Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Bartg napisał:

Warrriors nie kryją, że za Russell'a będą szukać kilku graczy na wymianę.

 

Skąd te info, to jakiś oficial? Bo nie spotkałem się z tym nigdzie. Trzeba pamiętać, że mają jeszcze Napiera z tej "wymiany". Ja liczę, że utrzymają Looneya bo to mega kocur i ma duży potencjał. Widziałbym go w końcu jako etatowego startera.

Odnośnik do komentarza

Napiera już nie mają, podobnie jak Treveona Grahama. Pozyskanie Russella w ramach sign and trade nałożyło na nich hard cap na poziomie 138.9 mln dolarów, którego nie mogą przekroczyć. Looney dostał kontraktu 15 mln/3 lata, po oddaniu ww dwójki do TWolves mają zaplanowane wydatki na poziomie 138.4 mln. Do Wolves przeniesię się także Jordan Bell na minimalnej umowie. 

 

Oficjalnie tego nie mogą powiedzieć, ale amerykanskie media koszykarskie są zgodne - wyciągneli go z Nets, żeby nie oddać za darmo Duranta, sprawdzą go w parze z Currym, ale w dłuższej perspektywie poszukają za niego wymiany

Odnośnik do komentarza

Się porobiło. Teraz wychodzą informacje, że Kawhi rekrutował najpierw KD ale ten był już dogadany z kolegami na grę w Nets, więc przekonał PG do ucieczki z OKC. Doc ma w końcu ekipę dorównującą talentem jego Celtom.

Tymczasem Lakers podpisali na pocieszenie Green'a,  Rondo i Cousinsa.

Odnośnik do komentarza

Mhm beczunia ale 10.7 asyst w sezonie srednio bylo to tyle ile za czasow jak PG w koszykowce jeszcze podawal. Drugi byl Young z 8.1 a trzeci Simmons z 7.7. 

 

Ciekawe ile asyst mieli ci niesamolubni zajebisci PG... sprawdzmy... a wszyscy przynajmniej o 4 mniej niz samolubny Westbrook.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2019 o 22:55, wet_willy napisał:

Mhm beczunia ale 10.7 asyst w sezonie srednio bylo to tyle ile za czasow jak PG w koszykowce jeszcze podawal. Drugi byl Young z 8.1 a trzeci Simmons z 7.7. 

 

Ciekawe ile asyst mieli ci niesamolubni za(pipi)isci PG... sprawdzmy... a wszyscy przynajmniej o 4 mniej niz samolubny Westbrook.

 

Tu nie chodzi o średnią asyst, po prostu łączysz dwóch ludzi, którzy mieli średnio najczęściej piłkę w rękach :) Już raz Rockets to przerabiali dodając Paula do Hardena, wyszło? No chyba nie wyszło, a Paul jest dużo lepszym strzelcem niż Broży. Niemniej oglądanie tego na pewno będzie ciekawe, ale czy ładne to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Tim Duncan dołączy do sztaby Spurs jako asystent Popovicha :) A tymczasem w przerwie od pojawiania się w TNT Shaq rozwija swoją pasję do bycia DJ'em (jak sam mówi mixuje od 86) i pojawił się na Tommorowland. Pomijam samą muzę (co kto lubi) ale fajnie go zobaczyć w takim miejscu :D Zawsze go lubiłem, a już zwłaszcza jak w studiu TNT pociągnał kabel pod stołem i poleciał na ryj :D 

 

tenor.gif

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...