Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

trochę rozumiem ludzi co mają ciężką prace i nie chce im się po niej nic robić. Sam jak muszę zostać czasami dłużej to mam ochotę uwalić się na kanapie z lapkiem na kolanach. Jeszcze wujaszek napie.rdala kilofem po dachach to ma prawo mu się nie chcieć. No ale ku.rwa słodycze, kebaby, browary możesz ograniczyć. 

 

sęk w tym, że gdyby dżejdżej zapyerdalał jak motorek, to ni chuchu nie odłożyłby takich zapasów. jak mam sezon w robocie (np. teraz), to żadne kalorie nie pomogą, poza tym nie ma kiedy żreć    

Odnośnik do komentarza

No ale ja to wiem i wiedza to tez pewnie inni , wystarczy dobra dieta zebyb sie redukowac nie zakłądając ani razu butów do biegania, ale mowimy o dżejdżeji który lubi podjadac, nie trzyma diety a nie chce miec bebzona. Jak dla mnie tylko bieganie w jego przypadku ewentualnie mocne postanowienie poprawy 

Odnośnik do komentarza

Mozliwe. Ale jest tez opcja że nie bedzie odpier.dalał "syndromu abdżymnik" jak to grube baby kupowały pasy odchudzające i mając je na sobie siedziały z łapą w cieście

weź moi starzy to kupili, i to nie był nawet abdżymink tylko abtronik pierwsze coś co się  pojawiło z tego typu urządzeń. Napi.erdalało prądem jak głupie, trzeba było żelem smarować żeby wytrzymać. Gówniarz byłem wtedy i sam na bicka nie raz załozyłem, niestety bez efektów. Pierwsza i ostatnia rzecz z telezakupów mango. 

Odnośnik do komentarza

Ale żeście się mojego bandziora uczepili. Dobre rozkminy. Na sezon lato 2015 chcę jakoś wyglądać. Zobaczymy czy się uda. Fotki będą. Chociaż z moim zapędem do spożywania 3000 kcal z batonów i chipsów może być ciężko. :D

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

tl;dr na dole jak za duzo czytania

Ja znam ziomka dobrego. Generalnie chlopina ma tendencje do bycia miekim misiem, ale swego czasu chodzil na silownie 5-6 razy w tygodniu. Biegal i robil mozna powiedziec fbw. Do tego cpal, jaral trae, ciagle chodzil po imprezach i chlal. Byl wtedy dosc szczuply, nie ze wychudzony, ale bez takiego blysku w oczach. Przemeczony, przetyrany i wyeksploatowany. Ciagle mu powtarzalem zeby wyluzowal bo to droga to szybkich problemow. Ale ch.uj, on wiedzial lepiej. Zawsze jak stawial sobie jakis cel na silowni, pierwsze pytanie brzmialo, czy sa na to jakies tablety/proszek? Wiec wpier.dalal nitrobolony, krete, bialko, "boostery testosteronowe", piguly na odchudzanie (tych chyba z 10 rodzajow oje.bal przez rok). No i tak sobie zyl, zawieszony w swoim swiecie. Az ktoregos dnia wrocil z pracy z morda jak pitbul spuchnieta

Oq5yp4B.jpg

. Powiedzial ze zemdlal w pracy i wyku.rwil na jakas lawke lbem. To byl przelom. Zrozumial wtedy ze jest na rowni pochylej. Uporzadkowal swoje zycie, przestal cpac, chlac itd. Niestety zaczal tyc. Problem z tym jest taki ze on jak zrobi sobie garnek powiedzmy leczo, to nie usnie jak nie zezre calego. Anyway, kiedys zawsze jak mial troszke brzuszka to mowil "yyy tam, dwa tygodnie i sie spali". Teraz jednak sie chlopina mocno zapuscil. Bebzol jak sam skur.wysyn. Bylismy w sklepei i kupywal stuff na silownie i dla jaj mowie wez to

nike-pro-combat-shirt1.jpg

 

 

Hehe a ten daln od razu to wzial. W domu myslalem ze je.bne smiechem jak zobaczylismy jak w tym wyglada. No koszulke mam teraz ja ;>

Zaproponowalem mu ostatnio zeby zrobil carbnite ze mna. Wytrzymal 5 dni i zaczal sie (pipi) ze zle sie czuje, ze znowu chyba zemdleje i poszedl wje.bac kfc :sorcerer:

 

Teraz po tym jak zobaczyl jak wyglada w tej koszulce postanowil wszystko naprawic i

zrobic sobie liposukcje!

 

Wlasciwie nie tylko to. Doszedl do wniosku ze musi byc wiecej ludzi z tym samym problemem, wiec on zrobi sobie kurs, zakupi taka maszyne i bedzie sam to robil xD

Mnie chce tez wkrecic :yao:

tl;dr

typ cpal, chlal az zemdlal. teraz jest gruby i chce sobie zrobic liposukcje, chce tez innym grubasom ja robic=profit

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szacun za odwagę , u mnie łepki po 50-60 kg chodzą w koszulkach na ramiączkach a nawet jest as jeden co po mieście pomyka w tej koszulce animala na ramiączkach luźnej. Mnie wstyd w lustro było patrzeć jak zaczynałem więc szacun dla nich . W sumie to jak grube dupy w leginsach czego też nie mogę zrozumieć .

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dobra, czas trochę się wziąć. Odkąd pracuje w obecnej firmie (~1rok) to przytyłem 6 kilo. Opona coraz grubsza się robi. Niezbyt obfite śniadanie, jakieś byle co zjedzone w pracy, a po pracy jak wracam między 17-18 to za dużo wpjerdalam do obiadu i po. Praca maksymalnie siedzaca. Stąd efekt. Mnie więcej wiem co ograniczyć z jedzenia (piwsko i przekąski :F). Od października chodzę na basen 3-4 razy w tygodniu, ale oprócz satysfakcji i poprawienia kondycji nie zauważyłem innych zmian. Może też dlatego że nie zawsze mam okazję pływać tak jak chcę (chodze w godzinach gdzie jest dużo ludzi na torze). Chcę dorzucić do tego siłkę, ale ostatni raz metal przerzucałem w licbazie więc nie chce wyjść na debila. Jest jakiś trening dla początkujących na siłce? Mi zależy przede wszystkim na zbiciu tego piwniaka bo żal już patrzeć w lustro. Niech zejdzie trochę tłuszcz, potem pomyślę o mięśniach.

Odnośnik do komentarza

Obwodówka,zbić nisko glikogen i na bieżnie na 30 min w tętnie 120-140.Tak 3 razy w tygodniu.Wywalić cukry proste i wszystko co podbija insulinę(białe pieczywo,biały ryż,białe makarony),dodać  warzyw do posiłków i po 100 gram cyca na porcję w min 4 posiłkach dziennie.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Obwodówka,zbić nisko glikogen i na bieżnie na 30 min w tętnie 120-140.Tak 3 razy w tygodniu.Wywalić cukry proste i wszystko co podbija insulinę(białe pieczywo,biały ryż,białe makarony),dodać  warzyw do posiłków i po 100 gram cyca na porcję w min 4 posiłkach dziennie.

 

Bieżnie można zastąpić rowerem na przykład?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...