Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu masz już trochę "zużytego" analoga i sam ciągnie Ci do góry.

 

W innych grach tego może nie być widać, bo dużo gier ma ustawioną tolerancje, od którego momentu wykrywają że gałka jest przechylona, a NFS tego nie ma.

 

A inne pady działają dobrze bo pewnie mało na nich grałeś i analog jest w dobrym stanie.

 

 

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza

Ja też miałem problem z X i O ale to dlatego ze ta komenda UP zakłócała pozostałe inne. Zamień pada na innego, na ten który działa normalnie to będzie git. Troszkę mi szkoda tego mojego bo tyle z nim przeżyłem, ten nowiutki chciałem trzymać na czarna godzinę kiedy ten podstawowy się zepsuje naprawdę (a nie że nie działa w jednej grze).

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie, wie ktoś, czy i gdzie na terenie krakowa można naprawić sixaxisa? Padła mi lewa gałka (nie działa w poziomie), a z tego co czytałem, domowym sposobem (lutownica) można przepalić jakieś tam ważne cześci w padzie. Orientujecie się w cenie takiej usługi(plus cena analoga)?

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę - moglibyście mi wycenić pada?

Można powiedzieć, że jest on uszkodzony bo:

Próbowałem wyczyścić pada i niechcący przekręciłem lewą gałką, trzymając go szmatką. W efekcie puścił klej w gumce i jest teraz niestabilna (ta gumka na analogu się kręci). Szczególnie można to odczuć w szybszych grach, np. FPSy, czasem palec może zjechać z analogu...

Raczej nie dam rady go rozkręcić, bo moje ręce chyba nie są do tego stworzone. Już jednego Sixaxisa złamałem w łapach, także teraz się boję...

Mam trzy pady, więc chyba go sprzedam. Orientujecie się ile mógłbym za niego dostać? Pad Dual Shock 3, używany ok. roku, na zmianę z dwoma innymi padami, także nieczęsto. Od maja praktycznie nie używany. Jeśli ktoś potrafi rozkręcić pada, to bez problemu może to naprawić dodając klej albo wymieniając po prostu analog, który mogę nawet dodać gratis z uszkodzonego pada. Także wtedy będzie jak nowy :)

 

Będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę - moglibyście mi wycenić pada?

Można powiedzieć, że jest on uszkodzony bo:

Próbowałem wyczyścić pada i niechcący przekręciłem lewą gałką, trzymając go szmatką. W efekcie puścił klej w gumce i jest teraz niestabilna (ta gumka na analogu się kręci). Szczególnie można to odczuć w szybszych grach, np. FPSy, czasem palec może zjechać z analogu...

Raczej nie dam rady go rozkręcić, bo moje ręce chyba nie są do tego stworzone. Już jednego Sixaxisa złamałem w łapach, także teraz się boję...

Mam trzy pady, więc chyba go sprzedam. Orientujecie się ile mógłbym za niego dostać? Pad Dual Shock 3, używany ok. roku, na zmianę z dwoma innymi padami, także nieczęsto. Od maja praktycznie nie używany. Jeśli ktoś potrafi rozkręcić pada, to bez problemu może to naprawić dodając klej albo wymieniając po prostu analog, który mogę nawet dodać gratis z uszkodzonego pada. Także wtedy będzie jak nowy :)

 

Będę wdzięczny za pomoc :)

 

O to chodzi że nasadka (ta gumowa) na analoga się kręci tak? puścił klej tak??

 

Czy analog (gałka) się porusza czy tam obraca? bo jeżeli to tylko ta nasada gumowa na gałkę to ją zdejmij (nic nie trzeba rozkręcać) i przyklej normalnie.

 

Cena używanego pada 100% sprawnego to ok. 120zł

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...