Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb "Do not disturb", wysyłanie sms'a gdy nie możemy odebrać, Facetime przez 3g i nowe mapy na plus. Nie są to może rewolucyjne zmiany i oczywiście znane są z innych telefonów, ale zawsze fajnie je dostać. Płacić przecież za to nie będę.

Odnośnik do komentarza

@raven - serio nie miales stycznosci z iP po JB, jezeli takie rzeczy stwierdzasz.

 

A co mnie jb obchodzi? Nikt nie bierze pod uwagę custom romów Androida przy porównaniach, dlaczego mam się jb przejmować? Czy to nie iPhone jest tym sprzętem, gdzie wszystko "po prostu działa" out-of-the-box? Patrząc na czysty system iOS odstaje, a iOS6 wiele tej sytuacji nie poprawia.

 

EDIT: Nowe mapy na plus? Czekaj aż zobaczysz z jaką pieczałowitością Apple przygotowało mapy Polski. Strzelam w ciemno, że do map Google nie mają startu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Tryb "Do not disturb", wysyłanie sms'a gdy nie możemy odebrać, Facetime przez 3g i nowe mapy na plus. Nie są to może rewolucyjne zmiany i oczywiście znane są z innych telefonów, ale zawsze fajnie je dostać. Płacić przecież za to nie będę.

 

Pewnie, lepszy rydz niz nic. I darowanemu koniowi....

 

 

Zamiast istotnych zmian, tak naprawde zmienil sie tylko numerek. iOS6 - dodajemy fejsbuczka i kolorowego esemeska wip. Haha, dobre sobie. Jobs nawet zza grobu robi nas w ch uja ;D

Odnośnik do komentarza

Ten kto się spodziewał rewolucji na pewno się zawiódł. Ja oczekowałem ewolucji i zmiany pokroju integracji z fb, offline reading list, czy tabsów przez iCloud bardzo mi odpowiadają. Zresztą to fajnie będzie mi latać jak sobie kupię Mountain Liona.

 

Żeby w 100% cieszyć się tym wszystkim wypada mieć przynajmniej Maczka i iPhone'a. Wtedy wszystko śmiga aż miło. Ja się cieszę ;)

Odnośnik do komentarza

jestem załamany. to nie chodzi o to czy się spodziewałem rewolucji czy nie, chodzi o to, że to wszystko powoli, małymi kroczkami idzie w złą stronę. zamiast równo dzielić funkcjonalności pomiędzy klientów biznesowych i komercyjnych, to nowy iOS idzie stricte w kierunku komerchy, integracji z FB, kolorowych wiadomości. iCloud przyznajmy szczerze to jak narazie mega niewypał w swerze biznesu. Gubi się przy integracji z outlookiem czy innymi kalendarzami (poza google), a kontakty to ja sobie mogę zdalnie przez iTunes nawet synchronizować z kompem i tak mogłem na długo przed iCloudem. ja wiem, że iPhone nigdy nie celował w region biznes zbyt mocno, ale prawda jest taka, że najpierw tutaj był obecny. (telefon za 2500 w firmie nie robi na nikim wrażenia). Miłaem nadzieję, że zaczną pogrążać Nokię czy BB a tymczasem to jest śmiech nie nowy system.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, jest naprawdę fpytkę. Tak np. wygląda stadion narodowy w środku najważniejszego europejskiego piłkarskiego turnieju:

 

ios6maps620x310.jpg

 

obrazek autorstwa moridina pochodzi z bloga makoweabc

Bo ktoś będzie tego używał na telefonie do oglądania okolicy, a nie do nawigacji.

Zresztą to beta, której będzie używać niewielki odsetek ludzi.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

iPhone 4 nie dostanie nowej nawigacji z iOS 6.

 

 

Nikogo nie dziwi, że nie wszystkie urządzenia Apple dostaną aktualizację do najnowszego systemu iOS 6. Zawsze przychodzi moment w którym porzucenie kompatybilności dla tabletu czy telefonu o dwie lub trzy generacje starszego niż obowiązujący model jest rozsądne, lub wręcz konieczne. Okazuje się jednak, że dla wielu radość z aktualizacji do iOS 6 może być przedwczesna, ponieważ część nowych funkcji będzie niedostępna na tych urządzeniach, które bez problemu mogłyby je obsłużyć. Chodzi o celowe zablokowanie niektórych funkcji również na wciąż popularnym iPhone 4.

 

http://antyweb.pl/nie-wszystkie-urzadzenia-apple-kompatybilne-z-ios-6-dostana-lepsza-nawigacje-iphone4-i-3gs-nie-dostana/

Odnośnik do komentarza

Nie będą wpierać 3-letniego telefonu, bo chcą żeby ludzie kupili nowy. Przynajmniej ludzie posiadający telefony Apple mają zapewnione minimum 2-letnie wsparcie aktualizacjami, co w androidzie mają chyba tylko posiadacze Nexusa/Galaxy

Plus po co mają ograniczać funkcjonalność nowego iOSa do przestarzałego sprzętu.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Jestem pewien że dodanie gwiazdki do maila czy tam kontaktu/zapisanie strony do odczytu w trybie offline to zdecydowanie zadanie przerastające iPhone'a 3GS.

Tak samo rozmowy Facetime po 3G - iPhone 4 może sobie nie poradzić, fakt. Trzeba 2 rdzeni.

 

 

Ja nie mam pretensji do Apple, że "zaprzestają" supportu dla starszych urządzeń. Wkur,wia mnie jednak pisanie przy każdej możliwej okazji o niesamowitej jedności platformy (i wykres koniecznie obok z Androidem podzielonym na różne wersje), o cudownym wsparciu Apple przez tyle lat (i porównanie do Androida, który aktualizacji w ogóle nie dostaje, oczywiście). Teraz właśnie jest czas na wyśmiewanie tej świętości wytworzonej przez zaślepionych fanbojów na całym świecie. Mydlenie oczu i nic więcej, irytuje mnie jednak, że tyle ludzi to potem łyka i pier,doli takie same głupoty z własnej woli.

To jest ten support przez tyle lat i czasu, czy nie? A jak już jest, to dlaczego polega to na dodaniu kilku funkcji do niektórych aplikacji? Taki support to Android ma co miesiąc, bo pierdoły typu nowa aplikacja albo gwiazdka przy mailu pojawiają się jako aktualizacja w Markecie i nikt nie robi szumu na cały świat o tym.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Google obojetnie czy na ios czy w necie to ma ch ujowego dostawce i dolnyslask w Polsce jest marnie zrobiony. Zumi.pl ma swietne mapy polski z satelity i zdjec lotniczych i widac czy trawe kosili u mnie pod domem.

Google i Zumi maja tego samego dostawce zdjec lotniczych, i satelitarnych. Tyle ze Google kupuje bezposrednio od wlasciciela satelity a Zumi od posrednika.

Odnośnik do komentarza

Google obojetnie czy na ios czy w necie to ma ch ujowego dostawce i dolnyslask w Polsce jest marnie zrobiony. Zumi.pl ma swietne mapy polski z satelity i zdjec lotniczych i widac czy trawe kosili u mnie pod domem.

Tylko ze google maps przez przegladarke ma obwodnice a ios nie ma

Odnośnik do komentarza

ale bez jaj wy serio korzystacie z tych map? od lat mam navigona w iphone i praktycznie w ogóle z map na iOS nie korzystam. toż to bajer, gadżet jest a Wy tu z tego funkcję telefonu robicie.

Mnie np te mapy interesuja nie mam ochoty placic 100$+ za navigona ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...