Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawda bardzo prosta. Wystarczy nowy ekran z digitaizerem.

 

nie dziala tez aparat, a to juz raczej walnieta plyta glowna (albo jakis niedorobiony hax z cydii, bo tez tak mialem) ;)

 

@Yabollek

Ja to odbieram bardziej w taki sposób, że zawsze jak jest Apple wymienione to nagle musi pojawić się jakiś propagator Androida, któremu wydaje się że jest taki och ach i niesie kaganek oświaty do ciemnego ludu użytkowników jabłka. Pewnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Póki jestem zadowolony, a jestem i to od dawna, nie mam zamiaru zmieniać systemu ani na telefonie, ani tym bardziej na komputerze. A jeżeli komuś coś nie pasuje, to nie widzę sensu się męczyć.

 

Dokladnie, tu jest temat o iPhonie i tu lizemy sie po jablkowych jajkach. Jak sie komus nie podoba to jest temat o Androidzie ;)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przetestowalem Chrome i wszystko jest git, interfejs mi pasuje, jest swietny tylko cala przegladarka kuleje bo nie jest tak plynna jak safari. Zle wyswietla niektore strony (z safari jeszcze tego nie mialem), zle skaluje przy zoomowaniu i oddalaniu i mocno przycina.

 

Jesli to pozmieniaja to w koncu z radoscia wyrzuce w ogole ikonke safari z ekranu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Raczej nie ma co liczyc na to, ze apple kiedy zastosuje to co 80% producentow czyli zlącze mini usb to to pewnie dla nich jakaś oznaka biedoty i paździerzu. Na pewno jest jakies wytlumaczenie i trzeba czekac na fanow apple śpieszących z odsieczą.

 

 

A tu mój kabel, który w sumie nie wytrzymał roku użytkowania: (uwaga audycja zawiera lokowanie produktu)

 

2nscit0.jpg

Edytowane przez Yacek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A co jest takiego strasznego w przeniesieniu gniazna na słuchawki na dół, że miałbyś przez to rezygnować z telefonu?

 

zle sie wyrazilem, w sumie to kwestia przyzwyczajenia ;) ciekawe czy wypuszcza jakies przejsciowki zeby iphone 5 wspolgral ze starymi akcesoriami

 

tak czy inaczej czekam na oficialne info co gdzie i jak ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

iPhone 3GS ma jeszcze jakiś sens dzisiaj? Jak to jest z płynnością? Najbardziej mi zależy na tym, by nie było jakichś dziwnych zwiech i rwanych animacji, dłuższe ładowanie aplikacji jestem w stanie przeżyć. Gram w kilka gierek (głównie 2D: Tiny Tower czy inne Cut the Rope/Angry Birds), korzystam z kilku ulubionych aplikacji. Chciałbym jakieś jabłuszko kupić, by przeczekać do premiery iPhone i wtedy podjąć decyzję, czy brać piątkę, czy łykać Androida. Z Androidem mam już 2,5 roku doświadczenia i doskonale wiem, czego się po nim spodziewać, a iOS nadal jest dla mnie zagadką. Mam niby iPod Touch 4 i zablokowanego iPhone'a 4, ale zabawa w domu pod WiFi to nie to samo, co sprawdzanie sprzętu w terenie.

 

Wiem, że kilka osób tutaj miało 3GS i pewnie ma pojęcie, jak się sprawuje w porównaniu do dzisiejszych Androidów czy nowszych iTelefonów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...