni się czepnąć. Rok temu z Chin do Polski wiozłem 6S Plus bodajże zapakowany i nikt nic nie powiedział też. Jestem dobrej myśli.

 

EDIT: O, jest jeszcze lepiej, do 200 tys. yuanów jest bezcłowo, widzę że dziewczyna zrobiła porządny research xd

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...