Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu nie można ich wybrać z poziomu menu, tylko trzeba je wyszukiwać. Jest to jakiś błąd, który jak pisali mi gdy o to zapytałem, miał być szybko naprawiony. Chyba jednak zapomnieli, a może to celowe zagranie? Na hamburgerowym PSS są spokojnie klasyki, nie wiem jak na UK , być może tylko Polska ma niestety ten błąd... :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Hej kupiłem Diablo 3 Reaper of Souls i w pobieraniu wyświetlają mi się dwa pliki jeden 22GB drugi 12GB. Który mam ściągnąć czy może trzeba obydwa? Na razie ciągnę ten 22GB.

 

edit. Dla ciekawskich. Okazało się, że plik z 12GB to wersja PL gry i pewnie do jej działania nie trzeba było ściągać 22GB wersji ANG :P

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tutaj oficjalnie ogłaszają: http://blog.eu.playstation.com, zazwyczaj tydzień przed updatem w PSN. Ale w listopadzie mają opóźnienie jak na razie z oficjalnymi ogłoszeniami. Na stronie cały czas info o ofercie na październik.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/castlevania-harmony-of-despair/cid=EP0101-NPEB00563_00-CVHDZDLCZUNLOCKZ
Obecna cena to tragedia, ale jak spadnie o jakieś 50-60% to bierz w ciemno. W wypisane przez ciebie wymagania wpisuje się znakomicie. Nawet chyba demko było, więc na spokojnie możesz obadać.

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem od kiedy, ale sie wypowiem. Wg mnie cala ta akcja z padnietymi serwerami i niemoznoscia gry online bylo Sony na reke. Teraz w ramach rekompensaty dostajemy 10℅ znizki na zakupy, co jest mega smieszne. 10℅ znizki to jest jak splunac dla nich a ludzie porobia z tej okazji dodatkowe zakupy i nabija kabze Sony. Brawo. Sam nie mam zamiaru nic kupowac dopoki nie pokoncze gier co czekaja w kolejce. Wracajac do calej akcji jest ona smieszna zwyczajnie, ale nie narzekam bo plusa nie mam a online jest darmowy na ps3 i nic nie place wiec nie placze bo nie moglem pograc. Bylo to w(pipi)iajace nie ukrywajac. Rekompensata dla osob ktore graja na ps4 i musza placic za online powinna byc wieksza a nie ze oddadza dni w plusie w ktore grac nie mozna bylo. Nie dajcie sie nabrac na te "promocje".

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Square, co Ty gadasz? Przeciez w czasie swiat nie mozna bylo grac na psn, wiekszosc osob nie mogla i nie tylko Ci co maja ps4 na tym ucierpieli. Na ppe wystarczajaco duzo osob narzekalo, sam tez nie moglem, brat podobnie. Na ps3 nie mozna bylo grac bo wywalalo notorycznie z psn. Nie wiem moze Tobie dzialalo albo mowimy o innych awariach. Poza tym to jeszcze smieszniejsze ze do skorzystania ze znizki trzeba miec plusa.

Odnośnik do komentarza

Mowa o tej przerwie w święta, tak? No to na PS3 wszystko działało u mnie i z tego co wiem u większości osób PSN śmigał na chlebaku, na PSV też coś działało. Z PSN mnie wylogowało chyba dwa razy przez te kilka dni, ale od razu mogłem się ponownie zalogować.

Co do zniżki to chyba logiczne, że tylko Ci co posiadali Plusa (wymaganego do online PS4) dostaną te 10%. Jakby w ogóle PSN padł na wszystkich platformach, to wtedy dali by każdemu.

Nie czytam PPE to nie wiem, ale na forumku było okej na trójce. Co więcej gdy weźmiesz pod uwagę wszelkie narzekania na online na PS4 to w tych wszystkich momentach na PS3 wszystko zawsze działa :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...