Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad powrotem do WoWa i niedługo chyba wrócę. Khadgar jak chcesz to możemy razem pograć za jakiś czas. Grałem miesiąc i nic nie osiągnąłem prócz 20 lvlu, ale jak narazie to olej ekwipunek[Ja bym tak zrobił biggrin.gif]. Jeśli jesteś chętny to napisz do mnie na gg nawet gdy będe niedostępny.

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam nad powrotem do WoWa i niedługo chyba wrócę. Khadgar jak chcesz to możemy razem pograć za jakiś czas. Grałem miesiąc i nic nie osiągnąłem prócz 20 lvlu, ale jak narazie to olej ekwipunek[Ja bym tak zrobił biggrin.gif]. Jeśli jesteś chętny to napisz do mnie na gg nawet gdy będe niedostępny.

Spoko, tylko ja gram na Chamber of Aspects.

 

BTW: Jakie profesje dla szamana? Zastanawiam się między skinning/leatherworkig(gear) a skinning/mining(kasa). Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza

Obadajcie na WoWHead jak kozacko rozwiązano Talent Trees w Cataclysm. Wszystkie spece oznaczone jako DPS, tank lub heal. Bedziemy dostawać dwa punkty na level. Specjalizujac sie w danym drzewku dostajemy bonusy dla specjalizacji. Zdolnosci nie maja poziomów tylko rosną wraz z levelem. Nowe hierloomy by osiągnąć 85 (stare prawdopodobnie bedą się zatrzymywać na 80 levelu). Koniec emblemów, teraz są wygodniejsze punkty. Oczywiście masa zmian. Nowe przedmioty też zaskakują statami. CLOTH gogle dla inżynierów bedą miały ok... 500! staminy :O Porażająca liczba. Tankowie dostaną pewnie po jakieś 800 :O

 

Obadajcie te dwie stronki. Są nawet nowe przedmioty do każdej z profesji:

 

www.wowhead.com

 

www.cata.wowhead.com

 

Zapowiada się wyśmienicie :D

 

EDIT: nie mam jak się do WoWa podłaczyć, wiec jeśli bedzie darmowy transfer postaci dla Ally z TEROKKAR na jakikolwiek inny server to dajcie znać na GG czy gdzieś. Mam tam zamiar polska gildie założyc.

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

@Khadgar - nie gralem na retailu, ale pewnie jest tak samo jak wszedzie. Jezeli szamek to Twoja pierwsza postac to odpusc skinning/LW, bo nie bedziesz mial na nic kasy, bo bedziesz kisil wszystkie skory. Bierz kopacza/skinning i bedziesz mial kasy jak lodu, a itemki sobie zalatwisz z inst jak juz wbijesz jakis konkretniejszy lvl (powiedzmy 50+) albo znajdziesz sobie znajomych co Ci po kosztach zrobia itp.

 

E: A do LW zrobisz sobie nastepna postac po pewnym czasie.

Edytowane przez Owiec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bedziemy dostawać dwa punkty na level.

WRONG! ;p

Taaa, już to widzę. 150 pkt talentowych na 85 lvlu xD

Będzie jeden punkt co dwa levele, nie odwrotnie ;)

 

 

Koniec emblemów, teraz są wygodniejsze punkty

Nie do końca z tego co wiem. Punkty punktami ale badge/emblemy tez się mają pojawić. Ino w znacznie ograniczonej formie do Wratha (coś na styl TBC).

 

 

Ok, dzięki(rozdaję właśnie plusy). Jakbyście jeszcze mogli dać jakąś fajną stronkę z database AH(co po ile chodzi), to już w ogóle byłbym wdzięczny.

TO nie takie łatwe. Średnie ceny znajdziesz na wowhead. Ceny zależą od serwera. Na jednym za konkretnego gema płacisz 200g, a na innym serwie 50g - sam byłem świadkiem wahań tego rozmiaru :)

Poznałem nawet ludzi którzy robili tak, że skupowali maty na jakimś serwerze za grosze, przerabiali w gotowy produkt, transfer na inny server i sprzedawali na AH za fortunę.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj im wieksza populacja serwera tym nizsze ceny.

Na niskich i swiezych serwerach wszystko bedzie drogie w cholere.

 

Ogolnie unikaj kupowania na AH. Skoluj sobie herbalism/mining na start (zawsze schodzi) i podczas levelowania zbieraj ten crap i wystawiaj go.

Tak samo clothy - super sie sprzedaja, wiec jesli nie wylevelujesz swoje bandaze (jesli ci potrzeba w ogole ich) to dajesz wszystko na AH.

Najprosciej wbic nazwe itemu w AH (klikasz w search a potem shift + click na item to ci nazwe skopiuje) i zobaczyc ile kosztuje, a potem podciac o 1c i dac aukcje na 12h :P.

Pozniej na wyzszych levelach trzaskaj te wszelkiej masci daily (rowniez pvp - mozesz wymienic 10k honoru na gem epicki), rowniez staraj sie robic daily random dungeon/heroic. Podczas levelowania randomwe itemy + XP i troche kasy.

 

Ogolnie nic nie kupuj na AH dla siebie, sprzedawaj tylko i zobaczysz, ze nie pozalujesz - gear i tak przyjdzie sam z robienia heroicow.

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj im wieksza populacja serwera tym nizsze ceny.

Na niskich i swiezych serwerach wszystko bedzie drogie w cholere.

 

Ogolnie unikaj kupowania na AH. Skoluj sobie herbalism/mining na start (zawsze schodzi) i podczas levelowania zbieraj ten crap i wystawiaj go.

Tak samo clothy - super sie sprzedaja, wiec jesli nie wylevelujesz swoje bandaze (jesli ci potrzeba w ogole ich) to dajesz wszystko na AH.

Najprosciej wbic nazwe itemu w AH (klikasz w search a potem shift + click na item to ci nazwe skopiuje) i zobaczyc ile kosztuje, a potem podciac o 1c i dac aukcje na 12h :P.

Pozniej na wyzszych levelach trzaskaj te wszelkiej masci daily (rowniez pvp - mozesz wymienic 10k honoru na gem epicki), rowniez staraj sie robic daily random dungeon/heroic. Podczas levelowania randomwe itemy + XP i troche kasy.

 

Ogolnie nic nie kupuj na AH dla siebie, sprzedawaj tylko i zobaczysz, ze nie pozalujesz - gear i tak przyjdzie sam z robienia heroicow.

 

Ktoś może to przetłumaczyć?

Odnośnik do komentarza

Lol...

 

Trzeba zagrac zeby wiedziec... Wow to aktualnie najbardizej rozbudowana gra w historii elektronicznej rozgrywki. Nie ma tytulu obszerniejszego i oferujecego wiecej contentu... Ktory dodatkowo jest z kazdm dodatkiem (a czesto i w trakcie) odswiezany.

 

Tlumaczyc to wszystko jest kompletnie bez sensu...

 

 

Wystarczy zerknac na wowwiki, prawie 85 tysiecy artykulow.

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj im wieksza populacja serwera tym nizsze ceny.

Na niskich i swiezych serwerach wszystko bedzie drogie w cholere.

 

Ogolnie unikaj kupowania na AH. Skoluj sobie herbalism/mining na start (zawsze schodzi) i podczas levelowania zbieraj ten crap i wystawiaj go.

Tak samo clothy - super sie sprzedaja, wiec jesli nie wylevelujesz swoje bandaze (jesli ci potrzeba w ogole ich) to dajesz wszystko na AH.

Najprosciej wbic nazwe itemu w AH (klikasz w search a potem shift + click na item to ci nazwe skopiuje) i zobaczyc ile kosztuje, a potem podciac o 1c i dac aukcje na 12h :P.

Pozniej na wyzszych levelach trzaskaj te wszelkiej masci daily (rowniez pvp - mozesz wymienic 10k honoru na gem epicki), rowniez staraj sie robic daily random dungeon/heroic. Podczas levelowania randomwe itemy + XP i troche kasy.

 

Ogolnie nic nie kupuj na AH dla siebie, sprzedawaj tylko i zobaczysz, ze nie pozalujesz - gear i tak przyjdzie sam z robienia heroicow.

 

Ktoś może to przetłumaczyć?

 

* herbalism, mining to profesje

* AH to auction house

* gem epicki to item uzywany do robienia epickich gemów dających statystyki

* daily to dzienne questy

* daily random dungeon/heroic to dzienne losowe dungeony na poziomie normal i heroic

* 1c to jeden copper

 

chyba wszystko ;p

Odnośnik do komentarza

Godzinka w Barrens i dropnęło mi Savory Deviate Delight Re(pipi)e

No to 100-600g w zaleznosci od serwera, gratz :D.

Chyba, ze levelujesz cooking i fishing i bedziesz je gotowal (tez dobra kasa).

 

@Kruhol CPE: Dziwny i niezrozumialy belkot dla kogos, kto nie gral w wowa nigdy (lub nie dotarl do glownego miasta jeszcze). Podoba sie czy nie, wymuszona nauka jak tylko zaczniesz troche grac (wtedy nabierze to wszystko sensu i bedzie zrozumiale).

Odnośnik do komentarza

Post który napisałem jeszcze 2 lata temu na innym forum w temacie World of Warcraft, obecnie już przez okres około 2 lat nie bawię się w to i raczej nie planuję powrotu wraz z nowym dodatkiem:

 

Tez troche nalogowo w to gram (powiedzmy ze gralem) z tym, ze ja sie tym zajmuje juz od ponad 2 lat w wiekszym lub mniejszym stopniu... anyway gralem przed TBC po TBC nadal jestem w jednej z najlepszych gildii na serwerze AD ... bylem tam oficerem klasy druidow wlasciwie mielismy rajdy 25 man owe 3 razy w tygodniu - wtorek czwartek i niedziela - wyglada to nastepujaco: zbieramy sie okolo 20 wtedy otrzymujemy invite y okolo 20.30 wchodzimy do instancji , konczymy zawsze okolo 24. W niedziele natomiast zaczynamy okolo 14 konczymy okolo 18 ... mamy lucnh time i zbieramy sie ponownie o 19.30 i siedzimy do 23. I fakt faktem przez dlugi okres czasu w ten sposob dlugo rajdowalem ... niestety jest to odpowiedzialnosc przed innymi osobami powoli zaczyna sie to zmieniac w swoisty rodzaj pracy a nawet obowiazku. Omawianie taktyk na forum farmowanie po godzinach itp. Wiele razy konczylem trening przed 20 i sprintem bieglem do domu zeby zdazyc na invite y duzo czasu musialem tak organizowac czas zeby do 20 zalatwic wszystkie sprawy zwiazane z praca uczelnia itp. Z przyjaciolmi spotkania oczywiscie w wieczory wolne od rajdow soboty, piatki, srody itp ... I szczerze powiem wam, ze spokojnie da sie utrzymac forme fizyczna, dobre wyniki w pracy, na uczelni ... to jest tylko 1 dodatkowy (przyjemny ) obowiazek ... nie wiem dlaczego tyle ludzi jedzie po graczach WoW ... oczywiscie jest milion nerd ow ktorzy graja i pakuja sie do kazdej instancji zaczynajac okolo 8 rano a koncza okolo 24. Sam znam polaka ktory z nami rajdowal - konczylismy okolo 24 wszyscy mysla juz tylko o lozku a on zaczal zbierac grupe do Karazhanu w ktorym siedzieli jeszcze do 3 w nocy ... (wyladowal w szpitalu- organizm nie wytrzymal) Kolejny znajomy zaczynal rajdy okolo 22 a konczyl o 6 rano ... i to jest seriously "sick" na szczescie ja wspoltworzylem swoja gildie i mialem wplyw na to co sie dzieje a sam tylko chodzilem na te wieczorne rajdy zabierajac zawsze kase z guild banku na potki, eliksiry, mana oile, reagenty itp .Mowicie o zabawie podczas levelowania .... tak naprawde prawdziwy fun zaczyna sie od levela 70 kiedy masz grupe 25 osob ktore regualnire sie spotykaja z radoscia odkrywaja nowy "content" rozmawiaja na Teamspeaku na temat walk, omawiaja strategie, ciesza sie z kazdego epika ktory wygraja to jest cool. Moja postac posiada w danym momencie caly zestaw T6 zdobyty w Black temple i Mont Hyjal, ktore udalo nam sie wyczysci calkowicie ... chwilowo meczymy sie w Sunwell plateau udalo sie pokonac 3/6 bossow. Sam osobiscie przestalem juz grac od ponad miesiaca ... niestety zbyt duza rotacja ludzi, moi wszyscy przyjaciele postanowili odejsc i jakos nie potrafie zlapac tego klimatu jak kiedys.

 

Tak dla zobrazowania pokaze wam jak wyglada moje UI niestety zdjecie stare jakies z marca chyba:

Jako dedicated healer widze wlasciwie tylko te zielone paski na monitorze

 

wowscrnshot102807143348cn6.th.jpg

 

Tak naprawde Wow jest w porzadku jesli sie go traktuje z umiarem, to jest to mila rozrywka. Moze i powinienem zalowac setek nocy zarwanych przez ta gre bo pamietam jak rownoczesnie gralem i czytalem ksiazki na uczelnie albo healowalem rajd jedną reka a druga pisalem cos do pracy Smile. Anyway na szczescie juz nie gram i jakos mnie nie ciagnie zeby wracac pewnie jak wyjdzie Wotlk to wroce zeby zobaczyc nowy content ale nie zanosi sie zeby wczesniej robic comeback

 

Pozdrawiam

 

I po wyjściu Wotlk:

 

Przedluzylem tylko w celu zaznajomienia sie z Wotlk ... za jakies dwa tygodnie skonczy mi sie abonament, nie planuje przedluzac. Nie bawi mnie juz ta gra szczerze powiedziawszy ... zrobilem doslownie 2 rajdy do Naxx zabilismy Malygosa , Sarthariona i Archavona = prawie full T7 ... joke jakis.

 

Zreszta community mi nie odpowiada za duzo dzieciakow i nerdow biegajacych wszedzie (kiedys to wygladalo inaczej, teraz juz praktycznie nie ma nikogo zeby przeporwadzic sobie jakas rozmowe na poziomie ... )

 

Swoja droga przypomina mi sie tekst z forum z gram.pl "my nie potrzebujemy tego dodatku w piatek" premiera byla w czwartek i niektorzy mieli opoznienia z dostawa od kuriera... jeden wielki "whine" na forach ... a potem taki dekiel gra postacia o imieniu "ja(pipi)e" albo spamuje na general chacie "szukam polskiej gildii" (oba fakty)

Edytowane przez RajuPL
Odnośnik do komentarza

Kurde nie ma jakichs sposobow na tansze abonament? ;D Bo bym sprobowal grac na retailu, raz zajazalem do tematu i znowu mnie ciagnie xD

Ja za 2 miesiace abonamentu płace 78zl. Można znaleźć jeszcze taniej.

 

Co do WoWa: sądzę, że komu ta gra zaczyna siadać zbytnio na banie powinni przestać grać. Za mało życia.

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

@RajuPL: Teraz (zwlaszcza wakacje) takie przypadki nie za czesto sie zdarzaja. Na chwile obecna wow to slackeriada - wszystko jest proste, latwe i nie wymaga poswiecenia czasu temu, a robienie starego contentu... wymarlo praktycznie, wiec nie masz sytuacji takich jak opisywales w TBC. Bardzo malemu procentowi ludzi chce sie robic cos wiecej, u mnie w gildii masa ludzi pojawia sie tylko na raidy, a po nich znika. "Najlepszy okres nolifeowania" w wowie zawsze jest ten sam... zima. Wtedy najwiecej ludzi gra, oraz siedza zdecydowanie wiecej.

 

A twoje UI... po kiego grzyba dwa razy to samo Grid + Raid frames bylo? :P Przeciez z tym to rzeczywiscie nic nie bylo widac (dobrze, ze bylo wtedy malo contentu gdzie nawet jako healer musisz patrzec pod nogi :P).

 

Anyway Cataclysm bedzie dla mnie ostatnim dodatkiem i nie jestem pewien czy "dokoncze" go, bo srednio odpowiada mi w jakim kierunku poszla gra jak i jej community. Wszelkie faction change i server migracje zniszczyly doszczetnie to co lubilem - stale, dobre community, ktore bylo tym prawdziwym magnesem dla mnie.

 

@Owiec: Te 78zl zlotych to nie jakis straszny majatek raz na dwa miechy :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
A twoje UI... po kiego grzyba dwa razy to samo Grid + Raid frames bylo? :P Przeciez z tym to rzeczywiscie nic nie bylo widac (dobrze, ze bylo wtedy malo contentu gdzie nawet jako healer musisz patrzec pod nogi :P).

 

W tym okresie odkryłem Grida i testowałem jego przydatność, później przesiadłem się całkowicie.

 

Poziom trudności faktycznie spadł ... co mnie osobiście przeraża, raczej nie będę kupował Cataclysm. Mój znajomy kiedyś również grał ostro w pierwotną wersję i TBC w pewnym momencie zrobił sobie rok przerwy. Powiedział, że przełomem była sytuacja, kiedy kumple z uczelni zadzwonili i zapytali się czy idzie z nimi do pubu a on odpowiedział, że ma pilną sprawę do załatwienia (rajd w WoW ie) dopiero wtedy się obudził. Po premierze Wotlk stwierdził - "kupię pogram miesiąc zleveluje postać do 80ki i kończę" niestety grał ponad rok zanim udało mu się odejść ...

 

Gra naprawdę silnie uzależnia ale jeśli ktoś potrafi to kontrolować i gra w żaden sposób nie ingeruje w jego życie prywatne to jest wszystko jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza

Nom faktycznie 78 zł na 2 miechy to nie jest aż tak dużo [ keye.pl, gamecodes.pl ] w porównaniu z Eve online - 108 zł / 60 dni lub Mortal Online - 60 zł / m-c.

Ja postanowiłem, że niedługo wrócę do WoWa, a uzależnienia się nie obawiam, bo żadne MMO jeszcze nigdy mnie nie uzależniło na tyle by zaniedbać obowiązki [ no dobra czasem biggrin.gif ] lub kontakty z kumplami. BTW. Jedyne czego mi brakuje w WoWie to housing system [ domy graczy ], który miał być wprowadzony rzekomo jakiś czas po premierze WoWa. Widziałem kiedyś jakiś stary filmik zapowiadający WoWa i było napisane " You can rent house " czy coś w tym stylu.

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Gra naprawdę silnie uzależnia ale jeśli ktoś potrafi to kontrolować i gra w żaden sposób nie ingeruje w jego życie prywatne to jest wszystko jak najbardziej ok.

Tak jak alkohol. Jeden potrafi wypić jedno czy dwa piwa w weekend. Inny musi się uchlać wódką do zarzygania. Ja potrafiłem w WoWie spędzić 15h+ w sobotę i niedzielę, a potem nie grać przez 2 tygodnie jak nie miałem czasu. Czasem maniaczysz, a czasem wchodzisz na godzinkę zrobić ze dwa, trzy BG. Wszystko jest dla ludzi i jeżeli ktoś ma przez to problem to nie wina gry, a mentalności danego człowieka.

 

PS Raju: co do kumpla. Ja sam odmówiłem np wyjścia na posiadówkę do znajomych, a wolałem posiedzieć przed konsolą/kompem, bo wiem jak owe spotkania się kończą u niektórych z nich. idziesz na 18, 22 wszyscy śpią, nieprzytomni lub półprzytomni rzygają do wanny. Z dwojga złego wolę gry :)

 

 

 

PS2, ciekawostka - moje UI:

http://img85.imageshack.us/img85/4963/toc25v.jpg

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Kazdy kto narzeka na poziom trudnosci powinien sie pochwalic HC LK 25 bez buffa.

 

Dopoki sie tym nie pochwali, to proponowalbym nie opowiadac banialukow :P Oczywiscie ze poziom trudnosci jest nizszy. Jest nizszy po to zeby wiecej ludzi moglo go obejrzec. Hard mode to doskonaly pomysl i kazdy kto mowi inaczej jest egoista :)

 

Dodatkowo jest wiecej sprzetu do zebrania bo raidu sa w 2 wersjach (10 i 25, a wprzypadku ToC to jeszcze HC i normal, wiec razem 4 lockouty... czyli 4 razy szybciej sprzet mozna bylo zdobyc), co tez wplywa na poziom trudnosci.

 

W wakacje wow umiera, nie dzieje sie absolutnie nic. Teraz dodatkowo wszyscy czekaja na dodatek, koncowy boss dodatku juz dawno padl, wiec nie dziwota ze tak sie dzieje, to samo bylo z TBC. Najlepiej wrocic do gry gdy wejdzie patch 4.0, czyli jakos na miesiac przed premiera cataclysm :P

Odnośnik do komentarza

Kazdy kto narzeka na poziom trudnosci powinien sie pochwalic HC LK 25 bez buffa.

 

Dopoki sie tym nie pochwali, to proponowalbym nie opowiadac banialukow :P Oczywiscie ze poziom trudnosci jest nizszy. Jest nizszy po to zeby wiecej ludzi moglo go obejrzec. Hard mode to doskonaly pomysl i kazdy kto mowi inaczej jest egoista :)

Paragon dlugo zbieral gear + odpowiedni stacking up setup na to. Wszyscy wysrani gearem i odpowiedni layout, nie kazdy ma takie szczescie niestety. Plus zrobili to znudow/epeena, bo nawet po zabiciu LK 25 HC nigdy nie zgodze sie na trzepniecie go bez buffow - bo po co?

Nawet inne topowe gildie sie za to nie biora, bo to wlasnie jest strata czasu.

I tak ostatecznie mniej gildii wyczyscilo Naxx40 w Vanilla niz teraz LK 25 HC... +epeen/flex.

 

Hardmode (wersja TOGC/ICC) to najwieksze (pipi) jakie Blizz wymyslil. Robia zalosnie facerollerski normal dla byle debila, ludzie sie przyzwyczaja i potem nie chca wipeowac na heroicach, bo cos nie padnie w jedna noc i nie mozna ubic tego walac glowa po klawiaturze. Idealnie zrobinymi hard modami byly te w Ulduarze (nie bylo kolejnego pseudo tier gearu, tylko dodatkowy lepszy item), wszystkie kolejne to dno.

 

Wlasnie zbyt prosty normal rozleniwia mi ludzi w gildii, ktorzy ida stwierdzeneim"juz widzialem jak sie konczy, mam to w (pipi)e zwlaszcza, ze ten sam gear tylko z doklejonym heroic, wiec nie chce mi sie wipeowac... i tak nastepny instance/expac da mi lepszy gear o niebo a bedzie tuningowany pod normalowa wersje". Idz sobie dowolnym setupem rozjedz LK 25 HC nawet z buffem... czekam.

 

Dodatkowo jest wiecej sprzetu do zebrania bo raidu sa w 2 wersjach (10 i 25, a wprzypadku ToC to jeszcze HC i normal, wiec razem 4 lockouty... czyli 4 razy szybciej sprzet mozna bylo zdobyc), co tez wplywa na poziom trudnosci.

Teraz? 10m heroic facerollujesz w swoim dopasionym gearze z 25ki, GG. Wszystkie hardmode z 10ek i mounty porobilem dawno temu.

Cztery lockouty - najgorsze co bylo... zygalem ta (pipi)owa instance. Nie dosc, ze beznadziejna, malo ciekawa ani oryginalna to jeszcze cztery razy to samo.

Najpierw recyled Naxx, ktory czyscilem juz w vanilla... potem jeden naprawde dobry instance, kolejny to jakis zalosnie beznadziejny zapychacz + recycled Onyxia z okazji urodzin, a potem sredni ICC.

PvE-raid wise WoTLK jest imho najgorszym dodatkiem.

 

@Kazuun: Party buff filtering by sie przydal :D.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze rajdy to były w TBC, krótkie i trudne SSC i TK. A kaelthas to był miód... Miałem szczęście być pierwszym raid leaderem w gildii, który doprowadził rajd do załatwienia Kaela i cieszyłem się wtedy jak dziecko :)

 

W Cataclysmie wraca właśnie formuła krótkich rajdów z TBC, maks 6 bossów na rajd... no i na start mają być 3 rajdy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...