Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.06.2019 o 20:39, Kosmos napisał:

Chcę przerzucić zdjęcia po usb z iphone do komputera. Część się kopiuje bez problemu ale, przy kopiowaniu niektórych folderów wyskakuje komunikat "Urządzenie podłączone do komputera nie działa" lub "urządzenie jest nieosiągalne" Coś poradzicie?

używasz oryginalny kabel? Miałem ten błąd jak kupiłem jakąś tandetę do ładowania za 10 zł z Allegro. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

imo cenowo rozsądnie za iphona podstawowego i za tego nowego ipada za 1500zł taki sprzęt to miazga bezkonkurencyjna. Bardziej mi te produkty przypominają rewizje niż nowe "numerki" może ustrzeli się po taniości apple watcha 3 serii a tak to pff ZA ROK NAPEWNO ZAORAJĄ!!!

Odnośnik do komentarza

Z tej całej konfy tylko fajna jest cena za TV. 

Po zeszłorocznej sprzedaży poszli po rozum do głowy, ale nadal ceny mocno przesadzone. XR się sprzedaję chyba najlepiej z tego co pamiętam. 

Dizajn bez zmian, a Ive odszedł czy odchodzi? Bo już nie wiem. 

Te obiektywy, to jakiś dramat, jak to wygląda? A w tym pro to LOL. Szpiegowskie samoloty z okresu zimnej wojny takie miały jak latały nad ZSRR. 

Notch dalej pasek, a konkurencja ma kropkę, nie wspomnę o touchid w ekranie. W tym 11 mogli ramki chociaż przyciąć.... 

 

 

Odnośnik do komentarza

@MichAelis coś takiego znalazłem. 


„Apple has also changed the way it measures battery life with these latest iPhones as it now features two different video playback tests, while it no longer provides official talk time and Internet use (browsing) numbers. This is obviously thanks to a shift in the way people use their phones, consuming way more video.”

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...