Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Da się jakoś ładować pada przy pomocy peceta? Kabel usb do pada mam tak krótki, że i tak przy jego podłączeniu nie da się komfortowo grać, więc mógłbym ładować pada pod kompem żeby niepotrzebnie nie odpalać konsoli. Podłączałem kontroler do kompa, windows go wykrywa, ale przy opcji testowania klawiszy nie reaguje na żaden z nich. Dodatkowo u góry pada migają wszystkie 4 diody. Jestem kompletnie zielony w tym temacie, więc nie bijcie :D

No i tak już przy okazji, to czy mógłby mi ktoś krótko i zwięźle wyjaśnić jak "dodać" drugiego pada do konsoli?

Edytowane przez Quake96
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wczoraj chciałem sobie zagrać z kolegą w TTT2 i patrze dual shock mi nie działa po tygodniach nie używania. Diody się nie świecą, próbowałem resetować pada nic to mi nie dało, oczywiście podłączyłem kablem. Nie wiem czy bateria się wyczerpała czy może coś z elektroniką , gram sporadycznie już na PS3 wiec nie widzi mi się wydać na nowego oryginalnego pada pawie 200zł.

 

1. Czy te pady z Allegro niby "oryginalne" maja taka sama baterie?

2.Czy można grac na kablu po wyjęciu baterii? (tak wyczytałem w internecie ale myślę ze to brednie)

Odnośnik do komentarza

Siostrzeniec dostał białą podróbkę i działa wszystko dobrze jak w oryginale. W sumie to zakładam, że to podróbka bo za 69zł +wysyłka nie mógł być oryginałem. Jak widać są dobre i słabe kopie. Wszystko było w blistrze, napis playstation itd. Może warto ugryźć coś takiego, chyba, że psychicznie będziesz się z tym źle czuł :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Swoją drogą niezła padaka jest z dostępnością DualShocka 3 - żadne RTV Euro Media Experty nie mają. Na Alle prawie same podróby - ponad 200zł wyrzygałem za oryginał z Robsona :obama:

 

Podbijam, rozglądam się za nowym ds3 i ciężko to wygląda. 200 zł słabo wypada cenowo biorąc pod uwagę że to praktycznie ten sam koszt co ds4. I jak można korzystać z nowego duala na ps3 i jest o wiele wygodniejszy od starszej wersji, ale jednak nie działający ps button mocno mi przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza

A tym czasem u mnie dwa lata temu padła ps3 i nie dało się jej reanimować to kupiłem drugą. I w komplecie był nowiutki oryginalny DS3, który ja włożyłem do szafki tam sobie leży. Przyzwyczaiłem się do tego pada od konsoli która zaliczyła zgona i tego nowego nie używałem ani razu. Jak teraz piszecie że mogę go sprzedać za takie piniądz to do zobaczenia an ALE DROGO  :sorcerer:  

 

20160818_064202.jpg

 

20160818_064216.jpg

 

20160818_064225.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja. wczoraj swojego premierowego zreanimowałem, co nabyłem w raz z TLoU - gdzie zaraz na niego nakleiłem, ta dodawana do zestawu tapetę. Wszystko było ok, poza tym, ze sam skakał i szedł w lewa stronę. Dzis działa, bez problemu, nawet gumek nie wymieniłem. Osuszyłem tylko w miejscach, gdzie wydawał sie zalany jakimś sokiem. Moc oryginalnych padów. 

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

Mi zaczal szwankowac dual3. Typowe objawy czyli wszystko sie samo wciska, postac na ekranie wariuje. Znalezlem na yt tutoriale, ze trzeba wyciagnac taki czarny prostokoatny kawalek gumki, kotra styka z plytka i owinac go tasma. Probowal ktos? To dziala? Tasma jakiego typu, bo chyba nie izolacyjna?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...