Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do wiedzących. mój mięsień piwny to naprawdę... mięsień. Sęk w tym że mój brzuch to nie tłuszcz (choć go tam jest ale raczej nie dużo). Brzuch jak mam napięty to jest mega twardy i duży. tzn mogę go bez problrmu napiąć tak, że nawet jest kaloryfer, ale jak mega rozluźnię mięśnie brzucha to mam 97cm w pasie (matko bosko). przy 101 w klatce i bicepsie 37cm wyglądam tak dziwnie. brzuchów już nie robię, dużo biegam, ale tłuszcz spala się ładnie. sęk w tym, że wygląda na to, że spalę jeszcze max 2-4cm i co dalej?

 

ćwiczę na co dzień w domu

 

wtedy się będziesz zastanawiał :) ale będzie coraz więcej wyrzeczeń...

Odnośnik do komentarza

Redbull to tylko w trasie, gazowanych napoi w ogóle nie pijam, nigdy nie palilem papierosów. Z klatką i bicem walczę, myśle ze do końca roku zrobię duże postępy rownież w najszerszym klatki. Ale ten bęc spędza mi sen z powiek. Niby duży a zrzucić prze(pipi)anie. Chce jak najwiecej osiągnąć do końca roku bo wiem ze w zimie bedzie kłopot. Nie da sie naraz robić masy i siły oraz redukcji :D bedzie trzeba wybrać a wtedy zrzucać bęc bedzie bardzo cieżko

Odnośnik do komentarza

Zamiast zmniejszania mięśni na brzuchu dopakuj klatkę i biceps :). Wyjdzie proporcjonalnie na to samo.

 

I coś jeszcze dla tych, którzy chcą szybko zrobić kaloryferek (60 dni)

 

http://www.youtube.c...ed/NTEDDmCjd1k

 

Eeeee pierdy pierdy takich metod jest mnóstwo, osobiście w tym filmie widzę sporo marketingu bo jak dla mnie to trzeba być full okazem zdrowia aby organizm to wytrzymał (stawy, kręgosłup). Już mamy fhuj inwalidów po crossficie co sobie kręgosłup w druga stronę wyginali. Chyba ze takie cos z trenerem, ale jeśli ktoś ma czas na trenera to chyba nie musi pisać w tym dziale :D

 

Sorki post pod postem ale klepię z kom

Odnośnik do komentarza

To tak właśnie wygląda - dostajesz trenera i on cie ciśnie. Pewnie samemu nie będzie się chciało.

 

Ja kiedyś jak mi się chciało podpakować to latałem dużo na basen (miałem karte bez limitu) - pływałem 20 x 50 m (oczywiście z odpoczynkami) a efekt był taki, że po pierwsze byłem bardziej wyprostowany po drugie rzeczywiście pompuje klatkę i ręce. Tyle, że jak skończysz pływać to szybko się forme traci.

 

Wtedy to trwało ok. 3 miesięcy po 2-3 razy w tygodniu

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

joł, poleccie mi jakis zestaw cwiczen ktory moglbym robic oprocz aerobow na redukcje + ogolne poprawienie wygladu.

 

Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s 
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s 
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s 
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s 
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s 
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s

 

cos takiego sie nada? 3 x tygodniowo?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie,właściwie kilka.

Otóż od jakichś 2-3 lat przestałem ćwiczyć w jakikolwiek sposób,z różnych przyczyn,głównie z braku czasu i lenistwa.Mam do zgubienia mięsień piwny.Samą dietą i rowerem zgubiłem ostatnio 26 kg w pół roku,no ale bycie chudym samo w sobie jest trochę (pipi)owe,poza tym sam brzuch pozostawia wiele do życzenia.

Mój cel to wiadomo,widoczne mięśnie brzucha tzw. kaloryfer ;)

Od czego mam zacząć?Wiem o tych wszystkich ćwiczeniach a6w czy ABSII,ale po prostu na początek to chyba nie ma sensu od razu na to się rzucać.Jak się do tego przygotować?Jest jakiś plan treningowy który pomógł by mi rozruszać mięśnie,tak,żebym w niedalekiej przyszłości wziął się za te  ćwiczenia wymagające lepszego przygotowania?

Nie wiem,zwykłe brzuszki,bieganie i pompki?

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Jak mówił Kazub abs 2 to ćwiczenia na kształt mięśni, a nie ich wyrobienie )choćje utrzymają w formie). Najpierw możesz z lekkim obciążeniem (najlepiej piłka lekarska) zacząć robić pół brzuszki (tzn do momentu aż odrywa się krzyż z podłogi. Wyżej nie podnoś, bo wtedy pracuje kręgosłup). Dużego doświadczenia w temacie nie mam, ale pompki pomogą na mięśnie klatki, bicepsów. Odwrócone z kolei na triceps. Wyrób np na drążku plecy, bo to dobrze komponuje i współpracuje z kaloryferem. (radzę a6w olej, bo to spala, a nie tworzy mięśnie) Bieganie spali tłuszcz co ukaże światu efekty absów i przy okazji popracuje większość mięśni dolnych partii (jeśli nie wszystkie)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesli się redukujesz to podstawowy plan mniej więcej wyglądałby u mnie tak

 

1. Placki

2. kurczak-ryż-warzywa

3.kurczak-ryż-warzywa

trening

4.kurczak-ryż-warzywa

5-twaróg-oliwa

 

olszmic chrapie

 

I tyle , w sumie nie ma co kombinować, jedyne co to dobrze dobrane proporcje ryżu tzn dostosować ilość do zapotrzebowania kalorycznego

 

 

Przed i po aero bcaa

 

kurczaka zamieniasz z rybą

ryż zamieniasz z makaronem durum badź ziemniakami. tylko pamietaj że ziemniory mają 4 razy mniejsza wartość kaloryczną niż ryż więc musisz jeśc ich więcej. Albo wogóle zamienić ryż ziemniakami na redukcji to tez dobry pomysł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...