Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe pól roku temu w tym samym sklepie kupiłe tv led Sony za 500 zł taniej bo pomylili się z cena. Wykłuciłem się, groziłem, źe zadzwonię po inspekcję handlową, skonfiskowałem tabliczkę z ceną :) i udało się. Karma is a bitch :)

 

Szkoda mi czasu, kupię sobie przedłużkę usb, chyba będzie działał normalie czy ds3 nie trybi jak się oryginalny kabel przedłuży?

Odnośnik do komentarza

Mam co prawda problem z dualshockiem 2 ale napisze tutaj. Pad był używany sporadycznie, ale ostatnio zauważyłem że kierunek w lewo na d-padzie muszę bardzo mocno wcisnąć żeby zadziałał. Inne przyciski działają idealnie. Rozkręciłem pada bo myślałem że w środku jest syf, ale ku mojemu zdziwieniu było ok. Sprawdziłem gumki też są ok, przemyłem tą zieloną plastikową płytkę dokładnie wodą i nadal jest to samo. Ktoś może miał podobny problem? Co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z dwoma padami (Dualshock i Sixaxis). W obydwu kręci się w okół własnej osi lewa gałka.

W kolejnym padzie jak gram w BF3 to gdy przyceluję (L1 + R1) to żołnierz wyrzuca przed siebie apteczkę lub amunicje, co odpowiada przyciśnięciu strzałki na dpadzie w lewo. W innych grach to nie występuje, lub tego nie zauważyłem.

Nie wiem czy da się coś takiego naprawić czy lepiej od razu kupić nowego pada.

Odnośnik do komentarza

Z gałką to raczej większego problemu nie ma. Wystarczy wymienić. Co do tego problemu L1 + R1 to różnie bywa. U mnie np. grając na jednym z trzech dualshocków  w Most Wanted 2 włączając menu pauzy gra zachowuje się jakbym bez przerwy miał strzałkę wciśniętą w dół. Opcje same przeskakują dopiero po pewnym czasie przechodzi. Z kolei na drugim grając w Fife momentami same włączają się taktyki. Też jakbym miał strzałki wciśnięte. Niestety nie wiem o co może chodzić :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej, nie mogę włączyć pada... grałem w Battlefielda, wyłączyłem konsolę i już nie moge grać.

Dzień wcześniej podłączyłem kompa pod TV, zainstalowałem MotioninJoy Dual Shock (co by pad działał na kompie) i grałem w Super Mario (o ile to ma jakieś znaczenie).

No i dziś chcę pograć w Tekkena Revolution i pad nie chce się włączyć.

reset nie pomaga, podlączanie pod kompa - w ogole go nie wykrywa... czy to ten Motionin Joy coś namieszał?

Hmmm, chyba powinienem napisać do tematu o awaryjności PS3.

Odnośnik do komentarza

Odkręciłem i widzę resztki chipsów na spustach, fuj. Nieźle spocony pad, no ale 5 lat ciągłego używania, a jak piję kawę to mi się łapy pocą :)

Ech, nie mogę tej baterii odczepić :confused:.

Edit: Ok, wyjąłem, jednak to nie bateria. No chyba że padła kompletnie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Uwaga odkryłem coś ważnego! :)

Przed awarią pada, zobaczyłem że po menu XMB można poruszać się... pilotem od telewizora. Może to miało jakiś wpływ.

To akurat nic ważnego, po prostu w konsoli włączyłeś funkcje sterowania przez HDMI (szczegóły: http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/ctrlhdmi.html )

Odnośnik do komentarza

Pad działa.

Czy to możliwe, aby nie reagował na podłączanie do pc, bo bateria padła całkowicie, ale jakoś się naładowała?

Pad był podpięty pod pleja, a ja sobie buszowałem po sklepiku PSS (jakiś update się pobrał) i nagle zamigała dioda.

Dziwne, bo wcześniej nie migała, była naładowana może do połowy.

Oby działał już na stałe, bo nie chcę grać sixaxisem bez wibracji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...