Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam smaka na kilka:

 

Kane & Lynch 2: Dog Days za 21,60 zł (dla tych z PS+)

The Expendables 2 za 12,60 zł (dla tych z PS+)

Mad Riders za 8,55 zł (dla tych z PS+)

Outland za 13,50 zł (dla tych z PS+)

 

No i myślałem jeszcze nad Tomb Raiderami z PSX'a, bo są za grosze.

 

Co polecacie z powyższej listy?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Znów wracam z tematem Zen Pinball. Chcę pobrać klasyczne stoły z jedynki, nie zamierzam grać w te nowsze - jak wygląda sytuacja z trofikami? Aktywuje mi się lista pucharków z drugiej części, a trofy będą wpadały na poczet jedynki? Pytanie premia - co z dodatkowymi stołami z jedynki? Niedostępne na amen?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz grać w ZEN Pinball 1 to możesz pobrać grę i stoły tylko z listy pobierania, w sklepie są już niedostępne.

Przy odpaleniu ZEN Pinball 2 trofki wpadają tylko w tej grze, są osobne trofea mimo, że zazwyczaj trzeba zrobić to samo aby je zdobyć.

Dodatkowo na PS4 też jest ZP2 i też ma osobny zestaw trofek (na Vitę też osobno się zbiera).

 

Jeśli kupiłeś jakieś stoły do ZP1 to w ZP2 masz je za darmo, stoły z podstawki z jedynki też są za free w 2 jeśli ktoś kupił jedynkę. Na PS4 jest na starcie jeden stół za darmo (Sorcerer's Lair). Nie wiem jak z Vitą, ale chyba jest cross-buy na wszystkie platformy Sony.

 

PS. W dwójce ułatwili (przynajmniej takie mam odczucie) grę, łatwiej utrzymać kulkę na stole, rzadziej mi spada. Na PS4 jest jeszcze łatwiej niż na PS3 pomimo, że to niby ta sama gra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie- czy na jednej cyfrowej kopii Dead Island Reptide z psstore będę mógł zagrać razem ze swoją dziewczyną w multiplayerze na dwóch konsolach? Ja gram na swoim koncie, a ona z mojego konta tylko ściąga grę, a gra na swoim? Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Tak, to powinno zadziałać. Każde konto może być aktywowane na dwóch konsolach, dodatkowo na PS3 zawartość ściągnięta z jednego konta jest normalnie dostępna dla wszystkich innych kont na konsoli, więc zaproponowana przez Ciebie kombinacja będzie jak najbardziej w porządku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...