Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS3 trzy dodatki do "dwójki" i tak są za darmo "(i również są bardzo ważne) więc wychodzi trochę taniej. Ja bym mimo wszystko brał, przynajmniej kup Arrival do ME2 i przejdź dwie pierwsze części, wtedy na pewno wsiąkniesz, decyzja będzie ułatwiona i będziesz chciał więcej.  ME2 :obama:

Odnośnik do komentarza

Te dodatki nie wpływają fabularnie bezpośrednio na wątek główny, a jedynie wyjaśniają dosadniej pewne wydarzenia lub motywy jakiś postaci. Kup podstawkę, i zdecyduj co chcesz lepiej poznać. Jak będziesz chciał lepiej dowiedzieć się, jak wyglądały wydarzenia między dwójką i trójką, to bierzesz Arrival. Jak chcesz poznać dosadną genezę tego całego ambarasu - bierzesz Leviathan. I tak dalej. Jedynym wyjątkiem jest Cytatela, która jest dla tych co wsiąknęli w serię, zbliżyli się do nieuchronnego końca, a nie chcą się jeszcze rozstawać - dlatego stworzono coś w rodzaju koktajlu towarzyskiego z postaciami z serii.

No i te darmowe obowiązkowo ściągnij do dwójki. Lair of the Shadow Broker, bo kontynuuje wątek wielkiej nieobecnej postaci w dwójce, oraz Overlord która jest najlepszą misją poboczną w serii.

 

I tak Ci zazdroszczę, bo masz jeszcze przed sobą jedną z najlepszych serii w historii gier ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że jak nie chcesz kląć po skończeniu gry na trylogie bo fabuła(zakończenie) chu.jowa/e, bo to czy tamto wycieli, bo nie wiesz skąd i po co coś jest to te trzy dodatki które wymieniłem to mus i tyle. Ja skończyłem trylogie w ~150h ze wszystkimi dlc i rozszerzonym zakończeniem i byłem bardziej niż spełniony, a osoby które musiały czekać na nie (głównie na leviathan i from ashes) i na dodatkowe scenki w zakończeniu kręciły nosem (choć oczywiście nie wszyscy). Ja wychodzę z założenia że albo przejść cała serie ze wszystkim co się pojawiło albo nie tykać wcale żeby potem nie było niedomówień, ale to zależy w głównej mierze od Ciebie i tego jak czujesz ze musisz poznać te tytuły i od tego czy chcesz wspierać raka jakim są niewątpliwe dlc'ki do ME3.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dużo się przenosi. Kluczowe wybory zmieniają całe układy sił w kolejnych częściach. Ktoś może być wrogiem, ktoś przyjacielem, lub na odwrót. Może go nawet nie być wcale. Z całą jego rasą :P Poza tym spotykasz postacie które poznałeś, czasami będzie tylko cutscenka, a czasami coś więcej. Plus to, że moicno zżywasz się ze swoją postacią. Graj jedną postacią przez trzy części i tyle.

Mi jest żal, że nowy ME to nowa trylogia. Ja tęsknię za swoim Shepardem...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Albo grasz wsio na PS3 albo na PC, innej opcji nie widzę. Lepiej już poczekaj na support dla padów na PC, z tego co kojarzę to do ME2 już jest, a do ME3 i 1 powstaje i też powinny być w niedługim czasie.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1016179

 

 

Wow, nie miałem pojęcia. Dla mnie to + post wyżej o ciągłości postaci zamyka dyskusję, dziękuję bardzo :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Mi jest żal, że nowy ME to nowa trylogia. Ja tęsknię za swoim Shepardem...

A ja chce grac inną rasą. Jak tego nie będzie to mocno się zawiodę.

Tak gadamy o ME i aż do nauki zapuściłem sobie ost z "dwójki" i kur.vens, ale ta cześć jest genialna pod każdym względem. :banderas:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No ja chciałem dziś kupić Bordery jeszcze z poprzedniej promocji, ale jak zobaczyłem to "Popularne w Japonii" to coś czuję powyżej 100 spokojnie zejdzie i będzie grania na 2 miechy. Nie wiem czy dobrze zrobiłem nie biorąc Borderów: PS za 60 dyszek, ale czytałem że są gorsze od dwójki i ogólnie mniej ludzi gra.

 

Na pewno pójdzie w końcu remake Residenta, MGS: GZ, Killer is Dead, Lost Planet 3.

 

Zastanawiam się nad może klasycznym MGS z PSX-a (grałem i przeszedłem wiele razy, jakby ktoś kutwa noga zapytał), Naruto, RE 6 i Suikodenem 2.

 

Ogólnie mocna promocja...

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

 

Za pośrednictwem Twittera udostępniono właśnie DLC "Metal Gear Solid – Level Kit", które wykorzystamy w grach:

Dodatek zawiera (nie w każdej grze dostępne będą wszystkie elementy):

  • pistolet na farbę Paintinator Gun,
  • 5 poziomów w klimacie Metal Gear Solid,
  • 11 trofeów,
  • nowe stroje, materiały, dekoracje, przedmioty, zabawki, naklejki i ścieźki audio.

A ja na dniach własnie nabyłem dodatek     :dynia:

 

http://www.pssite.com/news/46660/mgs-owy-dodatek-do-littlebigplanet-za-darmo-w-ps-store.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...