Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie pograłem w triala Earthworm Jima HD i muszę przyznać, że poważnie zastanawiam się nad zakupem ;) . Byłem trochę zniechęcony po zagranicznych recenzjach (dużo narzekania w nich na archaiczne rozwiązania i sterowanie), a gra okazuje się niesamowicie przyjemna :D . Choć może to dlatego, że mam w pamięci jeszcze czas spędzony z oryginałem i jestem nieobiektywny ;) .

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza

Earthworm Jim - nigdy wcześniej w to nie grałem, wygląda jak połączenie Global Gladiators i Cool Spot, ale prawdę mówiąc około 1994 roku na Amigę 500 (i inne konsole) było dużo lepszych platformówek, których bardziej mi brakuje w przeciwieństwie do Jima. Ale co tam, nie narzekam ;) Dobrze oddaje klimat gierek tamtych czasów :)

Odnośnik do komentarza

Już jest Jim.

 

Ejjj no to jest gra warta kupienia a raczej Remake przez duże R ;]

No kapitalnie odświeżyli i tak świetną grę.

 

Na razie ograłem demko ale chyba kupię fulla (strasznie szkoda mi kasy jeżeli chodzi o gry z PSN ;p).

No i cena też zachęca 36 zł.

Swojego czasu ostro pogrywałem w Dżdżownicę Jim'a, a teraz pogrywam w HD :)

 

Nad zakupem za 36,00 zł bym się jednak zastanowił... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Już jest Jim.

 

Ejjj no to jest gra warta kupienia a raczej Remake przez duże R ;]

No kapitalnie odświeżyli i tak świetną grę.

 

Na razie ograłem demko ale chyba kupię fulla (strasznie szkoda mi kasy jeżeli chodzi o gry z PSN ;p).

No i cena też zachęca 36 zł.

Swojego czasu ostro pogrywałem w Dżdżownicę Jim'a, a teraz pogrywam w HD :)

 

Nad zakupem za 36,00 zł bym się jednak zastanowił... :whistling:

Hehe bo ja to mam całkowicie inne, chore podejście do gier na psn. Po prostu nie trawię większości tych gierek (nie licząc oczywiście klasyków z PSX-a) i czasami jak widzę ceny crapów; 50 zł za grę którą można za darmo mieć na pc itd. to oczy przecieram ze zdumienia.

 

A dżdżownica jest świetna i o dziwo kosztuje "tylko" 36 zł. więc imo jestem pozytywnie zaskoczony ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Czy ktos moze sie wypowiedziec w temacie premier manager'a ktory wlasnie wszedl na psn??

Jesli jest warty swieczki to bym sie gleboko zainteresowal jako milosnik FM z pieca :P

Zwiastun można obejrzeć tutaj.

Moim zdaniem wygląda to biednie, ale nie wiadomo jak jest z możliwościami samej gry. Pomysł z menu w stylu PS3 xmb zupełnie mi się nie podoba. Ciekawe jak wypada ten manager w porównaniu do innych. Jednak cena 65 zł za download to zdzierstwo, grałem w ciekawiej wyglądające managery w wersji pudełkowej za kilkakrotnie mniejsze pieniądze. I jeszcze chcą żeby w ciemno kupować...

Odnośnik do komentarza

odnośnie Death Spank

 

DeathSpank skończony - to było naprawdę przednie ~530min, w ciągu których wykonałem ponad 100 quest'ów, zabiłem blisko 900 kurczaków oraz otworzyłem 75 skrzyń ze skarbami 8) "Jajo" serwowane w grze, od początku mi podeszło i szczerze powiedziawszy aż do samego końca nie poczułem znużenia. Oprawa audio/video stoi na naprawdę wysokim poziomie - widząc takie gry, człowiek zastanawia się czemu 2D tak szybko odeszło do lamusa. Końcówka zapowiada pojawienie się w przyszłości DLC (gdzie do cholery jest Scurvy Ville i set pirata?!) także nie mogę się doczekać. Jakby ktos miał jakieś problemy (mało złotych kluczy? :> ) to chętnie pomogę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...