Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

A ja pytanie z innej beki. Bardziej skierowane do "ludziów", którzy ogarniają temat..

 

Czy duala można podładować ładowarką od tela HTC? jest to taka ładowarka:

4jxl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Dane z naklejki od ładowarki:

model: TC E250

OUTPUT: 5V == 1A

 

Pytam, bo jakoś boje się sprawdzić, nie chce by dym poleciał z duala, lub żeby cierpiała bateria, przez niedobór jakiś tam prądu, lub coś tam coś tam;)

Odnośnik do komentarza

A ja pytanie z innej beki. Bardziej skierowane do "ludziów", którzy ogarniają temat..

 

Czy duala można podładować ładowarką od tela HTC? jest to taka ładowarka:

4jxl.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dane z naklejki od ładowarki:

model: TC E250

OUTPUT: 5V == 1A

 

Pytam, bo jakoś boje się sprawdzić, nie chce by dym poleciał z duala, lub żeby cierpiała bateria, przez niedobór jakiś tam prądu, lub coś tam coś tam;)

probowalem swego czasu na sixaxis. pad sie w ogole nie ladowal

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy wie ktoś jak rozróżnić oryginalnego DS3 od tej chińskiej podróby, która jest wciskana na allegro za pół ceny? :confused:

kupować tylko w saturnach lub innych media marktach. podróbki są praktycznie nie do wykrycia i wszystko wychodzi dopiero w praniu po rozpakowaniu. jak zgooglujesz, to znajdziesz jakieś poradniki 'jak odróżnić...', ale imo wszystko to (pipi) warte i najlepiej po prostu nie ryzykować z 'super ofertami', bo na padach nie powinno się oszczędzać. 

Odnośnik do komentarza

 

Czy wie ktoś jak rozróżnić oryginalnego DS3 od tej chińskiej podróby, która jest wciskana na allegro za pół ceny? :confused:

kupować tylko w saturnach lub innych media marktach. podróbki są praktycznie nie do wykrycia i wszystko wychodzi dopiero w praniu po rozpakowaniu. jak zgooglujesz, to znajdziesz jakieś poradniki 'jak odróżnić...', ale imo wszystko to (pipi) warte i najlepiej po prostu nie ryzykować z 'super ofertami', bo na padach nie powinno się oszczędzać. 

 

 

Rozchodzi się o to, że osoba z rodziny kupiła sobie zestaw PS3 i niby sprzedawca się zarzekał, że drugi pad (dołączony do konsoli) jest oryginalny i był kupiony w MM, ale nie ma paragonu (już to śmierdzi)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja pjerdole - katowałem po południu Injustice i nagle w padzie zaczął przestać działać dolny krzyżak - sam dół - reszta przycisków w 100% sprawna. Dual był kupiony we wrześniu ur. To chwilowe? Sam krzyżak wciska się zupełnie normalnie i nic nie wskazuje na jakiekolwiek uszkodzenie mechaniczne. WTF? Mam go resetować? Kurvaaa, w bijatyki sobie nie pogram analogiem zwłaszcza w Injustice a gra jest zayebista...

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Wg mnie gumka się przesunęła, ewentualnie pod krzyżakiem masz pełno tłustego syfu jeśli grasz i jesz chipsy itp. Po rozkręceniu możesz mieć kłopoty z triggerami, żeby dobrze je ustawić, bo mają po(pipi)ane druciki które odskakują na boki i ciężko to potem wcisnąć na swoje miejsce skręcając. Masz gwarancje na pada? To oddaj do serwisu jak nie oddałbym komuś kto zna się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie gumka się przesunęła, ewentualnie pod krzyżakiem masz pełno tłustego syfu jeśli grasz i jesz chipsy itp. Po rozkręceniu możesz mieć kłopoty z triggerami, żeby dobrze je ustawić, bo mają po(pipi)ane druciki które odskakują na boki i ciężko to potem wcisnąć na swoje miejsce skręcając. Masz gwarancje na pada? To oddaj do serwisu jak nie oddałbym komuś kto zna się na rzeczy.

 

Rozkręciłem - teraz dolny krzyżak działa wtedy kiedy się go mocno przyciśnie. No nic, mam jeszcze swojego pierwszego Duala którego dostałem razem z PS3. Lewy analog jest praktycznie zjechany ale krzyżak działa świetnie - w sam raz do Injustice czy Tekkena. Dzięki za pomoc chłopaki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...