Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, 23kowal napisał:

Frajerstwo najwyższych lotów w wykonaniu Houston. Dostać u siebie bęcki od ławki rezerwowych i po jednej dobrej połowie Currego, c'mon...

Teraz czekamy na wieści odnośnie zdrowia Kevina, bo to kluczowa sprawa w kwestii mistrzostwa.

Na Denver czy na Portland brak Kevina może nie być tak istotny. GSW powinni na luzie objechać jednych i drugich bez niego, ale w grande finale na Antosia (zakładam, że to właśnie Milwaukee będą ich adwersarzami) może to nie wystarczyć...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, 23kowal napisał:

Teraz czekamy na wieści odnośnie zdrowia Kevina, bo to kluczowa sprawa w kwestii mistrzostwa.

 

Z ciekawości czemu? Bo jak będzie Durant to bankowo GSW czy jak nie będzie to bez niego nie mają na bank szans (tak jak w gm6 z hou xD)?

Boogie j Durant mają ponoć grać w finałach konfy od ok 2 meczu. Boogie może nawet od 1.

Odnośnik do komentarza

Przecież linup z Iggim, Currym, Greenem i Thompsonem to dalej chyba najbardziej utalentowany S5 w lidze. Kurde jak oni mieliby z Denver nie wygrać czy 2 osobowym Portland TB? No Way. Dziś fajny artykuł czytałem. Wklejam kawałek. 

 

Kevin Durant jest uważany przez wielu za najlepszego obecnie koszykarza na ziemi. Czy to nie ironia, że Warriors mają lepszy bilans bez niego w składzie (27-1, czyli .964) niż z nim (155-63, czyli .711)?

„Warriors nie potrzebowali KD, Warriors potrzebowali, żeby Durant nie grał w OKC”

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że to nadal mocny s5 ale z mniejszą siłą ognia a ławka to już nie taki atut GSW jak kiedyś. Jednak kiedy trzeba było wznieśli się na wyższy poziom i za to im chwała. Mam jednak wątpliwości czy dali by radę tak co mecz. G6 wygrali przede wszystkim mentalnie. Pokazali charakter mistrzów kiedy Rakiety znowu pękły pod presją.

Dzisiaj stawiam na gospodarzy obu meczów bo tu jednak statystyki są bezlitośnie, choć mam pewne obawy co do Raptors. Lowry i Gasol muszą coś wnieść do meczu bo Kawhi może nie wystarczyć, a Siakam jeszcze nie był w takiej sytuacji.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

I mamy pierwszą niespodziankę. Niesamowity CJ ojcem zwycięstwa z 37pkt ale Lillard też mi zaimponował. Rzutowo totalnie nie miał dnia ale nie spanikował i zaliczył prawie triple double i najwyższy +/- w zespole.

Nuggets mogą czuć teraz rozczarowanie ale to był dla nich bdb sezon. A że są młodzi to kto wie co ich jeszcze czeka.

Odnośnik do komentarza

No tak...szczesliwie bo szczesliwie, ale kto inny by trafil taki krejzi szot jesli nie Kawhi? Denver zamiast w drugiej kwarcie przycisnac i zwiekszyc przewage postanowili sie podlawic troszke prowadzeniem i niestety nie bedzie ich w finale konferencji. 

Co do KD to te wszystkie bilanse nie maja dla mnie znaczenia. Kevin ma dostarczac kiedy nikt inny nie potrafi i robi to swietnie w arcywaznych meczach. Zawodnicy GS miewaja blokady. Bez KD nie byloby jednak w tym roku walki o mistrzostwo. Tzn bylaby...ale przegrana. W tym jednym jedynym meczu widzialem stare dobre GS ze Splash Brothers dostarczajacymi to co istotne kiedy chwila tego wymagala. Bylo wszystko: milion podan, rzuty za trzy z poyebanych pozycji i z poyebanym kryciem, swietna lawka, mistrzowska obrona i zastawianie oraz piekno i finezja. Czy moliby tak przez cala serie? Mmmmnnnnie sadze. Poza tym glupi Harden zawsze bedzie glupi. Faul ofensywny z doopy w takim momencie. Lapy opadaja.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Yap napisał:

W tym jednym jedynym meczu widzialem stare dobre GS ze Splash Brothers dostarczajacymi to co istotne kiedy chwila tego wymagala

 

W PO mieli 1,5 meczu bez KD i 1,5 meczu dali radę więc nie ma co  tu więcej wyrokować . W RS (wiadomo, że to co innego ale wiele drużyn bez swojego lidera znacznie pogarsza bilans w takim momencie np w tym roku Phila bez Embida, LAL bez LBJ czy Indiana bez Victora), natomiast GSW bez Kevina zawsze dają radę, ba wizualnie lepiej to wygląda. To jest po prostu świetnie zbudowana drużyna, z wielką kulturą gry, gdzie każdy zna swoją rolę. Co nie zmienia faktu, że indywidualnie KD to obecnie Top1-2 NBA.

 

Szczerze chciałbym aby KD odszedł z GSW. Za jego kontrakt mogą ściągnąć z 2-3 dobrych grajków.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja bym chciał aby KD wzmocnił wschód i właśnie NYK. Klub z takimi tradycjami i potencjałem już za długo lapsi. Fajnie byłby zobaczyć z nimi jakieś boje w PO o wschód np z Bucks/bardziej ogarniętymi 76ers.  

Co do Phili to myślicie, że co tam się będzie działo w off? Trener poleci? Co ze składem? Ja bym Butlera starał się zostawić jako priorytet. Tobiasz też może zostać ale w życiu nie za maxa.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiejsza loteria draftu bardzo dużo wyjaśni w kwestii zmian zespołów przez gwiazdy, jak Knicks faktycznie trafią 1 to Kyrie czy KD pewnie tam trafią, a może obaj? Na pewno fajnie dla ligi by było, ale nie sądze, że nagle zrobiłby się z Knicks contender. 

 

W Sixers trener ma zostać wg raportów, a Butlerowi Nets na pewno zaproponują maxa, którego moim zdaniem weźmie, nie wygląda mi on na gościa, który chciałby resztę kariery spędzić w cieniu Embiida.

Odnośnik do komentarza

przestańcie oglądać programy espn, w których nie ma Jalena Rose'a. Ci 'experci' od siedmiu boleści potrafią przez pół godz (pipi)ić o niczym, byle płotkę rozdmuchać do granic możliwości a to wszystko tym swoim wieszczym sposobem mówienia, niczym pieprzeni kaznodzieje. nie lubię, nie cierpię, zero analiz, same proroctwa, które się w dodatku nie spełniają. lepiej to wygląda gdy są sami gracze (+tradycyjnie ładna buźka). Jalena uwielbiam od kiedy zaczął robić dziennikarkę + jego przewidywania się sprawdzają. Jalen&Jacoby zawsze na propsie. spoko są T-Mac i Mr.Big Shot. Pierce'a wolałem jednak na parkiecie. mój ulubiony program to Inside gdzie w luźnej atmosferze Panowie opowiadają ciekawe rzeczy o koszykówce. i może chwilami za mało mi tych analiz jednak mimo wszystko zawsze coś wartościowego można się dowiedzieć.  oglądałem też czasami Startersów ale tak jak na początku sezonu codziennie to od nowego roku nie widziałem już ani jednego odcinka. jakoś mi się przejadło. oprócz tego z doskoku rózne podcasty, audycje radiowe i www (sbnation, breacher etc.)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, 23kowal napisał:

przestańcie oglądać programy espn, w których nie ma Jalena Rose'a. Ci 'experci' od siedmiu boleści potrafią przez pół godz (pipi)ić o niczym, byle płotkę rozdmuchać do granic możliwości a to wszystko tym swoim wieszczym sposobem mówienia, niczym pieprzeni kaznodzieje. nie lubię, nie cierpię, zero analiz, same proroctwa, które się w dodatku nie spełniają. lepiej to wygląda gdy są sami gracze (+tradycyjnie ładna buźka). Jalena uwielbiam od kiedy zaczął robić dziennikarkę + jego przewidywania się sprawdzają. Jalen&Jacoby zawsze na propsie. spoko są T-Mac i Mr.Big Shot. Pierce'a wolałem jednak na parkiecie. mój ulubiony program to Inside gdzie w luźnej atmosferze Panowie opowiadają ciekawe rzeczy o koszykówce. i może chwilami za mało mi tych analiz jednak mimo wszystko zawsze coś wartościowego można się dowiedzieć.  oglądałem też czasami Startersów ale tak jak na początku sezonu codziennie to od nowego roku nie widziałem już ani jednego odcinka. jakoś mi się przejadło. oprócz tego z doskoku rózne podcasty, audycje radiowe i www (sbnation, breacher etc.)

Ja ich ogladam regularnie, ale lubie tez Scottie’ego i Tracy’ego posluchac. Ta pani na poczatku zawsze monolog wali. Dialogi sa tresciwe i bez wrzaskow i przekrzykiwania sie. Trio Shaq, Smith, Barkley jest nudne. Tylko goofy sa niezle.

 

Dzis meczycho. Jakies typy panowie?

Odnośnik do komentarza

Hylę czoła przed GSW. Tam nic się nie dzieje bez przypadku, każdy ma swoją rolę i spełnia ją idealnie. No i Splash Bros ciągle to mają. Dałem się nabrać tym, że tak jak by schowali się za Durantem. Seria dopiero się rozpoczęła ale będzie Blazers ciężko przełamać tą obronę jeśli Lillard i CJ nie będą grali na poziomie 55pkt w duecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...