Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Moja czwórka nadal działa bardzo dobrze (pewnie nie gorzej od niektórych komórek z tego roku), ale chyba pora na coś nowego. Jaram się.

 

Chyba nie gorzej od jakiejś dumphone'owatej Nokii ;/. Używam czwórki już 3 miesiące i każdy Android od czasu SGS II jest szybszy. Demon prędkości to już nie jest, jest po prostu OK.

 

W takim razie na tych androidach pewnie aż oczy nie nadążają za tym co sie dzieje na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Moja czwórka nadal działa bardzo dobrze (pewnie nie gorzej od niektórych komórek z tego roku), ale chyba pora na coś nowego. Jaram się.

 

Chyba nie gorzej od jakiejś dumphone'owatej Nokii ;/. Używam czwórki już 3 miesiące i każdy Android od czasu SGS II jest szybszy. Demon prędkości to już nie jest, jest po prostu OK.

 

W takim razie na tych androidach pewnie aż oczy nie nadążają za tym co sie dzieje na ekranie.

 

dokładnie! Ja słyszałem, że Android jest tak szybki, że ładuje aplikację jeszcze przed wciśnięciem ikonki.

Odnośnik do komentarza

Android juz zaladowal mi maile, sciagnal nowe angry bird i odpalil nawigacje jeszcze zanim go kupilem w internecie wiec cos slabe bebechy maja te wasze. Pewnie to stare jednordzeniowe procesorki w tych waszych zlomkach.

 

 

Nowy SGS3 jest szybki, jednak gui androida nie jest tak plynny jak iOS niestety. Ostatnie aktualizacje na wersje 4.x coś tam chyba poprawily z animacjami ale to dalej nie to samo. Ale i tak android jest kozacki.

Odnośnik do komentarza

Ja niedawno przesiadłem się z andka 2.3 na iPhone'a 4s i jestem bardzo miłe zaskoczony... Całokształtem ;)

Jedyny babol mam z app storem. Często wywala mi błąd połączenia ze sklepem mimo ze na iPadzie pracującym w tej samej sieci (wi-fi) wszystko śmiga. Nie pomaga ani przelogowanie, ani restart... Po pewnym czasie po prostu znów zaczyna działać. Znalazłem sporo tematów w necie nt. tego błędu ale żadnego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

na Androidzie włączały się aplikacje zanim wiedziałeś jak się wys,rać (pipi) ;/

 

to powiedzcie mi jabłkowi jak to jest

iPhone był taki zaje,biście szybki

iPhone 3GS miał "S" jak "speed" i był tak dużo szybszy od iPhone 3G, był taki szybki

wyszła 4 i była znowu jeszcze szybsza, 1 GHz, Retina OMG spust

wychodzi 4S i się okazuje, że między 4 i 4S jest przepaść, a po spróbowaniu 4S czwórka "muli" (mówią to nawet długoletni użytkownicy iPhone'ów)

wyjdzie piątka i na pewno znowu będzie tak emejzing szybciej

jak to jest?

ajfony są zawsze takie szybkie i płynne, ale każda kolejna iteracja jest jeszcze szybsza

 

jeśli wg. Was czwórka chodzi idealnie, to macie małe wymagania

albo nie potraficie rozróżnić szybkiego działania systemu od mydlenia oczu sprzętowo wspieranymi animacjami i bitmapami wyskakujący po kliknięciu ikonki a przed załadowaniem aplikacji

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A to też wiem, że te aptejty którymi ajfoniarze się podniecają cały czas (mój 3GS MA JUŻ PRAWIE 5 LAT I JESZCZE DOSTAJE WSPARCIE NIE JAK BIEDROID), oprócz podniesienia numerka obniżają też wydajność telefonu ;).

 

Nie chodzi mi o to. Faktycznie te telefony z generacji na generację są szybsze, one po prostu nigdy nie były idealnie płynne. Zbyt dużo ludzi nie może zrozumieć, że przewijanie ikonek w 60 fps != płynny system. Zbyt dużo ludzi cieszy michę jak od razu po naciśnięciu ikonki wyskakuje im prerenderowany interfejs aplikacji w postaci bitmapy, a dopiero wtedy aplikacja się ładuje. Na mojej czwórce odpalenie takiego Instagrama to kilka sekund, przeskoczenie z aplikacji do aplikacji skutkuje brakiem reakcji przez kilka sekund itd. No ale ikonki się tak płynnie przewijają, ten telefon jest dużo szybszy od Androbiedy i idealnie płynny!!!11

 

edit: Nie Lucek, wydawało mi się po prostu, że jestem normalny.

Nie znam systemu, czytam o nim dużo opinii i chce je sprawdzić. Co robię? Kupuję ten sprzęt, używam i po jakimś czasie wydaję opinię.

Miałem SGS II, wymieniłem na iPhone'a 4 bo byłem ciekawy iOS (a że przy okazji nieźle się wje,bałem przez oszusta, to inna sprawa).

 

Okazuje się jednak, że lepiej być forumowym Mendrkiem, czyli nie mieć pojęcia o jakimś sprzęcie i mimo to wypisywać plusy, minusy i wielce porównywać. Oczywiście wszyscy zwolennicy iTelefonów mają ogromne doświadczenie z Androidem (z high-endami, nie jakimiś zetafonami ofc) i na podstawie tego doświadczenia wypisują swoje opinie w Internecie.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

frabz-NA-MOJEJ-CZWRCE-INSTAGRAM-ADUJE-SI-KILKA-SEKUND-c61702.jpg

 

:D

 

przeskoczenie z aplikacji do aplikacji skutkuje brakiem reakcji przez kilka sekund itd.

 

To ciekawe akurat, bo na moim 3GS, który mistrzem prędkości nie jest i ma jb takich cyrków nie ma.

 

Oczywiście wszyscy zwolennicy iTelefonów mają ogromne doświadczenie z Androidem (z high-endami, nie jakimiś zetafonami ofc) i na podstawie tego doświadczenia wypisują swoje opinie w Internecie.

 

Nie wiem jakie kto ma doswiadczenie z Androidem, ale ja mam na tyle duze zeby wiedziec, że celowo piszesz czasem glupoty, albo po prostu wyolbrzymiasz ;)

 

 

albo trollujesz, co akurat sam lubie robic ;)

 

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

To co ty masz za czwórkę, że podczas przełączania aplikacji masz kilkusekundowe braki reakcji xd.

 

W lewej ręce trzymam ajfona i właśnie teraz przełączam się między Nike+, Photobucketem, Safari, Mailem, Skypem i Viberem bez żadnych zwiech. Prędkość identyczna jak na moim iPadzie 3.

 

Odnośnik do komentarza

Ja akurat zgadzam sie z ravenem, wali mnie to że ikonki przewijają się szybko na pulpicie.

Zauwazylem ze masa ludzi wypowiada sie na temat androida w negatywny sposób a tak naprawdę nie mają pojęcia o czym mówia bo widzieli kiedyś takiego htc wildfire albo ace i tyle. High endowe telefony z robocikiem w niejednej kwestii kopią dupe iphonowi a ten kto tego nie widzi jest iGnorantem i tyle!

Edytowane przez Beck
Odnośnik do komentarza

Ale przecież nikt tutaj nie czepia się androida, bo nie ma do czego. Wyjaśniamy po prostu, że rewelacje typu ładowanie się aplikacji przez kilka sekund NA Ip4 to jakieś mity.

 

I o ironio, tak samo możemy odczytywać posty użytkowników androida jako pełne ignorancji. I jeszcze te wyolbrzymienia:

 

HEHEHE STIW DŻOBS NAJLEPSZY, KOCHAM JAPKO, AJFON RZONDZI (pipi)A, JESTEM DEBILEM JEŻELI CHODZI O TECHNOLOGIE XD.

 

Czytajcie czasami o olśnieni androidowi hakerzy, co wy za posty smażycie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...