Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Mi zaczal szwankowac dual3. Typowe objawy czyli wszystko sie samo wciska, postac na ekranie wariuje. Znalezlem na yt tutoriale, ze trzeba wyciagnac taki czarny prostokoatny kawalek gumki, kotra styka z plytka i owinac go tasma. Probowal ktos? To dziala? Tasma jakiego typu, bo chyba nie izolacyjna?

U mnie zadziałało, użyłem zwykłej taśmy bo właściwie chodzi tylko o to aby ta pianka lepiej dociskała to takie półprzezroczyste coś ze ścieżkami (nie mam pojęcia jak to nazwać)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też to miałem i też założyłem tam "czopka", coby lepiej taśmę dociskał do styków. To po prostu kwestia padnięcia tej gąbki, która oryginalnie miała to dociskać - z wiekiem sflaczała i przestała spełniać swoją rolę, więc trzeba ją było czymś zastąpić - w sumie nic skomplikowanego, tylko pada później ciężko złożyć, a te R1 i L1 to tragedia, żeby je umieścić tam, gdzie być powinny - ile ja się z tym naebauem :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak się DS3 ładuje to wszystkie diody powinny mrugać mniej więcej co sekundę, prawda? I bateryjka na PS3 powinna pokazywać ładowanie się? Bo (pipi) podłączam pada do konsoli i zamiast bateryjki widzę "-", a diody nie mrugają tylko świeci się "1" światłem ciągłym. Ja rozumiem, że na PC mogą być cyrki ze sterownikami i pad się nie ładuje z jakichś poyebanych powodów, ale podłączony do konsoli nigdy nie powinien sprawić kłopotu?

jak ja nienawidzę tej konsoli ;__;


EDITTTTTTTTT: teraz mi konsola nawet nie chce wykryć pada, mruga tylko je,bany cały czas, że szuka konsoli która stoi 30cm obok xDDD

mówiłem już, że nienawidzę tej konsoli?

podłączenie i odłączenie na szczęście pozwoliło "znaleźć" pada, ale nadal występuje objaw opisany wyżej

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Daaaamn kabel był nie taki. Znalazłem jakiś inny i zaczęło ładować. Nie miałem pojęcia, że mogą być ładujące i nieładujące kable miniUSB. Ehhh.

 

Już jest OK. Gdyby ktoś miał kiedyś podobny problem, to pierwsze co kabla sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Kabel działa tylko oryginalny do PS3 od ładowania pada (a przynajmniej tak było w moim przypadku). Wszystkie inne (od aparatów itp) nie ładują pada wcale. Nawet jest ostrzeżenie gdzieś, że pad może się  uszkodzić od złego kabla. Jak podłączysz kabel do sieci to również nie ładuje, tylko odprowadzenie od ps3. Dziwne zabiegi miało sony swego czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

gdzie mogę kupić oryginalny pad do ps3?

Czy pad z allegro za ok. 60zł może być oryginalny?

 

http://allegro.pl/nowy-pad-kontroler-sony-ps3-dualshock-3-najtaniej-i6715015039.html

 

Na chwile obecną nowe 100% oryginały to tylko i wyłącznie pewne portale typu Robson lub Grymel.

Używki bez możliwości rozebrania aby sprawdzić co w środku lub bez załączonego paragonu z jakiegoś oficjalnego sklepu to nawet nie ma sensu brać. Rynek zalany syfem z Chin.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...