Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MASAKRA !! Tak ekipa dutchmans nie grała od euro 2000 , jestem pod olbrzymim wrażeniem jak rozklepuja i jadą jak z dziećmi kolejno ekipy włoch i francji formacją z jednym napastnikiem .Snejider jest rewelacyjny , robben i pan persi grają dla drużyny co w przypadku żydka robbena jest niespotykane :P Przed euro nikt nie obstawiał że holendrzy z grupy wyjdą a jak narazie są postrachem mistrzostw , finał murowany z taką grą.

 

P.s Dzis Zlatan jedzie z hiszpanami i jestem w niebie :)

Odnośnik do komentarza

Holandia gra tak, jak ja w PESie - piłki na szybkich, zwinnych skrzydłowych. Idealna taktyka do gier komputerowych, która jakimś cudem sprawdza się w realnym życiu.

Można jednak śmiało założyć, że Holandia nie utrzyma takiej formy do końca i odpadnie w fazie pucharowej z jakimiś drwalami.

W 2006 r. w grupie wymiatała Argentyna, która niszczyła wszystkich jak chciała. Teraz jest tak samo i pewnie tak samo się skończy.

Choć życzę sobie, żebym się mylił, bo chyba każdy chce żeby futbol wyglądał tak, jak w wykonaniu Holendrów, a nie np. Greków (o naszej reprezentacji nawet nie wspominam, bo wstyd ich w jednym zdaniu z ekipą Oranje póki co stawiać)

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście Argentyna niszczyła w grupie na Mundialu w 2006. Szczególnie zapadł mi w pamięci ten masakryczny wynik 0:0 z Holandią. ;)

 

Poza tym, wku.rwia mnie już te Euro, przez arbitrów. Teraz praktycznie w każdym meczu podejmują złe decyzje, a to gola nie uznają, gwiżdżą jakieś karne z kapelusza, nie gwiżdżą karnych - kiedy ewidentnie były itp itd.

Odnośnik do komentarza

0-0 z Holandią, ale w trzecim meczu, kiedy już mieli zapewniony awans po świetnym meczu z WKS i rewelacyjnym z Serbią i Czarnogórą. Wtedy też każdy mówił, że nie ma opcji, żeby Argentyna nie zdobyła tytułu. No a potem męczarnie z Meksykiem i w końcu porażka z Niemcami.

Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, super turniej. Kilka drużyn gra naprawdę piękną piłkę, a mecze Holandii to wręcz uczta. Zwłaszcza po tym, co obserwowaliśmy w ostatniej Lidze Mistrzów... Jednak wcale się nie cieszę z wysokiego poziomu turnieju - masa egzaminów w najbliższych tygodniach, ja nic nie umiem, a ten skrawek czasu, który mam wolny, poświęcam na oglądanie meczów. Wredne UEFA.

Odnośnik do komentarza

Mysle jak janol, Holendrzy graja az za pieknie i nie ma pewnie bata, by tak murowany faworyt wygral mistrzostwa. To by bylo za proste. Poki co wiemy jak graja Oranje gdy zdobeda pierwsi bramke, zobaczymy co bedzie jak pierwsi ja straca, a przeciwnik sie zamknie nie dajac im szans na zabojcze kontry.

Tak w ogole to mam nadzieje, ze van Basten wpusci rezerwy na mecz z Rumunia. Nie dlatego, zeby odprawic Wlochow i Francje (no, to tez), ale zeby pogral sobie Huntelaar i paru innych ciekawych zawodnikow.

 

Mam nadzieje, ze Hiszpanie nie dadza du py w cwiercfinale (bo tak szczerze, to mecz z Ruskami im po prostu wyszedl, ale szanse na przewalenie maja takie jak zawsze i wcale mnie ich szybkie pozegnanie w fazie pucharowej z taka Rumunia nie zdziwi), bo polfinal z Holendrami jawi sie genialnie.

Odnośnik do komentarza

Jak się prowadzi 2-0 i obroni bramki jak Częstochowy (Koller grał 30-40m od własnej bramki...) to tak jest

dobrze pepikom (mimo że im kibicowałem, nie przepadam za kebabami) może da im to do myślenia

Cech... nie spodziewałem się że on może takiego babola walnąć

szkoda że nie było remisu bo wtedy w serii karnych bronił by u turasów zawodnik z pola i byłoby ciekawie

brameczka na 3-2 cudo

 

Turkey 3 - 2 Czech Republic

half-time (0 - 1)

 

34' [0 - 1] Koller

62' [0 - 2] Plasil

75' [1 - 2] Turan

87' [2 - 2] Kahveci

89' [3 - 2] Kahveci

90' red card V. Demirel (kebab)

 

statistics :

shots on target : 8 - 4

shots off target : 7 - 9

possession (%) : 57 - 43

corner kicks : 6 - 2

offsides : 0 - 1

fouls : 16 - 14

yellow cards : 4 - 3

red cards : 1 - 0

Odnośnik do komentarza

Dziś Polska, jutro Włosi. Mam nadzieję, że obie druzyny lub przynajmniej jedna z nich zdoła awansować dalej, bo inaczej Ojro się skończy ;]

 

Wczoraj czescy komentatorzy na widok narastających opadów deszczu przy stanie 2-0 z żartem stwierdzili, że Turkom się ta sytuacja opłaci, ze względu na ostatni mecz ze Szwajcarią, gdzie wyciągneli na koniec pozytywny wynik.

 

Cóż, jak widać rzeczywiście pomogło. Cechowi albo ta piłka wyślizgnełą się z tego powodu, że lało jak z cebra lub po ludzku spierre dolił sprawę. Enyłej, przy trzeciej bramce Turków komentatorzy przez dobre kilka chwil nie wydusili z siebie ani słowa.

 

Najbardziej żal Bruecknera, któremu reprezentanci dali chyba najgorszy występ za jego panowania na ławce trenerskiej i to w dodatku na zakończenie jego przygody z kadrą Czech.

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś wyjaśnić skąd się wzieła dogrywka w grupie (nic o tym nie słyszałem) i co się stało zlatanowi że już nie zagra ?

W razie remisu, Turcja i Czechy miałyby tyle samo punktów, tyle samo goli strzelonych i straconych. Decydowałyby karne chyba. Zlatan zaś sobie skontuzjował sobie kolano.

Odnośnik do komentarza

W przypadku takiej samej ilości punktów o wyjściu z grupy decyduje wynik bezpośredniego meczu drużyn zainteresowanych.Jeśli taki mecz zakończył się remisem to następnie patrzy się na stosunek bramek.Jeśli i on jest identyczny to jeśli w ostatniej kolejce obie drużyny grają ze sobą to po zakończeniu meczu remisem odbywają sie zaraz karne.Jeśli obie drużyny nie spotkały się ze sobą w ostatniej kolejce to wtedy decydowałoby miejsce w rankingu UEFA.

Taki jest regulamin te Euro.

 

Czyli jakby wczoraj był remis to by były od razu karne :P ale gdyby Turcja z Czechami nie grali wczoraj podczas ostatniej kolejki spotkań w grupie tylko np od razu na poczatku to w przypadku równej liczby punktów i bramek decydowałoby miejsce w rankingu UEFA czyli Czechy by przeszły.

 

Podobna sytuacja może się zdarzyć dzisiaj jeśli ułożą się mecze Polski i Austrii-jeśli obie druzyny będą miały tyle samo punktów i identyczny stosunek bramek to przejdą Polacy bo są wyżej w rankingu Uefa

Odnośnik do komentarza

Wlosi nic nie graja. W dodatku beda bez Pirlo i Gattuso. Zobaczymy jednak jak ma sie do tego nieudolnosc turniejowa Hiszpanii.

Francja dzis grajac w 10, w drugiej polowie, byla lepsza od Wlochow, az do straty drugiego gola. Ogolnie duzy pech, najpierw Ribery, potem karny i czerwona kartka ustawiajace caly mecz. Szkoda, ze Holandia sie jednak nie podlozyla Rumunom;] No, ale cieszy gol Huntelaara, bo fajny to gracz i ma pecha, ze w takie to bogactwo w skladzie Holandii, ze na lawce kibluje.

Aaa no i Stekelenburg sobie pogral, git.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...