Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Hej. Mam problem z moim DS3. W ogole już się nie ładuje i ciągle musze mieć go podpietego na kablu. Czy można coś z tym zrobic czy trzeba bedzie wymieniać na nowy lub czy jest jakaś szansa naprawy??

Spróbuj zresetować pada i na nowo sparować go z konsolą, problem może leżeć też po stronie kabla, więc najlepiej jeśli sprawdziłbyś na innym kablu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hej. Mam problem z moim DS3. W ogole już się nie ładuje i ciągle musze mieć go podpietego na kablu. Czy można coś z tym zrobic czy trzeba bedzie wymieniać na nowy lub czy jest jakaś szansa naprawy??

 

 

 

Też mam tak samo uszkodzonego ds3, od kiedy mój półroczny syn obślinił mi dokumentnie pada nie da rady go naladować (trzyma kilka godzin i rozladowywuje się) Rozkrecałem, czysciłem spirytusem, suszyłem i pupa blada, jeden z padów już nigdy nie będzie bezprzewodowy hehe

Odnośnik do komentarza

Czyli nie jest oryginalny. Już sama cena sugeruje podróbę, niestety nie ma ori padów w tak atrakcyjnych cenach. Ja z kupnem ds3 na allegro bym nie ryzykował, alledrogo jest zalane lewymi dualami. To już lepiej poszukać w jakimś euro rtv czy innym markecie, można spróbować wywalczyć zwyczajowy 5% rabacik i za ok 140/150 kupić.

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Stary DS3 którego miałem od kilku lat niestety poległ na jakiejś domówce i został zalany Colą.  Kupiłem nowego ze sklepu i mam on jakąś dziwną przypadłość, że jak dłużej nie pogram np jest dłuższa cutscenka, wyłącza się i muszę podpiąć kabel i trochę podładować żeby zatrybił. Może po prostu jest rozładowany ale wcześniej miałem komunikat, że się rozładowuje, a teraz nic. 

 

Myślicie, że zpirzdżony jest ? :)

Odnośnik do komentarza

No więc, jak paru wie, mój DS 3 padł. Wylałem na niego parę kropelek gorącej herbaty, po chwili zaczął świrować. Wyłączyłem konsolę, włączyłem i dupa - pad reaguje tylko czterema światełkami i to tylko gdy go podłączę do konsoli. Rozumiem że nie mam co się bawić w rozkręcanie i czyszczenie (czy dawanie do naprawy) czy jest hope?

Odnośnik do komentarza

Sorra za post pod postem ale sprawa jest "poważna". Pada naładowany na full odpinam od kabla i zaraz gaśnie diodka i nie reaguje, po podłàczeniu do kabla dalej śmiga. Robiłem reset pada, konsoli twardy i nic.

 

Dodam, że pad nowy, kupiony ok 2 tyg temu w media expert. Nie spadł, nie zdążył żadnej ściany zaliczyć, piaragon klasycznie wyrzuciłem. Ktoś naprawia takie fanty ? Może macie jakiś pomysł? Paragony chyba nie odzyskam np pokazujàc wycią z płatności kartą ?

 

Pierdziele chyba do końca generacji będę grał z laptopem koło wypoczynku a w nim podpięty pad.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...