Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz po redukcji sprawa wygląda nastepująco, zmniejszyłem areoby do 3 razy w tygodniu, brzuszki robie od 3 miesięcy, ale jedynym efektem jest twardy brzuch z lekką warstwą tłuszczową, którą widziałem nawet u chudzinek. Ogolnie jest bardzo dobrze poza tym lekkim brzuszkiem i brakiem widocznej kratki, którą czuje jak się dotykam (głupio zabrzmiało, ale cóż).

 

Aha, pytanie. Dalej mam ciągnąć redukcję i areoby jako taki wyschnięty odtłuszczony wiórek, żeby pozbyć się tego brzuszka, czy wystarczą cwiczenia? Jesli tak to co najlepiej i jak często, bo codzienne serie spięc 3x 30 i nożyce niewiele dały.

Odnośnik do komentarza

Jak nie masz na pośladach czy gdzieś tłuszczu a tylko na brzuchu to wielce prawdopodobne, że właśnie przyszła kolej w twoim organizmie by zająć się rezerwami tłuszczu na brzuchu. Możesz spróbować jeszcze się "podietować".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zaczynasz jak Sztrazburger.

 

--

Wczoraj mi panna wjechała na ambicję i jej powiedziałem, żeby dała mi 2 tyg, a pokażę jej jak wygląda 6pak. Nie wiem jak to zrobię, ale zadeklarowałem się, więc muszę coś odsłonić na 10 sierpnia. Cokolwiek mi z tego wyjdzie, wrzucę fotę ;)

Odnośnik do komentarza
Jak powinienem zmodyfikować tą dietę, gdy nie będę wykonywał żadnych ćwiczeń siłowych ?

 

1. Płatki owsiane na mleku lub wodzie + jaja.

2. Pieczywo razowe, pierś z indyka, warzywa.

3. (Przed treningiem) Ryz brązowy, pierś drobiowa, warzywa.

4. (Po treningu)Banany + WPC

5. tuńczyk w wodzie, oliwa z oliwek, warzywa.

6. Chudy twaróg, oliwa z oliwek.

 

Coś takiego ?

 

1. Placki owsiane (płatki owsiane, jajka, twaróg półtłusty, oliwa do smażenia) - z odrobiną dżemu całkiem smaczne danie.

2. Pieczywo razowe, szynka z piersi indyka/kurczaka

3. Pierś z kurczaka/wołowina/chuda wieprzowina/ryba, ryż brązowy/makaron pełnoziarnisty /kasza

4. Tuńczyk w wodzie/panga w sosie pomidorowym, warzywa, oliwa

5. Twaróg półtłusty, oliwa z oliwek

 

Dobry zestaw

Mam pytanie czemu sie je np ryz brazowy zamiast zwyklego?? Chodzi tylko o indeks glikemiczny? Bo widze ze weglowodanow maja niemal tyle samo. Albo np kasza tez ma wysoki IG. Moglby mi ktos to wyjasnic? ;]

Generalnie to jestem chudy, ale wiadomo mała oponka mi sie zrobila. Postanowilem, ze cos z tym zrobie i minal juz miesiac i schudlem 4 kg. Zasada ktora sie kierowalem w zasadzie dwoma. To obnizylem ilosc zjadanych kalorii i zaczalem unikac weglowodanow.

 

EDIT

Z tego indeksu wynika ze lepiej zjesc marsa niz arbuza. Jak to mozliwe? Znaczy rozumiem na czym polega zasada, ale cos mi tu smierdzi.

Odnośnik do komentarza

IG i błonnik (czyli podstawa dobrego srania) to podstawowa przewaga brązowego nad białym. Jeżeli redukujesz się lekko redukujesz, ewentualnie zależy ci na budowaniu maksymalnie czystej masy mięśniowej to brązowy jest po prostu zdecydowanie lepszy. Jak ktoś jest chudy, buduje mase i nie łapie się go tłuszcz może spokojnie na białym jechać.

 

Co do arbuza i marsa zbytnio to uprościłeś. IG swoją drogą ale rozkład produktu na ilość kcal w danym produkcie i ich rozkład na białka, węgle (zależy jakie), tłuszcze (zależy jakie) to już zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza

Se zarzuciłem dietę na Vitalii i zacząłem znów regularnie biegać (2 dni bieg, 1 dzień odpoczynek). Efekt na razie jest - prawie 1,5 kilograma od wtorku do piątku :D Mój cel to 22 kilo do końca roku, będę walczyć 8) Ale zmiana diety jest radykalna. Zero białego pieczywa, pierogów, napojów, frytek, masła itd., teraz wsuwam pierś z kurczaka, kaszę gryczaną, soki grejpfrutowe i serki. Mi pasi ^_^ Trening i dietę mam rozpisaną, więc nie wiem jak mogę to s(pipi)ić, chyba tylko przez totalne olanie i wrócenie do dawnych zwyczajów, ale na to się nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sam się sobie dziwię. Od moich pierwszych postów w tym temacie spadłem z 82kg do 73.5kg (73 przy moim wzroscie to idealna waga), a nic praktycznie poza zmiana diety nie zrobiłem. Dalej wyglądam jak bym połkną piłkę, tylko, że trochę proporcjonalnie mniejszą. Brzuch jako mięsień piwny cały czas jest taki sam. Zastanawiam sie skąd mi tych pare kg ubyło. Cały się zmniejszyłem? Babcia mi tylko mówi, że schudłem na twarzy. Ćwiczyć mi się nie chce bo jestem za bardzo leniwy i póki co odkładam na potem jak będe miał jakąś motywacej. Zresztą lato się kończy to można przybrać troche na zime ;) Jestem naprawde zaskoczony tym co zrobiła dieta.

Odnośnik do komentarza
Sam się sobie dziwię. Od moich pierwszych postów w tym temacie spadłem z 82kg do 73.5kg (73 przy moim wzroscie to idealna waga), a nic praktycznie poza zmiana diety nie zrobiłem. Dalej wyglądam jak bym połkną piłkę, tylko, że trochę proporcjonalnie mniejszą. Brzuch jako mięsień piwny cały czas jest taki sam. Zastanawiam sie skąd mi tych pare kg ubyło. Cały się zmniejszyłem? Babcia mi tylko mówi, że schudłem na twarzy. Ćwiczyć mi się nie chce bo jestem za bardzo leniwy i póki co odkładam na potem jak będe miał jakąś motywacej. Zresztą lato się kończy to można przybrać troche na zime ;) Jestem naprawde zaskoczony tym co zrobiła dieta.

masz pewnie troche mniej tluszczu i duzo mniej miesni.

Odnośnik do komentarza

Ölschmitz

 

ale czemu? nie głodziłem się, mięsa i ogólnie białka sobie nie żałowałem, co dzień ryba z puszki, chleb razowy, owoce, ryż, i kasza zamiast ziemniaków. praktycznie co zrobiłem to wyrzucenie ziemniaków, zwykłego chleba z jadłospisu, jedzenie czegoś tak średnio co dwie trzy godziny, nie obzerania się, nie jedzenie fast fudów (choc i tak mało tego jadłem) i nie jedzenie mega dużo na kolacje. trochę poluzowałem z browarem, choc ostatnio znowu poleciałem z tematem, ale na wadze to sie jakocs nie odbiło, brzuch też raczje jest taki sam jak był.

 

Tori

 

Spaliłeś! Za kilka lat mogłeś to opatnentować i wydać w ameryce dla grubych internetowych nołlajfów. teraz masz konkurencje. :nerd:

Ogólnie nie ma się z czego śmiać. Sam się dziwie skąd taka redukcja. Przecież to niemożliwe by koszenie trawy raz na tydzień i robota na orlenie mnie tak zredukowały. Wcześniej bez bawienia się w jakieś diety czy ograniczenia przy cieższej robocie fizycznej waga raczje stała w miejscu z tendencjawzrostową.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...