Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Można jakoś reklamować gry z PSS? Kupiłem GTA 3, GTA LCS, GTA VC i GTA VCS na PSS i na razie zdążyłem próbować grać w te dwie pierwsze, przecież to chodzi poniżej krytyki. GTA3 jeszcze średnio grywalne, ale LCS to je,bany pokaz slajdów, ja nie wiem jak można takie gów,no sprzedawać.

Odnośnik do komentarza

Można jakoś reklamować gry z PSS? Kupiłem GTA 3, GTA LCS, GTA VC i GTA VCS na PSS i na razie zdążyłem próbować grać w te dwie pierwsze, przecież to chodzi poniżej krytyki. GTA3 jeszcze średnio grywalne, ale LCS to je,bany pokaz slajdów, ja nie wiem jak można takie gów,no sprzedawać.

 

A ostatnio własnie pytałem naszych ekspertów z forum czy brać czy nie brać. Każdy odradzał z powodu biednej ilości FPS'ów   :whyyy:

 

 

Zadzwoń do supportu najlepiej to się dowiesz czy uwzględniają reklamacje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja niestety mam problem z kupowaniem gierek, no powiedzmy, że dość często są to impulsywne zakupy :P. Pół biedy jak działa, ale wciskania mi syfu nie zdzierżę :[.


VC na szczęście tak jak 3, ujdzie po dwóch browarach, VCS z tego wszystkiego działa dobrze.


Ale LCS lubię i trochę ciężko mi przeżyć, że na PSP to lepiej działało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na amerykańskim PSS jest promocja na Mass Effect Trilogy, można dostać trzy części za $5.

 

Moje pytanie brzmi: jak dużo ważnych fabularnie DLC jest do tej gry i czy te ważne (chyba trójka ma nawet "właściwe zakończenie" w DLC) są przeceniane, dużo na nie trzeba wydać? Bez sensu wydać 15 zł na podstawkę a potem 50zł na pierdołowate DLC żeby obejrzeć kluczowe 5% gry.

 

Mam już całą trylogię na PC, gdzie wygląda i działa świetnie, ale... nie ma wsparcia dla kontrolerów. Brak mi słów na to, jak zje,bana to jest decyzja, a ja zdecydowanie wolę grać na padzie. Jedynkę próbowałem ograć ze trzy razy, raz nawet 10h w grze byłem i du,pa, nie pasuje mi to. Jak "zła" jest wersja na PS3? Nie mówię już, że ma działać w 60fps, ale jest grywalna? Nie ma jakichś bugów, które psują całą grę? Domyślam się, że ME1 nawet lepiej niż na X360 działa, ME2 powinno być w porządku, boję się tylko trójki, która na PS3 potrafiła spadać do kilkunastu FPS. No nie ma co ukrywać, że jestem trochę uczulony na takie spadki :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...