Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gdy nie jest na kablu działa ok. Tylko gdy grałem podczas ładowania to tak świrował. Ale dzięki za radę, jak nadal będzie problem to go zresetuje. I mam nadzieję, że teraz wytrzyma mi dłużej niż kilka godzin.

 

No i świetnie. Dzisiaj po 3 godzinach grania wyskoczył komunikat by podłączyć pada. Kurwa mać.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kupilem na Allegro drugiego pada i po podlaczeniu do konsoli prawidlowo sie z nia laczy, laduje sie poprawnie. Natomiast co chwile mu cos odpier.dala i zaczyna wariowac, w sensie ze same wlaczaja sie rozne przyciski. Zauwazylem, ze jak poprzyciskam guziki na krzyzaku to przestaje wariowac. I po jakims czasie znowu glupawka. Moze byc ten pad po prostu brudny w srodku i trzeba po przeczyscic?

Odnośnik do komentarza

Kupilem na Allegro drugiego pada i po podlaczeniu do konsoli prawidlowo sie z nia laczy, laduje sie poprawnie. Natomiast co chwile mu cos odpier.dala i zaczyna wariowac, w sensie ze same wlaczaja sie rozne przyciski. Zauwazylem, ze jak poprzyciskam guziki na krzyzaku to przestaje wariowac. I po jakims czasie znowu glupawka. Moze byc ten pad po prostu brudny w srodku i trzeba po przeczyscic?

 

A masz podpięte jakieś inne rzeczy pod USB? Np. mp3 czy coś? Słyszałem, że to wina przepalonych ścieżek, ale nigdy nic pewnego :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W opcjach zasilania masz żeby DS3 się wyłączał automatycznie po 10 minutach. Prócz tego jak jesteś w XMB przytrzymujesz PS Button i Ci wyskoczą 2 opcję - wyłącz system i wyłącz kontroler.

 

Prócz tego jeśli ściągasz coś w nocy to masz opcję aby się konsola wyłączyła sama po skończeniu pobierania - w bunusie Ci się wszystko zainstaluje - idź w lewy górny róg XMB i masz tam opcję Wyłącz system - jak się coś ściąga - lub coś ściągnąłeś ale nie jest zainstalowane to możesz wybrać tą opcję że po ściągnięciu i zainstalowaniu cała konsola się wyłączy.

 

@CoATI - oo nie wiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...