Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma szans, telefon pewnie z juchty albo wałku w ubezpieczalni pochodzi i nie będzie już służył za nic innego, jak lepszy iPod. Zresztą nie ruszam go pod tym względem, bo po powrocie do Polski od razu na Policję idę z tym, nie dam się ruchać jakiemuś cwaniaczkowi.

 

To jak z tym 3GS-em ;)?

Odnośnik do komentarza

Ja mam 3GS, na najnowszej wersji systemu działa bardzo dobrze, raz na jakiś czas zdarzają się jakieś lekkie zwiechy przy odblokowywaniu telefonu gdy słucham muzyki przez słuchawki, ale zdarza się to rzadko, nie wiem co jest powodem, innych ścięć nie zauważyłem chyba.

Jak na telefon, który ma 3 lata i najnowszy system operacyjny to chodzi świetnie, ale według mnie nie ma sensu go kupować. Obecnie 4 to minimum, dużo lepszy ekran i dłuższa praca na baterii. To dwie podstawowe rzeczy, przez które 3GS według mnie odpada. Jak wyjdzie nowy iPhone to od razu go kupuję :)

Odnośnik do komentarza

ja mam i jak na 2,5 letni telefon działa bardzo fajnie, choć już zaczyna czasem mulić. ale to dlatego że jest zasyfiony na potęgę przeze mnie. gry działają sprawnie, nie tną się, nawet te najnowsze. choć nie ukrywam, mam w planach zamianę tego staruszka na coś nowszego. może po premierze 5ki kupię 4sa.

jak masz jakieś konkretne pytania to wal.

Edytowane przez Rambo7
Odnośnik do komentarza

Ja miesiąc temu sprzedałem swojego 3GS bo juz dostawałem czasem białej gorączki kiedy głupie przegladanie stron stało się uciażliwe. Za mało ramu, za wolny procek. Nie prawdą jest że gry nie przycinają bo takie AB Space potrafiły nieźle chrupnąć albo nawet sie wywalić.

 

Po przesiadce na 4S kop w płynności i wydajności jest ogromny.

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

Ja miesiąc temu sprzedałem swojego 3GS bo juz dostawałem czasem białej gorączki kiedy głupie przegladanie stron stało się uciażliwe. Za mało ramu, za wolny procek. Nie prawdą jest że gry nie przycinają bo takie AB Space potrafiły nieźle chrupnąć albo nawet sie wywalić.

 

Po przesiadce na 4S kop w płynności i wydajności jest ogromny.

Sorry, ale mi AB Space na 3GS nigdy nawet nie chrupnął, więc miałeś coś zwalone, może Jailbreaka miałeś i dlatego?

Odnośnik do komentarza

Panowie, niedługo będę miał Iphona 4, w związku z tym mam pytanie dot. iTunes. Mam już z nim zesynchronizowany Ipad2, na co mam zwrócić uwagę przy synchronizacji to tego samego iTunsa nowego sprzętu, żeby działały od dzielnie i nie wrzucał tu i tu tego samego.

 

No i czy jest coś czego lepiej nie pominąć na początku jak dodajemy nowy sprzęt do iTunes ?

Odnośnik do komentarza

Hmm, jeśli zsynchronizujesz iPhone z twoim komputerem i iTunes, w którym jesteś zalogowany na swoje Apple ID i jeśli będziesz korzystał z tego samego Apple ID w telefonie to nie będzie problemu z synchronizacją twojej biblioteki na każde z tych urządzeń.

 

 

Oficjalny obrazek od Apple:

iphone_2012_media_invite.jpg

 

Mam nadzieję, że piątka nie oznacza iPhone 5, a jedynie 5 nowości, czyli nowego iPhone, iPad Mini, iPod Shyffle, Nano i Touch.

iPhone 5 brzmiałoby trochę dziwnie, bo to już szósta generacja, ale w sumie to nie zmienia faktu, że to tylko nazwa, która jest mi obojętna :P

Odnośnik do komentarza

Pewnie zmienią nazewnictwo i będzie tylko iPhone albo the new iPhone. W każdym razie starałem się unikać wszelkich spoilerów z niusów, więc praktycznie nie wiem jak będzie 5tka wyglądać, ani jakie nowe funkcje wrzucą (poza podobno większym ekranem).

 

Na jakiś live chatach też nie mam zamiaru siedzieć. Poczekam aż będzie wideo na stronie Apple'a. Chcę doświadczyć uczucia "olaboga, to jest zaj.ebiste!"

 

No i pewnie kupię niedługo po premierze (końcówka tego roku może). Mam 4kę, więc akurat skoczę o 2 generacje do góry.

Odnośnik do komentarza

iPhone 5 brzmiałoby trochę dziwnie, bo to już szósta generacja

 

Tak w sumie to 4 generacja, bo byl iPhone, iPhone 3G/3GS i iPhone 4/4S ;)

 

iP 3G i 3GS, tak jak 4 i 4S sporo się od siebie różnią sprzętowo, więc są to inne generacje :P Gdyby było odwrotnie, czyli sprzętowo to samo, a wygląd inny to wtedy można by było powiedzieć, że to inna generacja :)

 

@estel: Na pewno nie "the new iPhone", co najwyżej mogą go zaprezentować jako the new "iPhone". Nie wiem czemu tak się stało, że ludzie myślą o iPadzie 3 generacji, że nazywa się "The new iPad". Podczas prezentacji MBP Retina jakoś nikt się nie przyczepił, że było The New MacBook Pro Retina, dziwne, ale nie ważne :P

Nie zapomnij się i po 12 września po 19 nie wchodź na żadne portale informacyjne, bo nie doczekasz prezentacji. W sumie to już prawie wszystko wiadomo. Nie czytaj spojlera!

 

 

 

Nowy iPhone:

-wyświetlacz 4 cale - wydłużony, szerokość taka sama jak jest.

-NFC

-Ulepszone Siri

-lekko zmieniony design, pewnie wszyscy zainteresowani już go widzieli, obudowa unibody.

-oczywiście lepsze podzespoły

-nowe słuchawki

-karty micro-sim odchodzą, nadchodzą nano-sim

-lepsza bateria

-mniejsze złącze dock

 

 

 

Ja kupuję od razu po premierze :)

Edytowane przez Norbi13
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

iPhone 5 brzmiałoby trochę dziwnie, bo to już szósta generacja

 

Tak w sumie to 4 generacja, bo byl iPhone, iPhone 3G/3GS i iPhone 4/4S ;)

 

iP 3G i 3GS, tak jak 4 i 4S sporo się od siebie różnią sprzętowo, więc są to inne generacje :P Gdyby było odwrotnie, czyli sprzętowo to samo, a wygląd inny to wtedy można by było powiedzieć, że to inna generacja :)

 

@estel: Na pewno nie "the new iPhone", co najwyżej mogą go zaprezentować jako the new "iPhone". Nie wiem czemu tak się stało, że ludzie myślą o iPadzie 3 generacji, że nazywa się "The new iPad". Podczas prezentacji MBP Retina jakoś nikt się nie przyczepił, że było The New MacBook Pro Retina, dziwne, ale nie ważne :P

Nie zapomnij się i po 12 września po 19 nie wchodź na żadne portale informacyjne, bo nie doczekasz prezentacji. W sumie to już prawie wszystko wiadomo. Nie czytaj spojlera!

Jest zdjecie chinki z fabryki, trzymajacej druk na nowe pudelka i z tego co udalo mi sie dojrzec, to bedzie napis "The new iPhone" tam gdzie zawsze byl napis iPhone 3G/3GS/4/4S

Odnośnik do komentarza

@Norbi

The New iPhone to po prostu nazwa, żeby odróżnić go od innych modeli skoro nie będzie numerku. Tyle. Wiadomo, że sama nazwa będzie pewnie iPhone, tak samo jak iPad.

 

I dzięki za ostrzeżenie. Kliknąłem w spoilera czytając posta, ale jak zauważyłem ostrzeżenie to od razu zamknąłem ;) I dalej mogę żyć w błogiej nieświadomości.

Odnośnik do komentarza
Moja czwórka nadal działa bardzo dobrze (pewnie nie gorzej od niektórych komórek z tego roku), ale chyba pora na coś nowego. Jaram się.

 

Chyba nie gorzej od jakiejś dumphone'owatej Nokii ;/. Używam czwórki już 3 miesiące i każdy Android od czasu SGS II jest szybszy. Demon prędkości to już nie jest, jest po prostu OK.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...