Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, aż trudno uwierzyć. i pomyśleć, że on się będzie jeszcze rozwijał, zdobedzie doświadczenie. gdzie tu sufit? najbardziej co mi jednak imponuje, to łatwość i lekkość z jaką mu to wszystko przychodzi. on nie robi nic na siłę, nie forsuje niczego jak np.Harden. to po prostu samo do niego przychodzi. koleś jest już kosmitą i ewentualne postępy nie będą jakieś gwałtowne ale za te 4 lata gdy będzie już kompletnym graczem to będzie wymieniany jednym tchem z LeBronem i Magic'kiem. MVP może jeszcze nie w 2020 ale za rok? czemu nie?

oby tylko Cuban dostarczył mu odpowiednich pomocników. Kristaps jest jak najbardziej ok ale przydałby się jeszcze jakiś skrzydłowy all-star. konkurencja zamiata Mavs na tej pozycji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.11.2019 o 15:21, 23kowal napisał:

Kupiłem w promce NBA playground 2. Fajna przede wszystkim do kanapowego grania i ale nawet w singlu można sobie pyknąć meczyk lub dwa. W sam raz gdy nie masz czasu na dłuższą posiadówę a masz ochotę w coś zagrać. Na minus ordynarne wyciąganie kasy i jeśli nie chcesz dokładać to musisz zagrać sporo meczy żeby zebrać najepszych graczy. 

kupiłem bo w promce za 30zł jest na marketplace i jaka dobra gierka :obama: 

niby taka że siadasz 10min i grasz szybkie dwa meczyki w przerwie od czegoś, a w 3 dni naklepałem chyba z 15h :dynia: 

jak się odblokowuje za kasę cały roster? jak wchodzę w te paczki w menu, to nie mam tej opcji 'unlock all roster' którą widziałem na filmikach u jakichś jutuberów :dunno: 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

nie wiem, bojkotuje mikrotranzakcje także gram tym co ugram za pkt z gry.

dzisiaj Giannis 50pkt, Hield 41, nawet Carmelo 25 a Embiid 0. dziadek Gasol nie punktuje w tym sezonie ale defense nadal na najwyższym poziomie.

Miami nadal niepokonane u siebie i ich forma to dla mnie mały szoker. a latem pukałem się w czoło na wieść o decyzji Butlera. na drugim biegunie za to Spurs, którzy jeśli się nie otrząsną to po raz pierwszy od 150lat nie wejdą od play-off.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Heat jaka kara na Hawks, Trae Young pokazywał na minutę przed końcem "its over" no to Miami zrobiło mu 24:0 run :yao: Niebywale ciekawie wygląda Miami, młode wilczki pod dowództwem Butlera grają zadziwiająco - Adebayo robi triple double z 30 pktami, Duncan Robinson (stary musiał mieć dużo koszulek Spurs w domu) trafia 10 trójek, wyciągnięty z dupy Kendrick Nunn rzuca 36, kosmos. A w zasadzie cały sezon grają jeszcze bez Winslowa.

Odnośnik do komentarza

Był ktoś z was na żywo na NBA? Mam opcje iść w lutym na mecz Knicksów lub Netsów, interesuje się ogolnie mocno sportem od zawsze, koszem nieco mniej, ale NBA jawi mi się jako fajny event całościowo - otoczka, atmosfera, emocje itd.

 

Problem w tym, że wybierałbym się z żoną i najtańszy i najujowszy bilet, na którym chyba mało co widać zaczyna się od 60$ (Nets) lub 70$ (Knicks) i zwyczajnie zastanawiam się czy warto przeznaczyć trochę siana na to, czy jednak może lepiej na jakieś zwiedzanie :) Myślałem też o NHL, tam ceny są 3x niższe co prawda, aczkolwiek chyba w kwestii wrażeń to NHL stoi niżej sporo od NBA?

 

Dzięki za wrażenia z góry :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, BudryzPL napisał:

Był ktoś z was na żywo na NBA? Mam opcje iść w lutym na mecz Knicksów lub Netsów, interesuje się ogolnie mocno sportem od zawsze, koszem nieco mniej, ale NBA jawi mi się jako fajny event całościowo - otoczka, atmosfera, emocje itd.

 

Problem w tym, że wybierałbym się z żoną i najtańszy i najujowszy bilet, na którym chyba mało co widać zaczyna się od 60$ (Nets) lub 70$ (Knicks) i zwyczajnie zastanawiam się czy warto przeznaczyć trochę siana na to, czy jednak może lepiej na jakieś zwiedzanie :) Myślałem też o NHL, tam ceny są 3x niższe co prawda, aczkolwiek chyba w kwestii wrażeń to NHL stoi niżej sporo od NBA?

 

Dzięki za wrażenia z góry :)

 

Byłem 3 razy na meczach NBA sezonu regularnego. Odradzam bilety bardzo wysoko. Za każdym razem siedziałem bliżej parkietu. Pierwszy raz dość wysoko i faktycznie zdecydowanie najgorsze wrażenia ale nie było już innych. Obiecałem sobie, że next time kupię zdecydowanie niżej.

Sam mecz piękne widowisko, ale chyba największe wrażenie robiły na mnie 1-1,5h rozgrzewki (wbijałem się najbliżej jak się da), wtedy najlepiej widać, że to nie są zwykli śmiertelnicy (paki, dziesiątki trójek pod rząd, mega zwody, czy skakanie brodą do obręczy XD). Wrażenie i szum powietrza jak biega 5m od Ciebie na pełnej epie 208-210 Simmons zostanie ze mną do końca życia.

Ogólnie dla fana basketu i NBA od ponad 20 lat był to mokry sen (w sumie każdy mecz to takie emocje).

Następny cel do mecz live w playoff, ale o to może być mega ciężko.

Edytowane przez balon
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie mnie dużo bardziej kręciło oglądanie na żywo Neymara Messiego czy chociażby Lewego myślę że tak porównywalnie do twoich wrażeń z Simmonsem. Generlanje więc myślę że dla zwyklego kogos kto zna kilku chłopkow z NBA i nie zarywa nocek wydatek z rzędu ponad 100$ dobrze chyba aż mnie tak nie podnieci :) chociaż czytałem o super atmosferze itd aczkolwiek nie Wiem czy dla samej otoczki warto aż tyle ładować podczas gdy w NYC czeka aż tyle atrakcji na pierwszy raz hmmm

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, BudryzPL napisał:

hociaż czytałem o super atmosferze itd aczkolwiek nie Wiem czy dla samej otoczki warto aż tyle ładować podczas gdy w NYC czeka aż tyle atrakcji na pierwszy raz hmmm

 

W takim razie dla samej atmosfery wydaje mi się, że nie. Może jakieś same zwiedzanie mgs?

 

Odnośnik do komentarza

Głowa, głowa bo zawodzi pamięć ruchowa/szybkość składania się do rzutu pod presją. 

Dokładnie tak jak mówisz. Typy co w ogóle nie rzucają, na rozgrzewce sypią, a ci z trójką meczową walą seriami z okolic połowy XD 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.